https://telegram.me/empireoflies
ناو هواپیمابر "نیمیتز" برای حمله به سوریه وارد دریای سرخ شد

رادیو فردا تائید کرد: ترس ناوگان آمریکا از قایق های سپاه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو فردا در تیتری به عنوان “خودنمایی قایق های سپاه درفارس ” میگوید: به تازگی در جریان دو روز، سه بار ناوهای آمریکایی و قایق‌های تند رو سپاه پاسداران رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و هر بار خطر درگیری و زد و خورد با واکنش و محاسبات سنجیده فرماندهان ناو‌های آمریکایی وعقب نشینی قایقهای سپاه از بغل گوش همگان گذشت.

تا آنجا که ما ایرانی ها میدانیم خلیج فارس متعلق به ایران است و رو در رو شدن با کشتی یا قایق متعلق به ایران امری طبیعی ست و ایران برای حضور در آبهایش نباید از کسی اجازه بگیرد. اما رادیو فردا می گوید شانس آوردیم که با محاسبات سنجیده ی فرماندهان آمریکایی خطر ازبیخ گوش ایرانیان گذشت!!! و قایق های ایران عقب نشینی کردند!!! در ادامه رادیو فردا می گوید: “این اولین بار نیست که قایق‌ها و ناوچه‌های سپاه پاسداران به ناو‌های آمریکایی نزدیک شده‌اند و در مجاورت آنها به مانورهای تحریک آمیز دست می‌زنند”.

رادیو فردا

رادیو فردا فراموش کرده خودشان بخواهند از یک کشور به کشور دیگر بروند اول باید ویزا بگیرند و بعد از انواع چکهای امنیتی بگذرند چه برسد به منطقه درگیر جنگ و آبهای یک کشور آنهم با یک ناو نظامی (هواپیمای مسافربری هم با هواپیمای نظامی متفاوت است و اگر از حریم هوایی یک کشور رد شود می شود آن را طبق همان قوانین بین المللی و آمریکایی-انگلیسی-اسرائیلی نابود کرد). گذشته از نام بردن ناوهای ایرانی به ناوچه که مشخصا نوعی تحقیر است رادیو فردا در ادامه با اذعان به حق حقوقی ایران شروع به مظلوم نمایی فرماندهان ناوهای آمریکایی می کند و از هموطن خود تصویری ناعادل و بیسواد و نادان می سازد و با زبان بی زبانی می گوید: مورچه چیه که کله پاچش باشه! اما رادیو فردا با اینگونه تیترها و بازی در زمین بیگانه و فروش کشور و هموطن نقش همان مورچه را برای هر دو طرف بازی می کند چراکه در هر کشوری ارزش یک سرباز بیگانه اما وطن پرست از هزاران مزدور وطن فروش بیشتر است و رفتار تاریخی در طول تمامی جنگها بیانگر این حقیقت است.

تنگه ی هرمز و تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی و خلیج فارس جزیی از خاک ایران است و با وفاداری و همت وطن دوستان باقی خواهد ماند. همانگونه که ایران پیشتر هشدار داده است حضور نظامی آمریکا در آبهای ایران را بی ضرر نمی داند تا آمریکا این حق را داشته باشد بدون اطلاع ایران وارد آبهای ایران شود پس قایق های سپاه کاملا حق داشته و دارند دور ناوهای آمریکا بچرخند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme