https://telegram.me/empireoflies

رادیو فردا به داعش پیوست

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جهان نیوز، رادیو فردا در خبر تیتر یک خود از معارضین در عراق با نام شورشی یاد می کند حال آنکه در شرح خبر می نویسد شورشیان همان داعش هستند!

بیش از سه سال از دفاع رادیو فردا از آنهایی که شورشیان سوری می خواندشان اما اسد رونوشت چند هزار پاسپورتشان را به سازمان ملل فرستاد تا اثبات کند به هرجایی تعلق دارند غیر از سوریه می گذرد. آن روزها رادیو فردا مردم را می فریفت که چه نشسته اید، اسد دیکتاتور است و باید برود. غالب مردم سوریه این را می خواهند.

سوریه هرچه بود گذشت و همین دموکراسی غربی نشان داد حدود ۹۰ درصد مردم وی را می ستایند. اما سوال اینجاست امروز که صدام را خودتان کشتید و چندین انتخابات مردم سالارانه در عراق برگزار کردید و هیچگاه هم سخن از تقلب و مهندسی آراء به میان نیاوردید با چه توجیهی از حملات داعش که همان شکست خوردگان سوریه هستند دفاع می کنید؟

آیا اینان همه دورگه بوده و مادری سوری و پدری عراقی دارند که حق اعتراض به هم حاکم سوریه دارند و هم عراق؟

سلاح های کشتار جمعی را زمانی بهانه حمله به عراق عنوان کردند. امروز اما آنقدر مار خورده و افعی شده اند که دیگر نیازی به بهانه تراشی و همراه نمودن افکار عمومی ندارند. تا دیروز به سامرا حمله می کردند و به گفته خود از ذکاوت حاج قاسم رودست خوردند ولی امروز موصل را تصرف می نمایند.

آیا حکومت عراق هم حقوق بشر وزنان و کارگران و .. را نقض می کرد؟

پس با چهتوجیهی از آنان دفاع می کنید؟

مگر شما معتقد نبودید نه غزه نه لبنان جانتان البته با کلی خالی بندی فدای ایران؟ حال چه شده که تمام اخبار تیتر یک شما به سوریه و عراق و اکراین تبدیل شده؟

به راستی آنان که هنوز هم به آمریکا و کدخدا بودن آن و کرنش در مقابل آمریکا اعتقاد دارند با الفبای سیاست آشنایی دارند؟

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. رادیو فردا به داعش پیوست
    به گزارش رادیو دیروز، رادیو فردا در خبر تیتر یک خود از معارضین در عراق با نام شورشی یاد می کند حال آنکه در شرح خبر می نویسد شورشیان همان داعش هستند!
    http://www.radiodirooz.com/vdccxiqs.2bqxx8laa2.html

    مرجع خبر رادیودیروز است نه جهان نیوز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme