https://telegram.me/empireoflies

رادیو فردا و پزشکان مرزبان یا بدون مرز؟!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آمریکا تظاهر میکند که مشغول مبارزه با داعش است. ۴۰ کشور در این ائتلاف شرکت کرده اند اما تا به حال ۴۰ نفر ازداعشی ها هم اعلام نشده که توسط اینان کشته شوند. متاسفانه به جای مبارزه بارهاگزارش شده که به طور کاملا تصادفی و اشتباهی داعشی ها از امریکایها مهمات هم تحویل گرفته اند!

عجیب است که بزرگترین و قدرتمندترین ارتش دنیا چنین اشتباهات احمقانه ای میکند! مشخص نیست اینان که به کرّات برای دشمنشان مهمات خالی می کنند چگونه میتوانند از پس ارتشهای مختلف جهان برآیند که همیشه برای همه عربده کشی می کنند و مشغول به تهدید این کشور و آن کشور هستند؟

اما پس از مشخص شدن بی عرضگی آمریکا و چهل کشور در مبارزه با داعش، روسیه به نبرد با آنا پرداخت و موفق شد قسمت های مختلف و قابل توجهی از سوریه را آزاد نماید. در این مدت آمریکا بارها و بارها نارضایتی خویش را از این اقدام روسیه اعلام نمود به گونه ای که بیان می کرد داعشی ها را باید خودمان بکشیم! و در این بین شعور سیاسیون مختلف جهان هم اصلا وجود خارجی نداشت که متوجه این مواضع دوپهلو و احمقانه آمریکا بشوند.

حال عجیب است که پس از این مواضع، رادیو فردا به ناگهان دلواپس بیمارستانهایی شده که مدعیست در حین عملیاتهای روسیه هدف داقع میشوند. رادیو فردا نوشت:

“سازمان پزشکان بدون مرز، بدون اشاره به نام عامل یا عاملانی، می‌گوید «افزایش چشمگیر» حملات هوایی طی یک ماه گذشته، ۱۲ بیمارستان را در سوریه هدف قرار داده و به کشته شدن دست‌کم ۳۵ نفر انجامیده است. این سازمان هفتم آبان ماه گفته است طی حملات هوایی در سوریه، که از اواخر ماه میلادی سپتامبر «شدیدا افزایش» یافته، ۱۲ بیمارستان در استان‌های ادلب، حلب و حما هدف قرار گرفته‌اند.به گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان پزشکان بدون مرز می‌گوید شش بیمارستان مجبور شده‌اند به فعالیت‌های خود خاتمه دهند.

این حملات جان دست‌کم ۳۵ نفر از کسانی که در مراکز امدادی بستری بوده‌اند و یا امدادگران را گرفته و به زخمی شدن ۷۲ نفر انجامیده است.
پیش از این در پایان مهر ماه، روزنامه گاردین از قول پزشکان در سوریه و نهادهای بین‌المللی ناظر گزارش داده بود، که از زمان شروع حملات هوایی روسیه دست‌کم سه بیمارستان در شمال غربی سوریه بمباران شده‌اند که به کشته شدن ۱۲ نفر انجامیده است.

طی هفته‌های گذشته، و با ادامه بحران‌ها در غرب آسیا، سازمان پزشکان بدون مرز، مکرا خبر از آن داده است که هدف حملاتی قرار گرفته و گروهی از امدادگران یا بیماران و مجروحان در این حملات کشته شده‌اند.

و مششخص نیست این پزشکان مرموز بدون مرز تا به حال چرا خقفقان گرفته بودند و در قبال نسل کشیهای داعش هیچ نمی گفتند. رادیو فردا چرا آن را بیان نمی کرد. مگر بیمارستانی که دریمن توسط آل سعود نامشروع هدف قرار می گیرد با بیمارستانهای سوریه فرق می کند که برای اینها باید کولی بازی راه انداخت و برای یمن سکوت مرگبار اختیار نمود؟ و یا برای اقداماتی که اصلا انجام نشده و صرفا در حد اتهام است موضع بگیرند؟

در نهایت رادیو فردا که هیچگاه خود را برای نوشتن خبر حملات عربستان به بیمارستانهای یمن به زحمت نیانداخته و نسبت به آن اعتراضی نداشته در ادامه خبرش حمله روسیه به بیمارستان یک جمله هم در مورد عربستان و یمن می نویسد تا وجدان نداشته خویش را از عدم انعکاس این خبر راحت نماید!

این پزشکان مرزهای خود را در مرزهای جغرافیایی تعریف نموده اند یا در مواضع کشورها نسبت به آمریکا که اگر کشوری علیه آمریکا بود باید علیه هر اقدام خوب و یا ناخوب آن موضع گرفت؟

آیا مرزهای این پزشکان بدون مرز، منطبق بر منافع آمریکاست؟

انتهای پیام/رادیو دیروز

آمریکا تظاهر میکند که مشغول مبارزه با داعش است. ۴۰ کشور در این ائتلاف شرکت کرده اند اما تا به حال ۴۰ نفر ازداعشی ها هم اعلام نشده که توسط اینان کشته شوند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme