https://telegram.me/empireoflies

ذوق زدگی BBC از کارناوال زامبی ها در لندن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هزاران نفر از مردم شهر لندن دیروز به خیابان های محلۀ “ناتینگ هیل” آمدند تا بزرگترین مراسم خیابانی اروپا شرکت کنند. کارناوال ناتینگ هیل هر ساله و در آخرین یکشنبه و دوشنبۀ ماه اوت در محلی به همین نام در لندن برگزار می شود.این کارناوال سه روزه به یکی از جشنهای مورد علاقه اروپائیان تبدیل شده است.

کارناوال معروف ناتینگ هیل در ماه اوت و در گوشه از غرب لندن برگزار می شود. این کارناوال جشنی است الهام گرفته از آداب و رسوم مردم هند غربی و جزایر کارائیب.

گفته می شود سالانه حدود دو میلیون نفر برای شرکت در این جشن به ناتینگ هیل می آیند.در این مراسم افراد صورتهایشان را رنگی کرده و شمایلی عجیب به خود می گیرند که البته به گفته خودشان،تمامی این کارها، احیاکننده سنتهایی است که از پیشینیان آنها به جا مانده است.البته این کارناوال هم اکنون به مکانی تبدیل شده برای خالی کردن عقده های جنسی مردمان سراسر دنیا که به نام موسیقی و رقص به این مکان می آیند.

زامبی ها

بی بی سی هم از این فرصت استفاده کرده و یکی از خبرنگاران بدنام خود را که در موضوعات این چنینی ید طولایی دارد را به این مکان فرستاده و اتفاقا برای این که نشان دهد چقدر دغدغه مردم ایران را دارد یک ایرانی مصاحبه کرده و وی از نبود چنین مراسمی در ایران اندوهگین شده و برای مردم ایران آرزو کرده که چنین مراسمی را داشته باشند!

مصاحبه های این خبرنگار با دو تن از ایرانیان در این مراسم چنان ساختگی است که خود بی بی سی نیز این موضوع را متوجه شده و از پخش مصاحبه های بیشتر منصرف شده.

البته در چنین جشنی که زامبی ها از کشور های مختلف با همراهی بی بی سی حضور دارند احتمال درگیری و غارت و دیگر تخلفات بسیار زیاد است .پلیس متروپلیتن لندن در گزارشی عنوان کرده که در جریان برگزاری این کارناوال در روز دوشنبه که همزمان با تعطیلی عمومی در انگلیس بود، ۴۴۰ نفر دستگیر شده اند که بیش از ۱۰۰ مورد آن مرتبط با مصرف مواد مخدر و بیش از ۶۰ مورد آن به دلیل همراه داشتن سلاح سرد بوده است.لندن
به گفته پلیس لندن، در جریان این کارناوال دو روزه همچنین پنج نفر به ضرب چاقو و قمه زخمی شده اند که سه نفر از آنها نوجوان بوده اند.

بی بی سی از این رویداد چنان با آب و تا گزارش تهیه نموده و به خورد مخاطبان می دهد که انگار یک پیشرفت و توسعه یافتگی تاریخی در لندن رخ داده و باید تمام مردم دنیا از آن باخبر باشند.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme