https://telegram.me/empireoflies

رادیو فردا و دفاع از دست‌های آلوده به خون!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همان گونه که در جریان هستید، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دولت ایران و فرانسه، “لوران فابیوس”، وزیر امور خارجه فرانسوی ها روز چهارشنبه، هفتم مرداد ماه ۱۳۹۴، به کشورمان سفر خواهد نمود.

سفر این شخصیت که به طور کاملا آشکار و غیر قابل انکار، دستانشان به طور ناجوانمردانه و وحشیانه ای به خون ایرانیان آلوده گشته است، طبیعتا با مخالفت های مردم و برخی جریان های سیاسی در ایران همراه بوده است که رسانه صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا با انتشار گزارشاتی تلاش نموده است تا این موضوع را به شکلی مطابق انتظار خودش نشان دهد و ضمن حمله به این مخالفان، از این شخصیت جنایتکار فرانسوی نیز دفاع نماید.

رادیو فردا در یکی از این گزارشات، عنوان می کند: «یک روز پس از تأکید روسای جمهوری ایران و فرانسه بر افزایش همکاری ‌ها، چندین چهره اصولگرا به سفر هفته آینده وزیر خارجه فرانسه به تهران اعتراض کردند و از جمله رئیس شورای سیاست ‌گذاری ائمه جمعه وزیر خارجه فرانسه را “صهیونیست” خواند … »!

این رسانه نما در ادامه نیز با اشاره به سفر پیش روی این مقام فرانسوی به کشورمان و با بیان این که « حسن روحانی و فرنسوآ اولاند، روسای جمهوری ایران و فرانسه، روز پنج‌ شنبه گذشته در تماسی تلفنی توافق کردند همکاری‌ های دوجانبه میان تهران و پاریس را افزایش دهند … »، عنوان کرده است: « خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران، مصاحبه‌ هایی با برخی از نمایندگان مجلس و شخصیت‌ های سیاسی اصولگرا در مخالفت با سفر وزیر خارجه فرانسه به ایران منتشر کرده است … اسماعیل کوثری، نماینده تهران در مجلس، با اشاره به آنچه که وی “جنایات و مواضع خصمانه” فرانسه علیه جمهوری اسلامی نامید، گفت: “فرانسوی‌ ها هیچ گاه برای رونق اقتصاد ایران به کشورمان سفر نمی ‌کنند و دل ‌شان هم برای ما نسوخته، اما دولتمردان ما نسبت به این مسائل بیگانه هستند” … »!

اما بررسی واقعیت های مربوط به این موضوع در جامعه ی ایرانی یقینا ما را به این نتیجه خواهد رساند که اعتراض و مخالفت با سفر پیش روی “لوران فابیوس”، وزیر امور خارجه ی فرانسه، مربوط به تنها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و و یک طیف سیاسی خاص نبوده، بلکه به احساس اکثریت مردم کشورمان از تمامی طیف ها و عقیده ها برمی گردد.

موضوعی غیر قابل فراموشی برای ملت ایران در سابقه ی سیاه ضد ایرانی “لوران فابیوس” وجود دارد که نفرتی عمیق را نسبت به وی ایجاد کرده و زمینه ساز این اعتراض ها با سفر وی به کشورمان شده است.

باید یادآوری کنیم، در شرایطی که ایران اسلامی با هجوم همه جانبه ی رژیم بعثی عراق و متحدانش دست و پنجه نرم می کرد، در سال های ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۳، به دلیل نیاز بیماران هموفیلی کشورمان به فاکتورهای انعقاد خون، این نیاز کشورمان را به سمت خرید فاکتورهای خونی از فرانسه سوق داد که این امر پیامدهایی بسیار تلخ و غیر قابل گذشت را به همراه خود داشته است.

فاکتورهای خونی فروخته شده به کشورمان در آن سال ها، در حالی وارد کشور شده و برای بیماران ایرانی مورد استفاده قرار گرفتند که به ویروس بیماری های ایدز (HIV) و هپاتیت آلوده بوده اند و در نتیجه به جای رفع مشکل آن بیماران، بر دردها و رنج هایشان اضافه کردند.

باید توجه کرد که این خون های آلوده در حالی به کشورمان فرستاده شدند که بر اساس اسناد و شواهد موجود، به درخواست و دستور “لوران فابیوس” که در آن ایام نخست وزیر فرانسه بوده است، بدون گذراندن مراحل آزمایشگاهی لازم برای استفاده بیماران ایرانی فرستاده شده اند.

آمارها نشان می دهند که در اثر پیامدهای استفاده از این فاکتورهای خونی آلوده، تا کنون بیش از ۱۸۰۰ بیمار در کشورمان شناسایی شده اند که به بیماری های ایدز و هپاتیت مبتلا شده اند.

بنابر این به نوعی می توان لوران فابیوس را عامل ورود ایدز به ایران نیز معرفی نمود.

حتی پس از شکایت رسمی کشورمان از شرکت خاطی فرانسوی و تقدیم این شکایت به مقامات این کشور، تا به امروز هیچ خبری از نتیجه ی رسیدگی به این پرونده منتشر نشده است.

بگذریم از دیگر رفتارهای ضد ایرانی آشکار فابیوس، مانند سنگ اندازی های پیاپی و آشکارش در مذاکرات هسته ای کشورمان با گروه ۱+۵ که نشان می داد وی به جای این که نماینده ی فرانسوی ها باشد، بیشتر به عنوان نماینده ی رژیم اشغالگر صهیونیستی در مذاکرات حاضر شده است.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رسانه فارسی زبان وابسته به کاخ سفید در واکنش به اعتراض مردم و برخی جریان های سیاسی در ایران به سفر پیش روی وزیر امور خارجه ی فرانسه به کشورمان، با انتشار گزارشی، ضمن محکوم کردن این اعتراضات به دفاع از دست های آلوده به خود این مسئول فرانسوی پرداخته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.75 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme