https://telegram.me/empireoflies

سردبیر رادیو فردا سخنان هیلاری کلینتون را تکذیب کرد! + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو فردا در جدیدترین برنامه “ساعت ششم” با اجرای نیوشا بقراطی و با کارشناسی “همن سیدی” تحلیلگر لندن‌نشین مسائل سیاسی، از منظر مورد نظر خود به بررسی تحولات اخیر عراق و فعالیت‌های گروهک تروریستی داعش پرداخت.

رادیو فردا در برنامه مذکور بدون اشاره تشکیل گروه تروریستی داعش با حمایت‌های آمریکا و کمک ۵۰۰ میلیون دلاری چند روز گذشته این رژیم به گروه‌های تروریستی در سوریه، مدعی شد آمریکا حامی داعش نیست!

تلاش رادیو آمریکایی فردا برای تجزیه و جنگ مذهبی در عراق

این رادیو که با حمایت‌های مستقیم دولت آمریکا اداره می‌شود، در این برنامه تلاش نمود تا بحران کنونی عراق را ناشی از اختلافات قومی و دینی بین شیعه و سنی جلوه دهد و جنایت‌های داعش را ناشی از نارضایتی‌های اهل‌سنت عراق از حکومت مرکزی بداند. همچنین رادیو فردا در خطی مشترک همراه با دیگر رسانه‌های بیگانه در طبل تجزیه عراق کوبید و مدعی شد ممکن است حکومت فدراتیو در بخش سنی‌نشین عراق ایجاد شود.

رادیو فردا مانند همیشه چشم خود را بر روی بسیاری از واقعیت‌ها بست و با ادعای اینکه اهل‌سنت عراق سهمی در اداره کشور ندارند و شیعیان قدرت را در اختیار گرفته‌اند، در جهت گسترش اختلافات و تشدید بحران عراق گام برداشت.  اما حقیقت در این باره را می‌توان از سخنان یکی از مخاطبین رادیو فردا شنید. حسین از همدان در این برنامه “ساعت ششم” بر روی خط آمد و با انتقاد از عملکرد رسانه‌های بیگانه در موضوع عراق گفت: این که می‌گویند حقوق اقلیت در عراق رعایت نشده اشتباه است، چند وزیر دولت عراق و رئیس مجلس این کشور سنی هستند. از طرفی در هر کشوری اکثریت حاکم هستند، در عربستان با آنکه تعداد شیعیانِ بسیاری دارد حتی یک نماینده مجلسِ شیعه وجود ندارد. همچنین در عراق کسی که واقعاً حقوق سیاسی‌اش پایمان شده، به قتل عام دست نمی‌زند و سر بچه چند ماهه را نمی‌برد.

رسانه-های-بیگانه

رسانه‌های بیگانه در تشدید بحران عراق نقش بسیاری داشته‌اند.

سردبیر رادیو فردا: دولت آمریکا در سال ۸۸ از جنبس سبز حمایت نکرد!

در اواسط برنامه اخیر “ساعت ششم” فردی به نام منصور از خرم‌آباد نیز بر روی خط رادیو فردا آمد. منصور با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل بیشترین سود را از داعش می‌برند، گفت: داعش به مقدسات مسیحیان و اهل‌سنت نیز توهین کرده و آنها را نیز می‌کشند. در عراق دولتی با رای مردم انتخاب شد، هر جا رای مردم قرار است ملاک و میزان باشد پای آمریکا در آنجا دیده می‌شود.

این مخاطب رادیو فردا با اشاره به فتنه ۸۸ ، یادآور شد: پنج سال قبل در ایران دیدیم که آمریکا با برنامه‌ریزی کشور ما را بهم ریخت و اکنون در عراق به دنبال همین هدف است. ایجا بود که مانند برنامه‌های گذشته، هنگامی که نیوشا بقراطی دید سخنان این مخاطب به نفعش نیست، به میان سخنان منصور پرید و در چهره وکیل مدافع حکومت آمریکا ظاهر شد گفت: این سخنان شما اتهام بزرگی است که باید ثابت کنید آمریکا در قضیه جنبش سبز دخالت داشته است! منصور در جواب نیوشا گفت: آقای بقراطی! خود خانم کلینتون وزیر امورز خارجه سابق آمریکا اعتراف کرده که از فتنه‌گران حمایت کرده است، آنوقت شما تکذیب می‌کنید!؟ سردبیر رادیو فردا که در برابر سخن منصور جوابی نداشت، پس از قطع صدای این مخاطب رادیو فردا در سخنانی منفعلانه، در دروغی آشکار و بر خلاف سخنان چند سال گذشته هیلاری کلینتون به عنوان مقام رسمی دولت آمریکا، گفت: نظر شما را شنیدیم! آمریکا در جریان جنبش سبز از معترضین حمایت نکرد!

در زیر فیلم اعتراف هیلاری کلینتون به حمایت از فتنه ۸۸ آمده است:

کارشناسی رادیو فردا: اپوزسیون ایران با مبانی دموکراسی آشنایی ندارند

رادیو فردا در سخنانی عجیب، بدون اشاره به نقل آمریکا، اسرائیل و کشورهای غربی، جمهوری اسلامی ایران را یکی از دلایل وقوع اتفاقات اخیر در سوریه و عراق معرفی کرد و حتی مدعی شد “برخی می‌گویند ایران داعش را برای بدنام کردن مخالفان دولت سوریه ایجاد کرده است!!”

کارشناس این برنامه در پایان با اشاره به ضعف گروه‌های اپوزسیون جمهوری اسلامی ایران، اذعان کرد “گروهک‌هایی مانند مجاهدین (منافقینسلطنت‌طلب‌ها و کمونیست‌ها بسیار با یکدیگر ناهمگون هستند و با مبانی دموکراسی آشنایی ندارند!”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. رادیو فردا زیر مجموعه رادیو اروپای آزاد است رادیو اروپای آزاد هم زیر مجموعه صدای آمریکا و دولت آمریکا است و نان خور وخدمت گزارآمریکاست رادیو فردا چرت پرت میگه هیلاری کیلینتون خودش در آن موقع ها در مصاحبه با بی بی سی فارسی گفت که ما برای حمایت از جنبش سبز از تویتر هم کمک گرفته ایم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme