https://telegram.me/empireoflies

راز استخدام در فیس بوک فاش شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک که در یک جلسه پرسش و پاسخ در کنگره جهانی موبایل شرکت کرده بود تنها قانون این شرکت برای استخدام افراد جدید را اعلام کرد.

وی در این مورد گفت: من تنها کسی را استخدام می کنم که به طور مستقیم با من کار کند که خودم حاضر باشم برای او کار کنم. این یک آزمایش بسیار خوب است.

البته این بدان معنا نیست که این میلیاردر ۳۰ ساله آمریکایی حاضر باشد شغلش به عنوان رییس فیس بوک را به کسی دیگر واگذار کند. بلکه بدان معناست که اگر فیس بوکی وجود نداشت یا قرار بود به هر علت منحل شود، زاکربرگ باید از کار کردن برای آن فرد خرسند می‌بود.

زاکربرگ افزود که این شرط برای تمام افرادی که در این شرکت استخدام شده اند و از جمله مدیران ارشد آن مانند شریل سندبرگ و خاویر اولیوان وجود داشته است. وی مدعی شد تا زمانی که استخدام های فیس بوک بر اساس این قانون صورت بگیرد، اشتباهی نیز صورت نمی گیرد.

زاکربرگ تصریح کرد: بسیار مهم است که همکاران شما از ارزش‌هایی مشابه با شما برخوردار باشند. فیس بوک شرکتی برای همه جهانیان نیست و ما از نظرات بسیار قدرتمندی برای متحول کردن دنیا برخورداریم.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme