https://telegram.me/empireoflies
یکی از رانندگان شرکت معروف حمل مسافر در آمریکا پس از اینکه متوجه شد مسافرش یک صهیونیست است، او را وادار به پیاده شدن از خودرواش کرد.

راننده تاکسی در آمریکا معاون سرکنسول اسرائیل را از خودرو بیرون انداخت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیکی از رانندگان شرکت معروف حمل مسافر در آمریکا پس از اینکه متوجه شد مسافرش یک صهیونیست است، او را وادار به پیاده شدن از خودرواش کرد. این شرکت آمریکایی نیز راننده را اخراج کرد!

راننده شرکت مسافربری «اوبر» آمریکا پس از این که متوجه شد مسافرش یک صهیونیست است، بدون معطلی وی را از خودرو اخراج کرد. ساعاتی بعد معلوم شد مسافر اخراجی، «اتی میلنر»، معاون سرکنسول رژیم صهیونیستی در غرب آمریکا  بوده است. راننده شجاع آمریکایی بعد از اینکه «میلنر» شروع به صحبت به زبان عبری کرد، متوجه می‌شود وی یک صهیونیست است لذا، با زور او را از خودروی خود در شهر شیکاگو بیرون انداخت. شرکت اوبر نیز بعد از این اتفاق راننده مذکور را اخراج کرد.

جنایات رژیم صهیونیستی در حق ملت مظلوم فلسطین همواره از سوی مردم کشورهای مختلف دنیا محکوم شده است. این در حالی است که رهبران برخی کشورهای مرتجع عربی تلاش می‌کنند، به این رژیم کودک‌کش، مشروعیت ببخشند!

«میلنر» پس از این ماجرا در صفحه فیسبوک خود نوشت: «همین الآن یکی از بدترین تجارب زندگی‌ام را داشتم. در اتوبان از خودروی شرکت اوبر بیرون انداخته شدم تنها به این دلیل که با تلفن به زبان مادری‌ام صحبت می‌کردم.‌»

تجاوز وحشیانه نظامیان صهیونیست علیه مردم فلسطین یکی از عوامل مهم در رشد صهیونیست‌ستیزی در سطح بین‌المللی بوده است. این رژیم طی همین یک ماه گذشته و در جریان سرکوب تظاهرات مردم در غزه، ۸ هزار فلسطینی را به ضرب گلوله و… مجروح و حدود ۵۰ نفر را هم به شهادت رسانده است.

انتهای پیام/کیهان

یکی از رانندگان شرکت معروف حمل مسافر در آمریکا پس از اینکه متوجه شد مسافرش یک صهیونیست است، او را وادار به پیاده شدن از خودرواش کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme