https://telegram.me/empireoflies

رادیوفردا و ادعای دروغین حمایت از ایرانی و ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تحویل سامانه موشکی اس۳۰۰از طرف روسیه به ایران چند وقتی است که در قسمت اخبار مهم رادیوفردا دارای جایگاه ویژه ای شده است. برای خواننده اخبار این سایت باید این سوال درذهن شکل گرفته باشد که کدام قسمت ازاین نقل وانتقال سامانه موشکی جالب توجه بوده است.

“باشگاه خبرنگاران جوان روز دوشنبه تصاویری را از انتقال برخی تجهیزات نظامی در بندر انزلی منتشر کرد و نوشت که یک شهروند خبرنگار مرتبط با این خبرگزاری در توضیح این تصاویر گفته‌ است این تریلی‌ها حامل سامانه موشکی اس۳۰۰ است.”

این بخش از خبر واقعا موثق بودن منابع خبری رادیوفردا راعیان میکند. منبع خبری در نهایت یک شهروند است فارغ از نام و اعتبارخبری و…

آنچه که از رفتار چندساله این رادیو نمایان است این است که رسالت این گروه کار رسانه ای و نقل خبر صرف نیست بلکه جهت دادن به اخبار، هدف آنهاست. تحویل سامانه بارها وبارها ازسوی محافل رسمی کشور نقل شده پس نیاز به استناد به خبر صادره ازیک شهروند نیست. این درواقع بیان این مطلب است که برای ما هرایرانی یک رسانه است واین یعنی اعتبار ایرانی بودن برای رادیوفردا. باشگاه خبرنگاران جوان یک حدوسط است که درذهن حذف می شود. از یک طرف این رادیو چه دراین خبر وچه درادعاهای واهی خود،خودش راحامی ملت ایران معرفی میکند اما ازطرف دیگرنگران انتقال سامانه موشکی به ایران است.درجایی از متن خبر می آورد:

اسرائیل و آمریکا از مخالفان اصلی تحویل این سامانه‌ها به ایران هست.

رادیو فردا بیان نمی کند که چرا این مخالفت برای تحریریه این رادیو مهم است. این راهم بیان نمی کند که اگر واقعا طبق ادعاهایش نگران تمامیت ارضی ایران است چرا از تحویل این سامانه که ماهیت آن کاملا تدافعی است نگران است. قضاوت را به خود خواننده خبر واگذار می کنیم.

انتهای پیام/رادیو دیروز

تحویل سامانه موشکی اس۳۰۰از طرف روسیه به ایران چند وقتی است که درقسمت اخبار مهم رادیوفردا دارای جایگاه ویژه ای شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme