https://telegram.me/empireoflies

رابطه پنهان نوری‌زاد و ملکی با منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا در بیانیه ای که توسط ۱۴ نفر از افراد گمنام  مخالف نظام منتشر شده و خواستار تغییر قانون اساسی شده اند اسامی چند نفر از اراذل و اوباش سیاسی هم آمده که سابقه حتاکی های آنان به مقدسات شهره عام و خاص است. برخی از اسناد و شواهد نشان می دهد که این افراد با منافقین هم ارتباطاتی را دارند منتها از ترس برخورد مردم تاکنون این ارتباطات را پنهان کرده است.

یکی از ای افراد محمد ملکی است. سوالات زیادی در خصوص این عنصر حتاک وجود دارد که تا کنون بی پاسخ مانده. مثلااین که محمد ملکی چه رابطه ای با فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) دارد که تا کنون بیش از پنجاه مطلب یا بیانیۀ وی در سایتهای رسمی فرقۀ منافقین انتشار یافته است از جمله در  سایت «همبستگی».

 نامه سرگشاده به آقای محمد ملکی

همانطور که گفته شد چندی قبل چهارده نفر تحت عنوان فعالین مدنی  بیانیه ای مشترک انتشار دادند مبنی براینکه خواهان اصلاحات و رفرم در جمهوری اسلامی هستند. آنها به ظاهر خواستۀ خیلی خوبی دارند که نه تنها خواسته فعالان سیاسی وجریانات روشنفکری است بلکه خواستۀ عامه مردم ایران نیز می باشد. از آنجائی که تجربه فراوان مبارزات مردم ایران در طی بیش از صد سال گذشته وجود دارد بهتر است که از تجربه گذشته ها استفاده کنیم. افرادی که  تحت عنوان مبارز یا فعال مدنی و… که خواهان رفراندم یا تغییر یا رفرم هستند قبل از هر چیز می بایست وضعیت خودشان را شفاف و روشن کنند بخصوص ارتباطات خودشان را با جریانات و نیروها و شخصیت های سیاسی که با آنها ارتباط دارند.

مردم ایران تا به حال بهای زیادی در این رابطه پرداخته اند. این وظیقۀ مبازران و روشنفکران سیاسی است که این موارد را به چالش بکشند تا  همه موارد برای عموم مردم روشن و شفاف شود.

اباذر نوری زاد در تجمع منافقین در پاریس

اینکه عده ای در دنیای مجازی به عمد فضا را شلوغ می کنند با عناوینی مانند: الان وقت این حرف ها نیست که دو دستگی پیش بیاید  و الان از این حرف ها دیگران بهره برداری می کنند و الان باید همه با هم متحد شوند وو…. عده ای آگاهانه به این جو دامن می زنند و فضا را شلوغ می کنند که به نوعی تبدیل به سرباز پیاده نظامی شوند که نه چیزی به بار است نه به دارعده ای هم نااگاهانه به دنبال آنها کشیده می شوند. البته خود دو بیانیه ای که با امضای این افراد انتشار پیدا کرده است نکته ها دارد که در این مقاله نمی گنجد.

جالب این که هر زمان آقای ملکی بیانیه یا پیام یا مقاله ای نوشته است اول در سایت رسمی فرقۀ رجوی انتشار پیدا کرده است! تا کنون بیش از پنجاه مطلب یا بیانیۀ وی در سایتهای رسمی فرقۀ رجوی انتشار یافته است از جمله در  سایت «همبستگی».

زمانی که مادر زهرا و ژیلا  و حسین و حسن داعی الاسلام ( همگی از اعضای فرقه منافقین ) فوت کرده بود آقای ملکی سخنرانی جالبی می کند و بطور علنی سخنگو و صاحب عزای خانواده داعی الاسلام می شود. وی از سویی سخنگوی فرقه رجوی است و از سویی دیگر فرزند ایشان عمار در پاریس با تشکیلات فرقه رجوی در تماس است و در برنامه های آنها شرکت می کند. منتها خودش می گوید با این ها رابطه ای ندارد ولی در ظاهر مدام حرف ها و شعار های اینها را تکرار می کند و از همان واژه ها استفاده می کند.

آقای محمد نوریزاد چه رابطه ای با فرقۀ رجوی دارد؟ تمامی حرکات و اقدامات وی در سایت رسمی فرقه رجوی انتشار پیدا می کند. فرزند ایشان یعنی اباذر نوری زاد در برنامه ها و متینگ های فرقۀ رجوی شرکت می کند! و این همکاری با فرقۀ رجوی اتفاقی یا نااگاهانه نبوده است که بگویند این فرقه را نمی شناخته و همین طور رفته است به پایگاه های فرقۀ رجوی در خارج در حالیکه همینطور کسی نمی تواند به آنجاها تردد کند .

سوالی که از این دو نفر می شود نمود این است که  چرا در زمانی که خانوادۀ اعضای اسیر در فرقه رجوی توسط فرماندهان فرقۀ رجوی به شدت مورد ضرب و شتم قرارگرفتند به دیدار این خانواده های مجروح نرفتید؟؟! و حتی یک بیانیه ای صادر نکردید که این جنایت را محکوم کنید؟! شمایی که به بهانه های واهی سراغ افراد داغ دیده یا به زعم خودتان مظلوم می روید و تا پابوسی بهایی ها هم می روید چرا در این گونه موارد موضع گیری نمی کنید.

نمی شود فعال مدنی و حقوق بشر بود و یک بام و دوهوا بود. تمام مردم ایران و آنهایی که ازسال ۱۳۵۷ در ایران هستند بخصوص فعالین سیاسی شاهد جنایت هایی که فرقۀ رجوی در ایران انجام داده است بوده اند. بخصوص طی هشت سال جنگ با صدام حسین که همه می دانند فرقۀ رجوی نه تنها تمامی اطلاعات نظامی ایران و اطلاعات شهر های ایران را برای بمباران ها به ارتش صدام می داد بلکه با دینار و دلار آغشته به خون که صدام در اختیار آنان می گذاشت مردم ایران را می کشتند و هزاران جنایتی که مردم ایران به خوبی به یاد دارند. سوال از اقایان ملکی و نوریزاد و احمدی راغب این است که آیا شما شناختی از فرقه رجوی و جنایاتی که انجام داده است ندارید؟

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme