https://telegram.me/empireoflies

بازتاب راهپیمایی ۱۳ آبان در رسانه‌های انگلیسی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بسیاری از رسانه های انگلیسی زبان آمریکایی  به راهپیمایی روز ۱۳ آبان اشاره کرده و در گزارش های خود به شعار های ضد آمریکایی مردم ایران پرداختند.

بریت بارت در گزارش خود نوشت: هزاران نفر از مردم ایران با سوزاندان پرچم آمریکا و سر دادن شعار های ضد آمریکایی، سی هفتمین سالگرد از حمله مردم ایران به سفارت آمریکا را زنده نگاه داشتند.

مردم ایران همچنان شعار معروف مرگ بر آمریکا را در این روز سر دادند و پرچم آمریکا و اسرائیل را سوزاندند.

روزنامه لس آنجلس تایمز نیز نوشت: عده زیادی در این راهپیمایی شرکت کردند، بسیاری از جوانان نیز در این راهپیمایی علاوه بر شعار های ضد آمریکایی، مخالفت خود را با توافق هسته ای امضا شده با آمریکا ابراز داشتند. همچنین بیش از ۱۰ درصد از مردم در این راهپیمایی پلاکارد هایی را در دست داشتند که جمله معروف رهبر عالی ایران، ایت الله خامنه ای، مبنی بر اینکه “ما به آمریکا اعتمادی نداریم” روی آن نوشته شده بود.

وب سایت آمریکا یورو نیوز نیز نوشت: هزاران نفر تظاهر کنندگان در خیابان های تهران و ایران، روز تسخیر سفارت آمریکا را جشن گرفتند. مردم دائما شعار مرگ بر آمریکا سر داده و پرچم آمریکا را نیز سوزاندند.

خبرگزاری فرانسه نیز با پخش مصاحبه ای با خانم معصومه ابتکار که وی نیز یکی از دانشجویان حاضر در تسخیر سفارت آمریکا در تهران، بوده است به این موضوع پرداخت و نوشت: خانم معصومه ابتکار بر این باور است که اطلاعات زیادی از سفارت آمریکا در آن زمان بدست آمد. وی همچنین از توافق هسته ای میان ایران و آمریکا حمایت کرد.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز نوشت: مردم زیادی در روز ۱۳ آبان به خیابان های تهران آمدند و بسیاری از مردم پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.

انتهای پیام/جام نیوز

بسیاری از رسانه های انگلیسی زبان آمریکایی به راهپیمایی روز ۱۳ آبان اشاره کرده و در گزارش های خود به شعار های ضد آمریکایی مردم ایران پرداختند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme