https://telegram.me/empireoflies

«رادیو فردا» نگران جاسوس‌های دوتابعیتی شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر که کشورمان بخصوص در بخش‌های علمی و هسته‌ای با پیشرفت‌های بسیار خوبی دست یافته،  دولت‌های استکباری از هر ابزاری برای فشار به ایران اسلامی استفاده کردند.

دولت‌های بیگانه و دشمنان ملت ایران و سرسپردگانشان علاوه بر استفاده از ابزار رسانه‌ای در جهت سیاه‌نمایی و تخریب عملکرد جمهوری‌اسلامی، همواره با ارسال و استفاده از برخی افراد دست‌نشانده و جاسوس‌ها، از سویی به‌دنبال تضعیف و تخریب دستاوردهای کشورمان به‌ویژه در بخش علمی هستند و یا از طریق این افراد می‌کوشند به برخی اطلاعات محرمانه و سری دستیابی پیدا کنند.

اما پس از دستگیری این جاسوس‌ها، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه با آب و تاب به تطهیر آن افراد می‌پردازند و سعی می‌کنند آن فرد را بی‌گناه جلوه دهند.

رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» این روزها در گزارش‌هایی مفصل به دفاع از جاسوس‌های کاخ سفید می‌پردازد و به بهانه‌های دوتابعیتی دستگاه قضایی را در مجازات آنها بی‌کفایت و نالایق می‌دانند.

«رادیو فردا» در گزارشی نوشت: “رضا (رابین) شاهینی شهروند ایرانی- آمریکایی زندانی در ایران، به ۱۸ سال زندان محکوم شد … اتهام‌های او «همکاری با دولت‌های متخاصم، اقدام علیه امنیت ملی و ارتباط با عناصر و رسانه‌های ضدانقلاب» عنوان شد. پیش از این، «اقدام علیه امنیت ملی، حضور در اعتراضات سال ۸۸، همکاری با تلویزیون صدای آمریکا و توهین به مقدسات در فضای مجازی (فیسبوک)» از اتهامات آقای شاهینی عنوان شده بود …”

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

رضا شاهینی، چند روز قبل در مصاحبه با وب‌سایت «وایس نیوز»، اتهام جاسوسی و همکاری با دولت متخاصم را رد کرد و این حکم را خنده‌دار دانسته بود!

این رسانه وابسته به دستگاه جاسوسی آمریکا در ادامه نوشت: “مقام‌های قضایی ایران هنوز درباره صدور حکم زندان برای رضا شاهینی اظهار نظری نکرده‌اند. خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز می‌نویسد که تماس‌های این خبرگزاری با مقام‌های قضائی ایران و با هیئت نمایندگی ایران در سازمان ملل و همچنین با وزارت خارجه آمریکا برای گرفتن واکنش در خصوص حکم رضا شاهینی تاکنون بی‌نتیجه مانده است. دوست دختر آقای شاهینی به رادیو فردا گفته است که رضا (رابین) شاهینی ۴۶ ساله، ساکن سن‌دیه‌گو در ایالت کالیفرنیا ۲۱ تیرماه توسط مأموران اطلاعات سپاه پاسداران در منزل مادرش در گرگان بازداشت شد. غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه ایران، سوم مردادماه با تأیید این خبر گفته بود که پرونده رضا شاهینی برای بررسی به تهران منتقل می‌شود. رضا شاهینی فارغ‌التحصیل رشته «امنیت بین‌المللی و حل‌وفصل منازعات» از دانشگاه سن دیه‌گو است و از ۱۶ سال پیش در آمریکا زندگی می‌کرد …”

سرویس‌های جاسوسی بیگانگان بخصوص CIA، MI6 و موساد در راه جذب جاسوس و افراد خودفروخته به دو دسته افراد را در نظر دارند. یا افرادی که پس از جذب، تابعیت کشور فرستنده جاسوس را دریافت می‌کنند و یا افرادی که پیش از استخدام توسط سرویس‌های غربی دارای تابعیت دوگانه هستند.

عمل فوق‌ذکر به این دلیل انجام می‌شود تا جاسوس ارسالی به کشور هدف در صورت شناسایی و دستگیری، با سوءاستفاده از قوانین حقوق بین‌الملل عمومی و خصوصی راه فرار داشته و بتواند از چنگان دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کشور هدف بگریزد.

گفتنی است، در ماه‌های اخیر رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا»، «صدای آمریکا»، «بی‌بی‌سی فارسی»، «دویچه وله» و امثالهم که همچی از دولت‌های غربی بودجه دریافت کرده و تحت کنترل هستند، به‌شدت به موضوع دستگیری افراد مظنون به جاسوسی پرداخته‌اند و گویا به شدت نگران دستگیری دیگر عوامل وابسته به دولت‌های استکباری هستند.

انتهای پیام/

در سالهای اخیر که کشورمان بخصوص در بخش‌های علمی و هسته‌ای با پیشرفت‌های بسیار خوبی دست یافته، دولت‌های استکباری از هر ابزاری برای فشار به ایران اسلامی استفاده کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme