https://telegram.me/empireoflies

«رادیو فردا» باز هم انقلت درآورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به بیگانه و گروه‌های ضدانقلاب در طول سالهای پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۱۳۵۷ ، از طرق مختلف به دنبال ضربه به نظام مقدس جمهوری‌اسلامی بودند.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری در طول این سالهای به دروغ‌ها و شایعات مختلفی در پی تخریب وجهه جمهوری‌اسلامی، نهادها و مقامات آن بوده‌اند؛ از جمله آنکه این رسانه‌های غربی در موضوع قاچاق مواد مخدر، بدون ارائه هیچ مدرکی، برخی نهادهای انقلابی و مسئولان جمهوری‌اسلامی را در قاچاق مواد مخدر به داخل ایران و حتی کشورهای دیگر شریک می‌دانستند!

بنگاه‌های سخن‌پراکنی بیگانه بدون اشاره به اینکه جمهوری‌اسلامی در طول چهار دهه اخیر صدها شهید و هزاران جانباز در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر به داخل ایران و حتی کشورهای غربی داده است، به دروغ در پی سیاه‌نمایی عملکرد جمهوری‌اسلامی هستند و برخی مخاطبین ساده‌لوح و جاهل آنها نیز این دروغ‌ها را باور می‌کنند.

اما چند روز پیش پس از آنکه خبر دستگیری بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر پس از انقلاب رسانه‌ای شد، بسیاری از رسانه‌های غربی در برابر آن منفعالانه عمل کردند؛ یعنی یا این خبر را سانسور نمودند و یا سعی کردند با جهت‌گیری مورد نظر خودشان آن را پوشش دهند.

ماجرا از این قرار بود که نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در روزهای گذشته با اقدامات فداکارانه موفق به دستگیری یکی از بزرگترین قاچاقچیان بین‌المللی شد و این امر تعجب رسانه‌های بیگانه را در پی داشت. این در حالیست که فرد دستگیر شده در ایران در کشورهای اروپایی و آمریکایی به‌طور آزادانه فعالیت می‌کرد و سرویس‌های امنیتی غربی با آنکه قطعا از هویت این فرد اطلاع داشتند، اما با او کاری نداشتند.

«رادیو فردا» وابسته به دستگاه جاسوسی آمریکا، در گزارش خود نوشت: “مقام‌های جمهوری اسلامی از دستگیری یکی از قاچاقچیان بین‌المللی ایرانی به همراه ۸۰۰ تن مواد مخدر خبر داده‌اند که به گفته آنان، با بیش از ۱۰ شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر ارتباط داشته است. فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از این فرد با عنوان بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر پس از انقلاب سال ۵۷ نام برده و خبر داده که بیش از ۳۰۰ نفر از کسانی که تحت هدایت او در قالب باندهای قاچاق فعالیت داشتند، هم دستگیر شده‌اند. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران، روز دوشنبه اول شهریور، خبر داد که فردی که ۸۰۰ تن مواد مخدر وارد کشور کرده بود دستگیر شده و به اعمال مجرمانه خود اعتراف کرده است. به گفته آقای رحمانی فضلی، این فرد با ۱۴ شبکه بین‌المللی مواد مخدر در ارتباط بوده است …”

این رادیو آمریکایی که توسط برخی عناصر اپوزیسیونِ فراری اداره می‌شود، هرچند با بیان اینکه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان همچنین از شناسایی میلیاردها تومان اموال و املاک این فرد در نقاط مختلف ایران خبر داد، برای رد گفته‌های مقامات ایرانی و انقلت درآوردن، ادعا کرد: “گفته‌های مقامات جمهوری اسلامی درباره دستگیری این فرد به همراه این میزان مواد مخدر در حالی است که پیش از این مقام‌های نیروی انتظامی کل کشفیات مواد مخدر در سال ۹۴ را حدود ۵۴۰ تن اعلام کرده بودند … در این زمینه اشرف غنی، رئیس‌جمهور افغانستان، سوم دی ماه ۹۳ در مصاحبه‌ای با روزنامه اعتماد گفته بود که حداقل ۴۰ درصد هروئین تولید شده در افغانستان از راه ایران به کشورهای دیگر می‌رسد.”

البته اینگونه انقلت درآوردن و بهانه‌جویی‌های رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تازگی ندارد و آنها که به ازای ۱۰۰ خبر بد از ایران یک خبر مثبت را هم پوشش نمی‌دهند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا واقعیت‌های ایران را پوشش ندهند و مردم را از آینده کشور دلسرد کنند.

در تاریخ است که شخصی پیامبر(ص) را دید و گفت: “اگر آن سوسمار بیاید و شهادت به رسالت تو بدهد، ایمان میاورم”. پیامبر فرمودند: “نمی‌آوری ولی من چنین می‌کنم”. لحظه‌ای بعد، سوسمار به وحدانیت خدا و رسالت پیامبر شهادت داد و رفت. واکنش عربِ جاهل چه بود!؟ گفت: “شنیده بودم تو جادوگری، اما فکر نمی‌کردم تا این حد متبحر باشی!!”

چه شباهت عجیبی است بین آن عرب جاهل برخی اپوزیسیون و مخالفان جمهوری‌اسلامی.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به بیگانه و گروه‌های ضدانقلاب در طول سالهای پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۱۳۵۷ ، از طرق مختلف به دنبال ضربه به نظام مقدس جمهوری‌اسلامی بودند. رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری در طول این سالهای به دروغ‌ها و شایعات …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme