https://telegram.me/empireoflies

رابعه اسکویی رسما از GEM اخراج شد؛ بازیگران دیگر هم تهدید به اخراج شدند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا فایل صوتی از یکی از بازیگران ایرانی شاغل در شبکه جم منتشر شد که در آن ادعا می کند که از این شبکه خارج شده است و دیگر در برنامه های آن حاضر نخواهد شد.

در چند روز اخیر هم شایعاتی از باز گشت وی به ایران مطرح شد که البته از طرف مقامات مسئول این موضوع تکذیب شد.ولی پس از این اخبار دیروز مدیر شبکه جم در کانال تلگرام خود مدعی شد که رابعه اسکویی را از این شبکه اخراج کرده است.

جم تی وی

سعید کریمیان در این رابطه نوشته است:”با توجه به انتشار اخباری پیرامون ادامه همکاری شبکه جم با خانم رابعه اسکویی لازم است نکاتی را یادآور شوم.حضور خانم اسکویی در جمع همکاران جم از نوروز ۱۳۹۵ رسانه ای شد و ایشان در برنامه نوروزی ما حضور داشتند.

چندین کار هنری را با حضور ایشان آغاز کردیم و تا یک ماه اخیر روال به صورت عادی ادامه داشت تا اینکه احساس کردیم ایشان توقعات زیادی از مدیریت جم دارند، گویا باورشان شده بود که جنیفر لوپز و یا الکسیس هستند. دستمزد نجومی از ما طلب کردند و …

نهایتا با رو شدن این مسائل و همچنین انتشار فایل صوتی از وی و تخریب شبکه محبوب جم، تصمیم گرفتیم با سرکار خانم رابعه اسکویی قطع همکاری کنیم.”

وی در پایان نوشته خود گفته که اخراج رابعه اسکویی باید عبرتی باشد برای سایر کسانی که در این شبکه کار می کنند و به محض این که از اوامر مدیریت این شبکه نافرمانی کنند بلافاصله اخراج می شوند.

چندی پیش ویدئویی از برادر سعید کریمیان و مدیر دفتر مالزی این شبکه ماهواره ای منتشر شد که از پشت پرده های این شبکه گفت.وی در این ویدئو اظها کرد که روزانه در این شبکه حدود ۱۲۰۰ دقیقه فیلم از رسانه های غیر فارسی دوبله می شود که اکثرا در خصوص جنایت و روابط جنسی خارج از محدوده خانواده است.وی هم چنین گفته بود کسانی که وارد این شبکه می شوند باید قید همسرشان را بزنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme