https://telegram.me/empireoflies

رئیس‌جمهوری با رفتار کودکانه به نام «دونالد ترامپ»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشبکه فرانس ۲ گزارش داد یک خبرنگار مشهور آمریکایی موفق شد به بهانه‌ای، چند ماه در کاخ سفید نفوذ کند و اطلاعات ارزشمندی درباره رفتار روزمره دونالد ترامپ به دست آورد.

به گزارش فرانس ۲، بسیاری خواستار آنند که بدانند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از یک سال قبل به این طرف چگونه روزش را در کاخ سفید می‌گذراند و برای کشورش و جهان تصمیم می گیرد. یک خبرنگار آمریکایی توانست در کاخ سفید نفوذ کند و اطلاعات دست اولی در این باب به دست آورد. اگرچه روش وی در این زمینه بحث برانگیز است اما نتیجه آن می تواند عبرت آموز باشد. مایکل وولف این خبرنگار است که به طور اختصاصی با خبر ساعت بیست شبکه فرانس ۲ گفتگو کرده است.

فرانس ۲ گزارش داد: این مرد توانسته است دونالد ترامپ را فریب دهد. وی به رئیس جمهور آمریکا این موضوع را القا کرد که در حال نوشتن کتابی در تحسین وی است. مایکل وولف هفت ماه را در کاخ سفید گذراند و در این مدت دسترسی اختصاصی به رئیس جمهور آمریکا و مشاورانش داشته است. وی بعد از این مدت حقایقی برای گفتن دارد.

وولف که کتاب ” آتش و خشم” را درباره ترامپ نوشته است، به فرانس ۲ می گوید: در این مدت هفت ماهی که آنجا بودم، تقریبا تمام مشاوران ترامپ رفتار وی را به رفتار یک کودک تشبیه می کردند. و جالب است که تمامی آنها عقیده دارند که دونالد ترامپ برای کار ریاست جمهوری آمریکا صلاحیت ندارد.

در ادامه این گزارش آمده است وقتی قرار است در کاخ سفید تصمیمی الزامی گرفته شود، مشاوران ترامپ واقعا باید از تمام قوه تخیل و ابتکار عمل شان برای هدایت رئیس جمهور آمریکا به سمت اتخاذ آن تصمیم کمک بگیرند. در واقع مشاوران بیش از آنکه از استدلال و منطق در این زمینه بهره ببرند، باید احساسات ترامپ را تحریک کنند. این مورد در زمانی که در سوریه از گازهای شیمیایی استفاده شد، رخ داد.

رئیس‌جمهوری با رفتار کودکانه به نام «دونالد ترامپ»

مایکل وولف می گوید: مشاوران ترامپ نمی توانستند توجه وی را به این مشکل جلب کنند. وی اصلا تمایل نداشت حتی به آنچه که در سوریه می گذرد فکر کند. در نهایت مشاوران توانستند نظرش را به این موضوع جلب کنند، آن هم به این دلیل که دخترش مجموعه ای از عکس هایی از سوریه را به وی نشان داد که در آنها کودکانی نشان داده می شود که بر اثر حمله شیمیایی در حال احتضار بودند. خلاصه ماجرایی بود و با همین عکس ها مشاوران توانستند رئیس جمهور آمریکا را به اتخاذ تصمیمی که خودشان می خواستند وادار کنند. مساله این بود که همواره باید می توانستید وی را به نحوی گول بزنید.

مایکل وولف کسی است که به استفاده از روش های بحث برانگیز شهرت دارد. در سال ۲۰۰۸ وی کتابی درباره روبرت مرداک نوشت. وی در آن زمان از همین روش گول زدن با طرح تعاریف از این میلیاردر استفاده کرد تا اعتمادش را جلب کند. در نهایت وی با این روش موفق شد افشاگری هایی درباره مرداک داشته باشد.

در مورد دونالد ترامپ، وی نخست نظر رئیس جمهور آمریکا را با انتشار مقاله ای گول زننده در “هالیوود ریپورتر” جلب کرد. نتیجه این شد که وولف به کاخ سفید راه یافت تا مشاهده کند با یک رئیس جمهور تنبل روبروست که بیشتر وقتش را در اقامتگاه اختصاصی‌اش سپری می کند تا در دفتر بیضی شکل (کاخ‌سفید) که بیش از پنج ساعت در روز در آن کار نمی کند. وولف می گوید: ترامپ اغلب تا ظهر وقتش را در اتاقش در حال تماشا کردن تلویزیون، توئیت زدن، دوباره تلویزیون تماشا کردن و تلفن زدن به دوست و فامیل می گذراند و اصلا کاری به عنوان اداره کشور به عنوان رئیس جمهور انجام نمی دهد.

رئیس‌جمهوری با رفتار کودکانه به نام «دونالد ترامپ»

به گزارش فرانس ۲، مایکل وولف شاید برای اینکه کتابش بیشتر بفروشد در روایت واقعیات اندکی اغراق کند، اما آنچه وی درباره شخصیت خودبینانه دونالد ترامپ می گوید هیچکس را در واشنگتن متعجب نمی سازد. وولف در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ می داند که آمریکایی ها از او راضی نیستند، می گوید: نه، ابدا. خودش فکر می کند شخصیتی جادویی دارد و کارش از هر جهت عالی است. وی قویا باور دارد که هر آنچه خوب و خیر است، به لطف عملکرد خودش است.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

یک خبرنگار مشهور آمریکایی موفق شد با نفوذ در کاخ‌سفید اطلاعات ارزشمندی درباره رفتار روزمره دونالد ترامپ به دست آورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme