https://telegram.me/empireoflies

رابطه عاطفی سلطنت‌طلبان و اسرائیل!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در برنامه بررسی رویدادهای ایران و جهان در شبکه سلطنت طلب پارس با افتخار دریافت جایزه ربع پهلوی که به تازگی در مجمع ارزش‌های ملی جامعه صهیونیست ها جایزه هولوکاست را به عنوان شخصیت برجسته جهانی! دریافت می کند که این بیشتر برای خوش خدمتی های این فرد بوده تا شخصیت برجسته جهانی بودن تبلیغ می شود.

سلطنت طلبان در دوران محمد رضا پهلوی ارادتمندی ویژه خود را به صهیونیست ها به دو شیوه مستقیم نشان دادند. ابتدا نفوذ و ورود آنها به ایران بدون هیچ محدودیتی در اقدامات آنها و دوم اینکه جاسوسان سازمان صهیونیستها که همان بهائیان بوده در اعماق سلطنت ورود داشته و مشاغل مهم دولتی را در دست داشته اند.

این خوش خدمتی ها تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ ادامه داشت. بعد از آن و با بسته شدن راههای نفوذ و فعالیت این دو گروه در ایران صهیونیست ها تصمیم گرفتند سرمایه گذاری خود را بر محور جاسوسان بهائی خود هزینه نمایند و در درجه دوم از باقی مانده سلطنت طلبان خدمتگزار به خود استفاده کنند.

در همین راستا ربع پهلوی اقدامات مختلفی را در زمینه همکاری و خیانت های بسیار برعلیه ایران با صهیونیست ها داشته اند.دریافت جایزه هولوکاست که تنها جنبه اصلی آن یک بازی سیاسی بوده هم بهانه ای برای تقدیر از این عامل صهیونیستی بوده که خود را شاهزاده ایران میداند و همواره در رؤیای رسیدن به سلطنت دست و پا می زند.

جالب اینکه در توضیح دریافت جایزه رضتا پهلوی در شبکه سلطنمت طلب پارس چنین تبلیغ می شود:

“شاهزاده در مجمع ارزش‌های ملی جامعه صهیونیست ها جایزه هولوکاست را به عنوان شخصیت برجسته جهانی که در راه حقوق‌بشر و فعالیت‌های مدنی، بدون خشونت در راه رسیدن به حقوق انسانی دریافت کرده‌اند می‌تواند بسیار مهم باشد. به ویژه‌ برای ما که سال‌هاست به عنوان همرزم ایشان این فریاد را رسا می‌شویم.کسانی که سخنرانی ایشان را به طور جامع و کامل شنیدند، من تصور می‌کنم به عنوان یک ایرانی دارای غرور و سرافرازی می‌شوند که یک چنین مرد والا گوهر، یک چنین مرد فرهیخته‌ای از میهن ماست و در واقع رهبری اپوزیسیون ایران را برعهده دارد.”

و در قسمتی دیگر از این نمایش تلویزیونی و تبلیغاتی چنین می گویند:

“گویی که ایشان هرگز این شعار را نداشتند که رهبر اپوزیسیون هستند، ولی من می‌دانم در داخل کشور به خصوص در میان جوانان ایران بسیاری هستند که پیروان راستین ایشان هستند چون در طی این سال‌ها علی‌رغم همه تحقیقاتی که جمهوری‌اسلامی کرده است، جوانان به این نتیجه رسیده‌اند که راه نجات آنها در درستکاری و درست‌نگاری و درست رفتاری است. یعنی همان شیوه‌ای که شاهزاده رضا پهلوی سال‌هاست در مبارزه بر علیه رژیم کار بردند.”

نکته جالب اینجاست که در شبکه پارس چنین بیان می شود که رضا پهلوی خیلی سخت هستند در پذیرش دعوت‌نامه‌ها و شرکت‌ کردن در سمینارها و گفت‌وگوها ولی این ( دعوت صهیونیست ها) را پذیرفتند.البته برای توجیه کار حقیرانه شاهزاده خائن ایران هم چنین می گویند:

“شرکت در این مراسم جهت این که فرصتی بود در مورد حقوق‌ انسانی و حقوق ایرانی و همچنین آینده ایران برای جامعه جهانی ( گویا جامعه جهانی از نگاه این شبکه یعنی جامعه صهیونیست ها) صحبت کنند و مسلماً مثل همیشه عده‌ای پیدا شدند از روی ناآگاهی و عده‌ای هم آگاهانه و تعمداً شروع کردند به ایراد گرفتن و مسایلی را مطرح کردند که من تصور می‌کنم جز گروه اندکی که این‌چنین فکر می‌کنند، اکثریت مردم ایران، چه ایرانیان خارج از کشور و چه آنان که داخل کشور هستند به گونه دیگر می‌اندیشند و مفتخر هستند به وجود شاهزاده رضا پهلوی”.

تقدیر و تشکر پسر پهلوی از اربابان صهیونیست ها در راستای انتخاب وی و تعلق جایزه به این فرد هم از حاشیه های این مراسم بود.رضا پهلوی این قدردانی را اینگونه بیان نمود:

“من به خوبی آگاهم که شما با اهدای جایزه به من و قدردانی از تلاش‌های من در زمینه حقوق‌بشر قصد آن را دارید تا به همگان نشان دهید که شما نیز نگران وضعیت کنونی میلیون‌ها ایرانی و وضعیت نابسامان آنها هستید، چرا که آنچه ایرانیان اکنون توسط حکومت جمهوری‌اسلامی در سرزمین خود سرکوب شده و می‌شوند.”

تقدیم جایزه به عوامل بهائی که در خدمت صهیونیست ها بوده اند:

“اما شاهزاده رضا پهلوی می‌گویند، من مایلم این جایزه را به حضور ایرانیان شجاعی پیشکش کنم که جان خود را در راه آزادی دادند یا همچنان برای رسیدن به آزادی پیکار می‌کنند.شاهزاده رضا پهلوی می‌گویند، مایلم این جایزه را تقدیم کنم به سرلشگر رحیمی، خسروداد، جهانبانی، به نخست‌وزیر فقید هویدا، به اولین وزیر زن ایرانی فرخ پارسا و به بسیاری از ارتشیان و کارمندانی که پس از بازگشت [آیت‌الله] خمینی به ایران اعدام شدند.

در ادامه هم جایزه را به تعدادی از کشیش های تبشیری ، برخی عناصر فتنه ۸۸، دراویش گنابادی و تعدادی از متهمان سیاسی و مجرمان اعدام شده تقدیم می کند که خود به نوعی نشان از شخصیت و طرز فکر این فرد می باشددر خصوص ایران و خیانت هایی که برای آن مرتکب می شود.

سخنان پهلوی پسر درباره تقدیم جایزه صهیونیست ها به وی:

“مایلم این جایزه را تقدیم کنم به تعداد بی‌شماری از ایرانیان یهودی که بیشتر آنها مجبور به فرار از ایران شده‌اند و همیشه از میراث تاریخی کشور خود دفاع کرده‌اند و در مقابل این حکومت مذهبی ایستادند. مایلم این جایزه را تقدیم کنم به دراویش گنابادی و تمام دراویشی که تحت تعقیب واقع شدند. مایلم این جایزه را تقدیم کنم به کاظمینی‌بروجردی که سال‌ها است به زندان افتاده و مورد شکنجه واقع می‌شود ولی همچنان شجاعانه به دفاع از سکولاریسم و جدایی دین از سیاست می‌پردازد. مایلم این جایزه را تقدیم کنم به تمامی کنشگران مدنی، روزنامه‌نگاران، وکلا، کارگران و دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها که همچنان در مقابل سرکوب ایستادگی می‌کنند و بخشی از مبارزه ملی ما برای رسیدن به آزادی هستند.”

انتهای پیام/دیده‌بان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme