https://telegram.me/empireoflies
وقتی دشمن توان دیدن موفقیت پاسداران جان بر کف را ندارد، اصل ماجرا را زیر سؤال می برد تا از سوز درونش بکاهد.

رادیو فردا مبهوت پیروزی سپاه و شکست داعش

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر پی عملیات سپاه پاسداران در غرب و هلاکت و اسارت چندین داعشیِ از خدا بی خبر، و البته تقدیم سه شهید در راه حق، حامیان رسانه ایشان به حول و ولا افتاده و در پی آن هستند که چطور آن را لاپوشانی کرده و با کمرنگ و بی اثر جلوه دادن آن سوزش این زخم را اندکی التیام بخشند.

رادیو فردا با اعلام این خبر می نویسد:

“سپاه پاسداران روز شنبه از درگیری با «یک گروه تروریستی» که از آنها به عنوان اعضای گروه داعش یاد شده، در مرزهای غربی ایران خبر داد. ساعتی بعد خبرگزاری‌ها به نقل از محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران نوشتند که این درگیری در منطقه بمو از توابع ثلاث باباجانی، هم‌مرز با عراق روی داده و سه تن از نیروهای سپاه هم در این درگیری کشته شده‌اند. آقای پاکپور بدون اشاره به تعداد خبر داده که تعدادی از اعضای این گروه در درگیری با نیروهای سپاه کشته شده‌اند، و افزوده است که ۱۶ تن در این عملیات دستگیر شده‌اند و دو تن دیگر نیز گریخته‌اند که اکنون در محاصره نیروهای سپاه هستند. (به تناقضات متن خبر توجه کنید!) گروه داعش هیچگاه حضور در چنین درگیری‌هایی را تأیید نکرده است”.

و سپس در کمال بی شرمی ادامه می دهد:

“تأیید این گزارش از سوی منابع مستقل امکان‌پذیر نیست”.

در حالیکه رادیو فردا بارها و بارها از اخبار پشت درهای بسته زندانها؛ اعتصاب غذا، نامه های بی اسم و امضا که معلوم نیست چطور به بیرون درز می کنند، اخبار غیبی از ضرب و شتم زندانیان،عدم دسترسی به وکیل،  مشکلات روانی و دلتنگیهایشان برای بچه ها و حتی دل درد و آروغشان، را منتشر می‌کنند و انتظار دارند مخاطب همه آنها را چشم و گوش بسته قبول کند، چون رادیو فردا گفته و حتماً منبعش موثق است، وقتی که اکثریت قریب به اتفاق اخبار رادیو فردا را شاهدان عینی که مشخص نیست اصلاً وجود خارجی دارند یا نه، تأیید می کنند:

“یک شاهد عینی در پایتخت زیمبابوه به خبرگزاری رویترز گفت…
یک شاهد عینی گفت یک نفر به ضرب گلوله کشته شده…
شاهدان عینی به مرکز ناظر بر حقوق بشر سوریه گفته‌اند…
این شاهد عینی که محمد العاقل معرفی شده افزود…
یک شاهد عینی به خبرگزاری رویترز گفت این مرد…
در گزارش این شبکه به نقل از یک شاهد عینی در تهران نقل شده است…
کمیته پیگیری بازداشت‌های دی ۹۶ همچنین به نقل از دو «شاهد عینی» اعلام کرد که..
.”

دل انسان به درد می آید وقتی خبری با این سطح از اهمیت، مانند عملیات گسترده در غرب کشور که رسماً فرمانده سپاه اخبار مربوط به آن را اعلام کرده، رادیو فردا نپذیرد و دلیل آن را تأیید نشدن از سوی منابع مستقل بداند!

مگر منابع مستقل رادیو فردا کیستند؟ در چه درجه و مقامی هستند که رادیو فردا آنها را منبع موثق خبر دانسته؟ آیا قرارگاه نجف، دکه پلیس راهور در دارغوزآباد رادیو فرداست که نتوان از عملیاتش مطلع شد و اخبار منتشر شده درباره آن را آنهم از زبان فرمانده سپاه تأیید نشده خواند؟ آیا در عصر ارتباطات که در کسری از ثانیه اخبار پستوخانه های مردم در اقصی نقاط دنیا با فیلم، عکس، اسلوموشن و میلیونها کامنت آن منتشر شده و در دسترس است، مضحک نیست اگر رادیو فردا ادعا کند گزارش این عملیات به تأیید نرسیده؟

البته رادیو فردا به طور کامل از چند وچون عملیات آگاه است. چه بسا از اصل عملیات داعشیهای وحشی هم مطلع بوده و رذیلانه مترصد حمله آنان به یک نقطه حیاتی مانند مجلس، که تا چند روز نانشان در روغن تنش و اغتشاش و نا امنی کشور داغ باشد. اما ناگهان با هوشیاری پاسداران دلاور، تیرش به سنگ خورده و نه تنها به اهداف براندازانه خود نرسیده، که دوستان وی و همکاران داعشیِ عزیزش دچار تلافات بسیار هم شده اند. عجیب نیست در این شرایط مبهوت از شکست، به هرزه گویی ذلیلانه هم دست بزند و از عصبانیت اصل ماجرا زیر سؤال ببرد.

دشمن، دشمن است. انتظاری غیر از تهاجم نیست. گاهی با دوشکا در مرز، گاهی با انتشار یک خبر جعلی و غبار آلود کرده فضا برای پنهان کردن واقعیت. اما نکته اینجاست که مگر مخاطب رادیو فردا کیست که به این وضوح و روشنی در معرض این جعلیات قرار می گیرد و دم بر نمی آورد؟ آیا توان تشخیص دروغ ندارد یا اصولاً خودش عمداً دلش می خواهد گول بخورد؟

انتهای پیام/رادیو دیروز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

وقتی دشمن توان دیدن موفقیت پاسداران جان بر کف را ندارد، اصل ماجرا را زیر سؤال می برد تا از سوز درونش بکاهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme