https://telegram.me/empireoflies

رادیوی آمریکایی این‌بار نهاد خانواده را هدف گرفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که علنا بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر وزارت امور خارجه و نهادهای امنیتی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

یکی از برنامه‌هایی که به‌طور مستقیم و صریح به شبهه‌افکنی و مقابله با باورهای اسلامی ملت ایران پرداخته، برنامه «تابو» از رادیو آمریکایی «رادیو فردا» است که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» روزنامه‌نگار فراری و مجری ضدانقلاب تهیه می‌شود و همان‌طور که از نامش مشخص است، به‌دنبال تابوشکنی از باورهای دینی و مقدسات ملت مسلمان ایران است.

خضرحیدری تا پیش از سال ۱۳۸۸ که کشور را ترک کرد و به رادیو فردا پیوست، در مجلات و روزنامه‌های اصلاح‌طلب مشغول به فعالیت بود. او که از دوستان نزدیک «مسیح علی‌نژاد» است، صراحتا هدف از برنامه مذکور را تابوشکنی عنوان نموده و اذعان کرده که از نظر او و دولت‌های غربی، مبارزه و مقابله با اعتقادات ملی و دینی ملت ایران، راه استحاله فرهنگی ایرانیان است. البته «تابوشکنی» همواره یکی از اهداف رسانه‌های فارسی زبان بیگانه بوده است، اما برنامه «تابو» به صراحت نشان داده که دولت‌های استکباری و عوامل آنان در رسانه‌های بیگانه، چه کینه‌ای از باورها و ارزش‌های ملت ایران دارند.

خضرحیدری که در برنامه مذکور از حمله به هیچ یک از باورهای اسلامی چشمپوشی نکرده، در برنامه‌های اخیرش به موضوعاتی مانند «تشویق به بچه‌دار نشدن و ترساندن والدین نسبت به آینده فرزندان»، «تبلیغ علیه حجاب اسلامی و متحجرانه دانستن آن»، «توهین و زیرسوال بردن وجود امام زمان(عج)»، «انسان از نسل میمون و شامپانزه است» «حمایت از برقراری رابطه جنسی به غیرهمسر توسط مردان و زنان متاهل» و «ترویج خودارضایی» پرداخته که همچی در راستای ترویج سبک زندگی غربی و الحادی است.

این رادیوی آمریکایی در جدیدترین تابوشکنی خود، نهاد خانواده را زیرسوال برد و با مطرح کردن این شبهه که «آیا تشکیل خانواده می‌تواند پاسخگوی نیازهای انسان امروز باشد؟»، سعی کرد جایگاه نهاد خانواده را بی‌ارزش نشان دهد و القا کند که در دنیای امروزی نهاد خانواده نمی‌تواند برای انسان مفید و کارآمد باشد!

«حسین قاضیان» کارشناس این برنامه شیطانی در این برنامه مدعی شد که نهاد خانواده در جهان امروز دیگر کار نمی‌کند. درست برخلاف ادعای حتی بسیاری از کارشناسان اجتماعی در کشورهای غربی و غیراسلامی.

واقعیت این است که تقریبا همه کشورهای غربی با وجود بدست آوردن پیشرفت‌ها تکنولوژیک، در موضوع نهاد خانواده با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند و در واقع خانواده‌ها در این کشورها از هم پاشیده است و گاها در برخی کشورهای زندگی حیوانی افراد سبب شده که تعداد فرزندان حرام‌زاده بیش از حلال‌زاده‌ها باشد. وضعیت در کشورهای غربی و غربزده به جایی رسیده که حتی برخی سازمان‌های بین‌المللی که ساخته همین کشورهای غربی هستند، نسبت به نابودی نهاد خانواده و آمار بالای تولد کودکان حرامزاده هشدار داده‌اند و خواستار اطلاح این روند شده‌اند. حتی در خود آمریکا نیز دولت این کشور طرح‌هایی برای حمایت از نهاد خانواده دارد، اما رسانه فارسی‌زبان این کشور دنبال آن است که زیرآب خانواده‌های ایرانی را بزند.

 

 

انتهای متن/

«رادیو فردا» که علنا بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر وزارت امور خارجه و نهادهای امنیتی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme