https://telegram.me/empireoflies

رادیو CIA نگران حال جاسوسان دوملیتی شد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای گذشته که کشورمان بخصوص در بخش‌های علمیو هسته‌ای با پیشرفت‌های بسیار خوبی مواجه شده بود،  دولت‌های استکباری از هر ابزاری برای فشار به ایران اسلامی استفاده کردند.

دولت‌های بیگانه و دشمنان ملت ایران و سرسپردگانشان علاوه بر استفاده از ابزار رسانه‌ای در جهت سیاه‌نمایی و تخریب عملکرد جمهوری‌اسلامی، همواره با ارسال و استفاده از برخی افراد دستنشانده و جاسوس‌ها، از سویی به‌دنبال تضعیف و تخریب دستاوردهای کشورمان به‌ویژه در بخش علمی بوده‌اند و یا از طریق این افراد کوشیدند به برخی اطلاعات محرمانه و سری دستیابی پیدا کنند.

سرویس‌های جاسوسی بیگانگان بخصوص CIA، MI6 و موساد در راه جذب جاسوس و افراد خودفروخته به دو دسته افراد را در نظر دارند. یا افرادی که پس از جذب، تابعیت کشور فرستنده جاسوس را دریافت می‌کنند و یا افرادی که پیش از استخدام توسط سرویس‌های غربی دارای تابعیت دوگانه هستند. عمل مذکور به این دلیل انجام می‌شود تا جاسوس ارسالی به کشور هدف در صورت شناسایی و دستگیری، با سوءاستفاده از قوانین حقوق بین‌الملل عمومی و خصوصی راه فرار داشته و بتواند از چنگان دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کشور هدف بگریزد.

در همین راستا، پس از آنکه چند روز پیش رسانه‌های بیگانه خبر دستگیری فردی به نام «رضا (راوین) شاهینی» را در ایران منتشر کردند، به سرعت گفتند که این فرد هم دارای تابعیت دوگانه ایرانی-آمریکایی است؛ همچون بسیاری از جواسیس دیگر مانند «جیسون رضائیان» که در سالهای گذشته دستگیر شدند.

«رادیو فردا» به عنوان ارگان رسانه‌ای فارسی‌زبان سرویس امنیتی و جاسوسی آمریکا مستقر در شرق اروپا، طی خبری نوشت: “گزارش‌های منتشره حاکی است که ماموران امنیتی جمهوری اسلامی ایران یک شهروند ایرانی- آمریکایی را در گرگان به اتهام اقدام علیه امنیت ملی بازداشت کرده‌اند. شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس نیوز» گزارش داده که ماموران امنیتی روز ۲۱ تیرماه رضا (راوین) شاهینی ساکن سن‌دیه‌گو در ایالت کالیفرنیا را در منزل مادرش در گرگان بازداشت کرده‌اند.”

این رسانه آمریکایی برای مظلوم‌نمایی فرد بازداشت‌شدن در ادامه می‌نویسد: “دوست دختر رضا شاهینی که نخواست نامش فاش شود نیز روز پنجشنبه به رادیو فردا گفت: «رضا شاهینی، اوایل خردادماه گذشته، برای دیدار مادر بیمارش به ایران سفر کرده بود. ماموران امنیتی روز ۲۱ تیرماه به منزل مادری او در گرگان مراجعه کرده و پس از بازرسی منزل و توقیف وسایل شخصی او از جمله کامپیوتر و تلفن همراه، رضا شاهینی را بازداشت کردند». رضا شاهینی در حکم بازداشتش به «اقدام علیه نظام» متهم شده بود.”

«رادیو فردا» و دیگر رسانه‌های همسو با مانور بر روی وضعیت جاسوس‌های بازداشت‌شدن در ایران، با حمله به دستگاه‌های امنیتی ایران نوشتند: “طی ماه‌های اخیر چند شهروند دوتابعیتی در ایران بازداشت و زندانی شده‌اند. طی ماه‌های گذشته، شماری از نهادهای مدافع حقوق بشر و برخی از کشورهای غربی از مقام‌های جمهوری اسلامی ایران خواسته‌اند که این افراد را آزاد کند.”

در ماه‌های اخیر رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا»، «صدای آمریکا»، «بی‌بی‌سی فارسی»، «دویچه وله» و امثالهم که همچی از دولت‌های غربی بودجه دریافت کرده و تحت کنترل هستند، به‌شدت به موضوع دستگیری افراد مظنون به جاسوسی پرداخته‌اند و گویا به شدت نگران دستگیری دیگر عوامل وابسته به دولت‌های استکباری هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme