https://telegram.me/empireoflies

رادیو فردا و جذب مخاطب از طریق مسایل جنسی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنگاه به این رفتار رادیو فردا که به جای پرداختن به مسایل سیاسی به سراغ مسایل جنسی رفته است از این منظر هم قابل توجه خواهد بود که این رسانه نما دین و التزامات دینی را بازویی موثر بر تفکر ایرانیان و در نتیجه حمایت آنان از حکومت دینی جمهوری اسلامی می داند. رادیو فردا در واقع اگر بتواند از منظر دینی هم مردم ایران را از قیود خارج کند خواهد توانست تعصب دینی آنها را به حکومت کم کندو در نتیجه برگ برنده را از دست مردم خواهد گرفت.

رواج مسایل جنسی آن هم به این صورت که در برنامه تابو بحث شده است به گسترش بی حیایی و بی عفتی در جامعه خواهد انجامید. در تابو به نحوی نیاز شناخت اندام بدن از کودکی مطرح شده که گویا این برنامه یک فاز جدیدی از تحریک برای حرکت به سمت ۲۰۳۰ است.لزوم شناخت اندام های تناسلی در کودکی چه ارتباطی با اتفاقات بیست سال بعد زندگی مشترک مردم خواهد داشت.اینکه این حد از حیا هم برای رادیو فردا قابل تحمل نیست به چه انگیزه ای باید نمود بیرونی پیدا کند؟

به نظر می رسد برای رادیو فردا عمده این است که با برداشتن یک سری ملاحظات رایج در بین مردم جامعه ایرانی را دچار بی حیایی و بی عفتی کند و روابط جنسی را به قبل از ازدواج و حتی قبل از بلوغ منتقل کند. حتما با داشتن روابط جنسی در سنین پایین میل به ازدواج در جوانان ایرانی کاهش خواهد یافت و توالد و افزایش نسل با مشکلات عدیده و جدی روبرو خواهد شد. اگر غرض از طرح این مباحث در برنامه تابو در رادیو فردا صرفا آشنایی زوجین با این اندام ها و کارکرد آنها است بهتر است این رادیو بداند کلاس های آموزشی توسط وزارت بهداشت برای زوجین قبل از عقد برگزار می شود ودقیقا به همین منظور و با همین رسالت وزارت بهداشت در این زمینه اعلام حضور کرده است.

یقینا رادیو فردا بدون علم به شرایط داخل کشور در مورد مسایل مردم ایران صحبت می کند چرا که خبر داشتن از وجود این کلاس ها هیچ هزینه ای نداشته و بایک سوال و جواب می شد به این خبر علم پیدا کرد. رادیو فردا اما ترجیح می دهد یا نداند در ایران چه خبر است یا از منظر خودش مباحث را مطرح کند و خواننده را به نحوی مغفول نگه دارد که او هم بعد از خواندن خبر نسبت به جامعه دچار نگرانی و بدبینی شود.

در قسمتی از برنامه تابو کارشناسان این برنامه رسما به تبلیغ برای فیلمهای دارای فساد جنسی می پردازند و با اشاره به میزان دیده شدن این فیلم ها در جهان مخاطب را تحریک می کنند تا برای عقب نماندن از این قافله او هم به سراغ این نوع از فیلم ها رفته و کم کم در مسیر انحرافات جنسی و در نتیجه انحطاط بنیان خانواده گام بردارد. از رادیو فردا توقع نمی رود که با ارائه اخبار و تحلیل های درست باورهای دینی مردم را تقویت کند، اما مخاطب این رادیو باید بداند که هیچ گاه رادیو فردا نخواهد توانست تنها منبع اطلاعاتی یک شخص باشد چرا که همواره بیان اخبار و نقد وتحلیل ها در این رادیو با غرض ورزی صورت گرفته است.

اسلام ستیزی و مخصوصا داشتن خصومت با حکومت جمهوری اسلامی که با هویتی دینی در جهان قد برافراشته است از آن دست اصولی است که اربابان رادیو فردا می خواهند در ازای تامین مخارج این رادیو، محقق شود.

انتهای پیام/رادیو دیروز

در حالی که آمار نشان می دهد رادیوفردا در حال از دست دادن مخاطبانش است، این رادیو به سراغ مسایل جنسی می رود تا بتواند تغییری در آمار در تعداد بازدیدهای خود ایجاد کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme