https://telegram.me/empireoflies

راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان در سراسر ایران با شعار “هیهات من‌الذله”/ طنین “مرگ بر آمریکا” از کنار آب‌های خلیج‌فارس+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغراهپیمایی سراسری و عظیم ۱۳ آبان “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” از دقایقی پیش در نقاط مختلف کشور با حضور گسترده آحاد ملت ایران آغاز شد. 

 ۱۳ آبان ماه در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور رخدادهای مهم و آموزنده‌ای است که هر یک سرفصل نوینی در تاریخ استکبارستیزی آنان به شمار رفته و اندیشیدن به آن سبب بازتولید و روح انقلابی و بیان فلسفه شعار «مرگ بر آمریکا» در جامعه می‌شود‌.

آمریکا و جبهه متحد دشمنان انقلاب اسلامی که در صدد پیشبرد سناریوی نفوذ و ایجاد انحراف و غفلت در حرکت رو به جلوی نظام و ملت ایران هستند باید بدانند با هوشمندی ایرانیان راهبرد تغییر محاسبات درونی ایران تقویت مواضع و موقعیت شبکه حامیان غرب در داخل و تغییر ذائقه فرهنگی مردم به ویژه نسل جوان فرجامی جز شکست در پی نخواهد داشت.

اینک در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ‌ملت و مسئولان نظام با «شعار مرگ بر آمریکا» ‌‌و تکیه بر توانمندی‌های ملی و بومی در روند پیشرفت و توسعه کشور گام بر‌‌داشته و با فصل‌الخطاب دانستن منویات و مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی زمینه‌ها و عرصه‌های راهبردی کشور، ضمن پاسخگویی به موقع و مقتدرانه به اظهارات ‌مقامات آمریکایی و مصونیت‌سازی جامعه و افکار عمومی نسبت به تحریم، بر ‌ناامیدسازی دشمنان تاکید دارند.‌

شعار “مـرگ بـر آمریـکا”، “مـرگ بـر انگلیـس” ، “مـرگ بر صهیونیسـم و اسـرائیل” و “مرگ بر استکبار” امروز ملت عاشورایی ایران، ترجمان همان شعار “هیهات منا الذله” ابا عبدالله الحسین (ع) و لبیک به ندای جـاودان “هـل مـن نـاصـر ینـصـرنـی” امـام حسـین (ع) در ظـهر عـاشـوراست.

                                                        استان خراسان‌رضوی                                                          

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ و پرشور ۱۳ آبان در استان خراسان رضوی از صبح امروز آغاز شد.

دانش آموزان و مردم انقلابی سراسر استان همزمان با ۱۳ آبان فریاد استکبارستیزی و مرگ بر آمریکا را در سراسر استان به نمایش گذاشتند.

مردم مشهدمقدس نیز از ساعاتات ابتدایی صبح امروز با حضور در میدان بیت المقدس، راهپیمایی ۱۳ آبان را آغاز کرده اند، دانش آموزان مشهدمقدس با حضور پرشکوه خود در این راهپیمایی بر روحیه انقلابی و استکبارستیزی مسئولان تأکید می‌کنند. مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان در مشهد با حضور و تجمع راهپیمایان در حرم منور رضوی صورت می‌گیرد.

                                                                   استان یزد                                                                    

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در یزد و شهرستان‌های استان با حضور مردم ولایتمدار مردم دارالعباده آغاز شد.

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با نقاط مختلف کشور، در تمام شهرستان‌ها و شهرهای استان یزد با تلاوت زیارت عاشورا و آیات روحبخش قرآن کریم آغاز و مردم استان یک صدا با صدای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از مستکبرین جهان اعلام کردند.

شروع راهپیمایی در مرکز استان یزد از میدان شهید بهشتی (ره) آغاز و راهپیمایان با حضور پرشور خود مسیر خیابان امام و خیابان قیام را برای حضور در مسجد امیرچقماق پشت سر می‌گذارند.

شرکت کنندگان در این مراسم با تاکید بر ضرورت حفظ روحیه استکبارستیزی در بین مردم و مسئولان، شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل‌سعود خائن سر دادند.

در این راهپیمایی حضور پرشور اقشار مختلف مردم بالاخص دانش آموزان و معلمان، روحانیون و طلاب و کارکنان ادارات مختلف استان یزد مسئولان به چشم می‌خورد.

                                                               استان گلستان                                                               

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، همزمان با سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، راهپیمایی گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان در ۳۶ نقطه در استان گلستان آغاز شد. در طول مسیر، راهپیمانان با سر دادن شعارهایی، بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌بندند.

دانش‌آموزان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل بار دیگر همانند سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان می‌دهند.

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شهرستان گرگان از میدان شهرداری، خیابان شهدا به طرف چهارراه شهدا و مصلی وحدت از ساعت ۹٫۳۰ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام ادیانی مسئول رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور برگزار می‌شود.

در این آئین ضد استکباری مردم شهرها و بخش‌های مختلف استان گلستان هم یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر نفرت و تنفر خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

شرکت‌کنندگان در این آئین ملی علاوه بر سر دادن شعار با پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی که در دست داشتند، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

                                                               استان البرز                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور پرشور مردم در شهرهای استان البرز آغاز شد. دانش‌آموزان, دانشجویان و عموم مردم با حضور چشمگیر خود با محکوم کردن اقدامات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بار دیگر عشق و علاقه خود به انقلاب و نظام را به رخ جهانیان کشیدند.

البرزنشینان با حضور پرشور در راهپمیایی ۱۳ آبان‌‌، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به فرصتی برای نمایش «نه» ‌‌به آمریکا و شبکه پلید سلطه و استکبار تبدیل کردند و بار دیگر با آرمان‌های بلند امام(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

راهپیمایان در کرج، با حضور در میدان توحید با حضور انبوه به سمت مصلی در حرکتند و با شعارهای ” مرگ بر آمریکا”, “مرگ بر اسرائیل” و ” مرگ بر آل‌سعود” انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی سلطه فریاد می‌زنند. دانش‌آموزان هم با شعارهای “وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد” و “ای رهبر آزاده آماده ایم آماده” به  سمت مصلای کرج در حال حرکت هستند.

این  مردم که همیشه پای نظام و انقلاب خود هستند با شرکت خود مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند و با بیداری و آگاهی ثابت کردند دولت آمریکا هر آنچه در این ۴۰ سال به‌کار بسته کار‌ساز نبوده است.

                                                 استان سیستان و بلوچستان                                                  

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، امروز روز «مرگ بر آمریکاست»، روزی که استکبار جهانی بار دیگر پاسخ تمام رذالت‌های خود را از دانش‌آموزان و دانشجویان و همه مردم ایران گرفت؛ مردم سیستان و بلوچستان نیز که همانند دیگر نقاط ایران حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان را وظیفه ملی و دینی می‌دانند، بدون هیچ چون و چرایی در این راهپیمایی حضور پرشوری داشتند.

روز ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانش‌آموزان و دانشجویان است؛ ۱۳ آبان امسال اما اهمیت ویژه‌ای دارد چرا که آمریکا با خباثت جدیدی و با تنگ کردن عرصه زندگی برای مردم ایران به میدان آمده تا بلکه آن‌ها به انقلاب پشت کنند چرا که چشم دیدن برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را ندارد و این قضیه را برای خود شکستی بزرگ می‌داند.

روز ۱۳ آبان به دلیل تبعید امام خمینی به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، شهادت ۵۶ دانش‌آموزان و دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و همچنین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام به عنوان روز دانش‌آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی در تقویم ایران نامگذاری شده؛ به همین دلیل هر سال افشار مختلف مردم دانش‌آموزان و دانشجویان با حضور در راهپیمایی مشت‌های گره خورده خود را علیه استکبار جهانی بالا می‌برند.

‌استکبار جهانی از همان ابتدای پیدایش انقلاب کمر به نابودی آن بسته و سال‌هاست که در صدد توطئه‌چینی برای در هم شکستن عزم ملت ایران تمام تلاش خود را به کار گرفته اما مردم بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان داده‌اند که تمام افکار و اقدام‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی پوچ و بیهوده است.

                                                 استان چهارمحال و بختیاری                                                

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امروز در استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور آغاز شد این مراسم در شهرکرد از میدان انقلاب و به سوی امامزادگان دوخاتون(س) ادامه دارد؛ در این مراسم گروه‌های گسترده دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب حوزه علمیه حضور دارند.

دانش‌‌آموزان با حضور خود و سر دادن شعار “مرگ بر آمریکا” برائت خود را از ایادی استکبار فریاد و به دنیا نشان می‌دهند دانش‌آموزان ایران اسلامی دانشمندان فردای این کشور هستند که با ایمان و تخصص خود هرگز نمی‌گذارند ایادی شرق و غرب بر این کشور مسلط شوند و تا پای جان پای آرمان‌های انقلابی پشت سر رهبر فرزانه ایستاده‌اند.

هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه در مراسم پایانی این راهپیمایی که در میدان امامزادگان دو خاتون(س) شهرکرد برگزار می‌شود سخنرانی می‌کند و این مراسم با قرائت قطعنامه و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به پایان می‌رسد.

                                                               استان کرمان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، لحظاتی پیش راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی استکبارستیزی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری و حضور پر شور مردم انقلابی، جونان، دانش‌آموزان و دانشجویان، اقشار مختلف مردم و مسئولان در کرمان آغاز شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر کرمان از چهارراه توحید کرمان آغاز و راهپیمایان پس از طی مسیر در مقابل حسینه ثارالله شهر کرمان تجمع می‌کنند.

سخنران مراسم پایانی ۱۳ آبان شهر کرمان آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری است.

                                                            استان خراسان‌شمالی                                                         

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ و پرشور ۱۳ آبان در شهرهای مختلف استان خراسان شمالی از صبح امروز آغاز شد.

دانش آموزان و مردم انقلابی سراسر استان همزمان با ۱۳ آبان فریاد استکبارستیزی و مرگ بر آمریکا را در سراسر استان به نمایش گذاشته و خشم و انزجار خود را از تحریم‌های جدید آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

مردم بجنورد نیز از ساعاتات ابتدایی صبح امروز با حضور در میدان شهید، راهپیمایی ۱۳ آبان را آغاز کرده‌اند، دانش آموزان بجنوردی با حضور پرشکوه خود در این راهپیمایی از مسئولان خواستند در برابر خواسته‌های نابه حق استکبار جهانی ایستادگی کنند.

مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان در بجنورد نیز با حضور و تجمع راهپیمایان در میدان حضرت قائم(عج) بجنورد برگزار شده و حسین شیخ‌الاسلام سخنران محوری این مراسم است.

                                                               استان مرکزی                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مراسم بزرگداشت سیزدهم آبان ماه روز جهانی استکبارستیزی از لحظاتی پیش با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان همزمان با سراسر کشور در شهر اراک و در مصلی بیت‌المقدس این شهر آغاز شد.

در حال حاضر جمعی از مردم و دانش آموزان و دانشجویان در مصلی بیت المقدس حضور دارندبر این تعداد افراد و تجمع کنندگان هرلحظه درحال افزایش است به طوری که اقشار مختلف دانشگاهی، کسبه و بازاریان، طلاب و روحانیون و دیگر اقشار گروه گروه به این تجمع مردمی می پیوندند.

شعار “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده” از جمله شعارهای اجتماع کنندگان در این مراسم است و امسال مرگ بر آمریکای مردمی در ایران اسلامی و زادگاه بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی بلندتر از همیشه طنین انداز است.

مسئولان استان مرکزی اعم از نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار و معاونان استاندار مرکزی، مدیران کل استانداری مرکزی، اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری استان مرکزی رفته رفته به این اجتماع بزرگ مردمی در اراک درحال افزوده شدن هستند.

براساس برنامه ریزی انجام گرفته از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، “آیت الله کاظم سپاسی آشتیانی” مدیرحوزه‌های علمیه استان مرکزی سخنران مراسم ۱۳ آبان و روز جهانی استکبارستیزی در استان مرکزی است.

                                                               استان زنجان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، راهپیمایان زنجان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در حال حرکت به محل اجتماع راهپیمایان زنجانی هستند.

راهپیمایان زنجانی بعد از حرکت در مسیر خیابان امام(ره) و طی مسیر سبزه‌میدان و چهارراه انقلاب در آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم(ع) گردهم می‌آیند.

                                                               استان بوشهر                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همزمان با ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح امروز بوشهری‌ها از میدان قدس تا میدان شهید رئیسعلی دلواری در کنار آب‌های خلیج‌فارس با شرکت در راهپیمایی جنایات و توطئه‌‌های آمریکا و اسرائیل را محکوم کردند.

در این مراسم که  امام جمعه، استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح، جوانان، نوجوانان دانش آموزان، دانشجویان، مسئولان و اقشار مختلف مردم حضور دارند با شعارهای ۱۳ آبان ماه صلابت ملت است – روز شکست کفر و عزت این امت است، آمریکا سعودی مرگ بر نیرنگتان – خون شهیدان ما می‌چکد از چنگتان،  امت عاشورایی سازش نمی‌پذیرد – جوان انقلابی ذلت نمی‌پذیرد، ترامپ روانی، تو کی می‌خوای بدانی – هیهات مناالذله، شعار هر ایرانی، تهدید و تحریم اثر ندارد – آمریکای جهانخوار، قوت دگر ندارد، بدعهدی آمریکا و بر همه کس اعیان است – اعتماد به آمریکا، اعتماد به شیطان است در میدان شهید رئیسعلی دلواری تجمع کردند.

مردم همیشه در صحنه امروز در ۱۳ آبان  همگام با دیگر هموطنان بار دیگر نمایشی از وحدت، یکدلی، همبستگی و حمایت از انقلاب اسلامی و خشم و انزجار از استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند.

                                                               استان فارس                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر شیراز و مرکز استان فارس نیز  آغاز شد و راهپیمایان  از مسیر‌های مشخص شده راهپیمایی از جمله میدان شهدا- خیابان پیروزی و خیابان شهید دستغیب به سمت خیابان ۹ دی حرکت کرده‌اند.

همچنین مسیر دیگر راهپیمایان از  میدان شاهزاده قاسم – خیابان حضرتی به سمت خیابان ۹ دی است که در این مسیر نیز راهپیمایان  در انتهای خیابان ۹ دی، ورودی بست شهید آیت‌الله دستغیب حرم مطهر شاهچراغ(ع) گردهم می‌آیند.

این مراسم با ایراد سخنرانی منوچهر متکی وزیر اسبق امورخارجه کشورمان، قرائت قطعنامه همراه است و در طول مسیر راهپیمایی نیز غرفه‌های فرهنگی مستقر شده است.

از شعارهای راهپیمایان که بیشتر آن را دختران و پسران جوان تشکیل می‌دهند، هیهات من‌الذله، مرگ بر استکبار، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا است. در این مراسم راهپیمایان همچنین با در دست داشتن پلاکادرهایی، روز ۱۳ آبان را روز به ذلت کشیدن آمریکا نامیده و تاکید دارند، این روز، روز به رخ کشیدن قدرت جمهوری اسلامی ایران علیه استکبار است.

                                                       استان آذربایجان‌غربی                                                           

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، امروز همزمان با سراسر کشور مردم ترک و کرد آذربایجان غربی در ۴۲ شهر این استان در مسیرهای از پیش اعلام شده به خیابان‌ها آمدند تا خشم و انزجار خود را از توطئه‌های مستمر و بی‌وقفه آمریکا و ایادی منطقه آیش اعلام کنند.

راهپیمایان در ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی ابتدا در تقاطع خیابانی عطایی و امام خمینی (ره) تجمع کرده و سپس مسیر خیابان امام به سمت میدان انقلاب را طی می‌کنند و در این محل حمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنرانی می‌کند.

در دیگر شهرها و شهرستان‌های آذربایجان غربی نیز چهره‌ها و شخصیت‌های ملی و محلی با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان به تشریح دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و تبیین توطئه‌های استکبار بر علیه کشورمان می‌پردازند.

                                                               استان تهران                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های استان تهران، راهپیمایی استکبارستیز ۱۳ آبان دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور، با شکوه و کم‌نظیر گروه‌های مختلف مردم در شهرستان‌های استان تهران آغاز شد.

در طول مسیر راهپیمایان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و در دست داشتن پارچه‌نوشته‌ها و پلاکاردهایی بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان می‌دهند.

همچنین دانش‌‌آموزان که همچون سال‌های گذشته حضور پررنگی در این مراسم دارند با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» برائت خود را از ایادی استکبار به دنیا نشان داده و اعلام می‌کنند که تا پای جان پای آرمان‌های انقلابی پشت سر رهبر فرزانه ایستاده‌اند.

                                                               استان مازندران                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان سال ۹۷ از دقایقی پیش با حضور پرشور دانش آموزان، معلمان، فرهنگیان، اقشار مختلف مردم، خانواده شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم در سراسر استان مازندران آغاز شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان در مرکز مازندران از دو مسیر میدان شهید قاسمی و میدان امام حسین(ع) به سمت محوطه امامزاده یحیی(ع) برگزار شد.

دانش‌آموزان و راهپیمایان در مسیر راهپیمایی با سردادن شعارهایی نظیر “هیهات منها الذله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صهیونیسم و ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند”، انزجار خود را از آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

قرار است سردار جوانی در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان مرکز مازندران در ساری سخنرانی کند.

                                                               استان سمنان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مردم ولایتمدار و دیندار استان سمنان در همان دقایق آغازین راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در مسیرهای مشخص شده حاضر شده و آمدند تا در در روز ملی مبارزه با استکبار ستیزی به آمریکا بگویند هیچگاه زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند.

مردم همیشه در صحنه استان سمنان امروز نیز با حضور حماسی خود در خیابان‌های شهر آمدند تا به استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار بگویند زورگویان هیچگاه نمی‌توانند ملت بزرگ ایران را از پای دربیاورند و این ملت به تأسی از امامان خود شعار هیهات من ذله را سر میدهند.

سمنانی‌ها همزمان با مردم سراسر کشور امروز محکمتر از گذشته فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل و صهیونیسم» سر میدهند و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرافراز فریاد می‌زنند که تحریم‌ها هیچ اثری بر ملت غیور و آزاده ایران ندارد.

امروز مردم سراسر کشور و استان سمنان با حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان بار دیگر اتحاد و ایستادگی و مقاومت در مقابل زورگویی‌های استکبار را به رخ جهانیان کشاندند.

                                                         استان اصفهان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مراسم گرامی‌داشت یوم الله ۱۳ آبان از دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور در اصفهان آغاز شد.

راهپیمایان اصفهانی از اقشار مختلف، زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو از ساعتی قبل با حضور در میدان امام حسین (ع) آماده رقم زدن حماسه دیگری در سالروز یوم الله ۱۳ آبان شده‌اند.

مردم انقلابی و ولایت‌مدار اصفهان همچون هرسال، با حضور پرشور خود در این مراسم نشان دادند که پشتیبان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هستند و با اتحاد و همدلی خود توانایی مقابله بر هر تهدید و تحریمی را دارند.

دانش آموزان و دانشجویان اصفهانی همگام با دیگر اقشار با سر دادن شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” یک بار دیگر ثابت کردند که انقلاب اسلامی تجلی مبارزه با استکبار جهانی است.

به گزارش تسنیم، راهپیمایی روز ۱۳ آبان در اصفهان از میدان امام حسین (ع) به سمت خیابان پاسداران برگزار می‌شود. سخنران این مراسم در اصفهان، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

                                                         استان کردستان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان، «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده و باشکوه اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان، مسئولان، اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب و روحانیون و تشکل‌های دانشجویی در سراسر استان کردستان آغاز شد.

مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه کردستان همگام با ملت ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی سیزدهم آبان‌ماه، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، فریاد برائت از استکبار و مشرکان را سر دادند و با شعارهای “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود را از شیطان بزرگ و استکبار جهانی به گوش جهانیان رساندند.

در شهر سنندج مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان از میدان آزادی به سمت خیابان فردوسی، میدان انقلاب، خیابان امام خمینی(ره) و سه راه حبیبی آغاز شد.

                                                         استان قزوین                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، همزمان با سراسر کشور تجمع ۱۳ آبان روز استکبارستیزی در استان قزوین آغاز شد.

راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی شهر قزوین در خیابان شهدای این شهر برگزار و مردم فرهیخته و ولایت‌مدار قزوین شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند. مردم در شهرستان‌های استان قزوین نیز خشم و انزجار خود را  از جنایات آمریکا اعلام می‌کنند.

شرکت کنندگان در این مراسم با تاکید بر ضرورت حفظ روحیه استکبارستیزی در بین مردم و مسئولان، شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل‌سعود خائن سر دادند.

در این راهپیمایی حضور پرشور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان و معلمان، روحانیون و طلاب و کارکنان ادارات مختلف استان قزوین مسئولان به چشم می‌خورد.

                                                         استان خوزستان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، راهپیمایی ۱۳ آبان دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور در اهواز و سراسر شهرهای استان خوزستان آغاز شد.

مردم انقلابی خوزستان در هوای بارانی به خیابان آمدند تا یوم‌الله ۱۳ آبان را گرامی بدارند و بار دیگر ضدیت خود را با استکبار جهانی فریاد بزنند.

حضور جوانان و نوجوانان به‌ویژه دانش آموزان و دانشجویان پیشاپیش اقشار مختلف مردم صحنه‌های زیبایی را خلق کرده است.

راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز از محل حسینیه اعظم این شهرستان آغاز شده است و جمعی از مسئولان نیز مردم را همراهی می‌کنند.

                                                         استان اردبیل                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، لحظاتی پیش راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم مسئولان خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان فرماندهان دستگاه‌های نظامی و مسئولان در اردبیل آغاز شد و طنین مرگ بر آمریکا در خیابان‌های اردبیل پیچیده است.

امروز همزمان با ۱۳ آبان ماه خیابان‌های اردبیل مملو از جمعیتی است که آمده‌اند بگویند دشمنان و استکبار جهانی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و ما تا آخر پای ارزش‌ها و  آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران ایستاده‌ایم.

اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند و با حضور حماسی خود مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند.

آری امروز خیابان‌های اردبیل مملو از جمعیت است که نشان از وحدت و همدلی مردم ایران است و همگان آمدند تا بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.

راهپیمایی امروز بسیار باشکوه‌تر برگزار شد و حال و هوای خاصی در خیابان‌های اردبیل پدیدار شده بود.

                                                         استان گیلان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، راهپیمایی روز ملی استکبارستیزی از ساعت ۹ صبح و با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان در سراسر نقاط استان گیلان آغاز شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی استکبارستیزی در شهر رشت مرکز استان گیلان نیز از ۴ مسیر آغاز شده و در حال حاضر تمامی گروه‌های در حال حرکت به سمت میدان شهدای ذهاب میعادگاه اصلی ستکبارستیزی مردمان شهر باران هستند.

دانش‌آموزان و دانشجویان استان گیلان با در دست داشتن پلاکاردهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود را از تهدید‌ها و اقدامات خصمانه این دولت‌ها علیه ملت ایران نشان دادند.

سخنران راهپیمایی روز ملی استکبارستیزی در رشت “عزت‌الله ضرغامی” رئیس سابق سازمان صدا و سیما و عضو شورای عالی فضای مجازی کشور است.

                                                         استان خراسان‌جنوبی                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، لحظاتی پیش همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در ۳۰ نقطه از استان خراسان جنوبی آغاز شد.

این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، اساتید، اصناف و بازاریان، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و جمعی از مسئولان استان با شعار “هیهات منا الذله” در سراسر استان در حال برگزاری است.

در مرکز استان نیز مردم از شهرها و روستاهای دور و نزدیک از ساعات ابتدایی صبح خود را میدان ابوذر رسانده تا در این مراسم باشکوه شرکت کنند و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دهند.

جمعیت در مسیر راهپیمایی در حال حرکت است و هر لحظه بر جمعیت افزوده می‌شود.

مراسم پایان راهپیمایی ۱۳ آبان در میدان قدس در خیابان پاسداران بیرجند با سخنرانی آیت‌الله رئیسی تولیت آستان قدس برگزار خواهد شد.

                                                              استان لرستان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان صبح امروز هم‌زمان با سراسر کشور در استان لرستان آغاز شد؛ در این آئین ضد استکباری مردم تمام شهرهای لرستان یکپارچه و متحد با سردادن “الله‌اکبر” بار دیگر عشق و علاقه خود را به انقلاب و نظام به رخ جهانیان کشیدند.

مردم ولایتمدار لرستان در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به خیابان آمده‌اند تا با حضور گسترده خود بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق ببندند و نفرت خود را از استکبار جهانی و ایادی خون‌خوارش نشان ‌دهند.

مردم استان یک‌صدا شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل سعود خائن سر می‌دهند و با پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی که در دست دارند انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام می‌کنند.

در این مراسم باشکوه دانش‌آموزان، دانشجویان، طلاب، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم حضور دارند و با آرمان‌های امام و رهبری تجدید بیعت کرده و جنایت‌های آمریکا و استکبار را محکوم می‌کنند.

                                                              استان قم                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان روز استکبارستیزی با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، مسئولان استانی و دانش آموزان قمی از لحظاتی قبل آغاز شد.

این راهپیمایی با شعار محوری “هیهات منا الذله” از میدان روح‌الله به سمت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار می‌شود.

افراد حاضر در این راهپیمایی با شعارهای” مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، ” آمریکا در چه فکری است، ایران پر از بسیجی است”، ” ما اهل کوفه نیستیم” و غیره انزجار خود از استکبار جهانی را اعلام کردند.

تجمع راهپیمایان در حرم حضرت معصومه(س) و سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه‌های این راهپیمایی باشکوه خواهد بود.

                                                              استان آذربایجان‌شرقی                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ و پرشور ۱۳ آبان در استان آذربایجان شرقی از صبح امروز آغاز شد.

مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه استان آذربایجان شرقی همگام با ملت ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی سیزدهم آبان‌ماه، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، فریاد برائت از استکبار و مشرکان را سر دادند و با شعارهای “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود را از شیطان بزرگ و استکبار جهانی به گوش جهانیان رساندند.

همچنین دانش‌‌آموزان استان نیز که همچون سال‌های گذشته حضور پررنگی در این مراسم دارند با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» برائت خود را از ایادی استکبار به دنیا نشان داده و اعلام می‌کنند که تا پای جان پای آرمان‌های انقلابی پشت سر رهبر فرزانه ایستاده‌اند.

مردم تبریز هم از ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور در مسیر های اعلام شده، راهپیمایی ۱۳ آبان را آغاز کرده اند و دانش آموزان تبریزی نیز با حضور پرشکوه خود در این راهپیمایی بر روحیه انقلابی و استکبارستیزی مسئولان تأکید می‌کنند.

                                                              استان همدان                                                              

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ و ضد استکباری ۱۳ آبان در نقاط مختلف استان از دقیقی پیش آغاز شد.

دانش آموزان دانشجویان و اقشار مختلف مردم انقلابی سراسر استان همزمان با ۱۳ آبان فریاد استکبارستیزی و “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل”  را در سراسر استان به نمایش گذاشتند.

مردم همدان با تجمع در پیاده‌راه بوعلی، راهپیمایی ۱۳ آبان را آغاز کرده‌اند، دانش آموزان و دانشجویان با حضور پرشکوه خود در این راهپیمایی بر روحیه انقلابی و استکبارستیزی مسئولان تأکید می‌کنند.

مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان در همدان با حضور و تجمع راهپیمایان در پیاده‌راه بوعلی و سخنرانی حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان در سراسر کشور با شعار «هیهات من‌الذله» با حضور گسترده آحاد مردم آغاز شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme