https://telegram.me/empireoflies

ذوق‌زدگی رسانه‌های بیگانه از شهادت سردار همدانی + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که در پی انتشار خبر شهادت سردار سرتیپ حسین همدانی در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب سوریه به‌دست تروریست‌های تکفیری تحت‌حمایت دولت‌های استکباری، آحاد مردم ایران داغ‌دار هستند، اما رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به شادی پرداخته‌اند.

در روزهای پس از شهادت سردار همدانی، رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری و حامیان داعش در کشورهای منطقه و همچنین برخی حامیان فتنه ۸۸، با ذوق‌زدگی و ابراز خوشحالی از خبر شهادت شهید همدانی، با رویه‌ای مشابه به بازنشر خبر شهادت وی پرداختهاند.

«بی‌بی‌سی فارسی» به‌عنوان یکی از مهمترین رسانه‌های ضدایرانی، در مطلبی با تیتر “سرتیپ همدانی در عملیات شکست حصر یک پایگاه هوایی در سوریه کشته شده است” نوشت: “گفته می‌شود که او نقشی مهم در برخورد با معترضان در جریان تظاهرات روز عاشورا (فتنه ۸۸) و پس از آن در تهران ایفا کرد.”

این رسانه انگلیسی در ادامه معرفی سردار همدانی نوشت: “حسین همدانی همچنین از امضا کنندگان نامه‌ای است که چند تن از فرماندهان سپاه در جریان تظاهرات دانشجویی تیر ۱۳۷۸ خطاب به رئیس دولت اصلاحات، رئیس جمهوری وقت نوشتند و گفتند که کاسه صبرشان به پایان رسیده است و هشدار دادند که در صورت عدم جلوگیری از ادامه تظاهرات، وارد عمل خواهند شد.”

تصویر از وبسایت «بی‌بی‌سی فارسی»

تصویر از وبسایت «بی‌بی‌سی فارسی»

در همین خصوص «سیاوش اردلان» از مجریان شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» هم در واکنش به شهادت سردار حسین همدانی در صفحه فیسبوک خود نوشت: “جزو سرکوب کنندگان نارامی های کردستان در اوایل انقلاب بود و در سرکوب معترضان سبز در نا آرامی های بعد از انتخابات ۸۸ نقش کلیدی داشت تا حدی که به همین دلیل توسط اتحادیه اروپا تحریم شد. قسمت حسین همدانی این بود که در سوریه و بدست داعش کشته بشه. با شمشیر زندگی کرد و با شمشیر از دنیا رفت!”

تصویر از صفحه فیسبوک «سیاوش اردلان»

تصویر از صفحه فیسبوک «سیاوش اردلان»

وبسایت «صدای آمریکا» وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا با تیتر “حسین همدانی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در سوریه کشته شد”، نوشت: “آخرین سمت رسمی اعلام شده او فرماندهی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بود. وظیفه این نیروی نظامی برقراری امنیت پایتخت ایران در مواقع بحرانی است و مسئولیت اصلی سرکوب معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در تابستان ۱۳۸۸ نیز به این بخش از سپاه واگذار شد.”

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

سایت ضدانقلاب «خودنویس»، وابسته به «نیک‌آهنگ کوثر» از ضدانقلابان فراری نیز با همین ادبیات به انتشار خبر شهادت سردار همدانی پرداخت. این سایت در این‌باره با تیتر «سرکوبگر جنبش سبز، در سوریه کشته شد» کینه خود از این شهید بزرگوار را نشان داد.

«خودنویس» در این‌باره نوشت: “سردار حسین همدانی که در سال ۱۳۸۸ فرماندهی لشکر محمد رسول الله را بر عهده داشت و از عوامل سرکوب “جنبش سبز” شناخته می‌شد، در حلب سوریه به دست نیروهای «داعش» کشته شد.”

تصویر از سایت «خودنویس»

تصویر از سایت «خودنویس»

«دویچه‌وله فارسی» وابسته به وزارت امور خارجه آلمان هم در خبری با تیتر «یک فرمانده ارشد سپاه در حلب کشته شده است»، نوشت: “سرتیب همدانی نقشی مهم نیز در مقابله با جنبش اعتراضی در سال ۱۳۸۸ داشته است. همدانی در آن سال مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران و معاون قرارگاه امام حسین بود که مسئولیت حفظ امینت تهران را بر عهده داشت.”

«دویچه‌وله» در ادامه، شهادت سردار همدانی را موید دخالت نظامی ایران در سوریه دانست و نوشت: “هفته گذشته دو منبع اطلاعاتی لبنانی اعلام کردند که ایران صدها سرباز به سوریه اعزام کرده است. این خبر از سوی مقامات رسمی ایران تایید نشد.ایران در کنار روسیه متحد اصلی بشار اسد است و کمک‌های مالی و نظامی به رژیم سوریه می‌کند.”

تصویر از وبسایت «دویچه‌وله»

تصویر از وبسایت «دویچه‌وله»

«رادیو فردا» وابسته به دستگاه‌های امنیتی آمریکایی نیز در خبری با تیتر “حسین همدانی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در سوریه کشته شد” با اشاره به نقش سردار همدانی در کنترل فتنه ۸۸، نوشت: “بعد از حوادث سال ۸۸ سردار همدانی معتقد بود موسوی و کروبی به عنوان سران فتنه قابل بخشش نیستند و باید اعدام شوند.”

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

«العربیه» فارسی وابسته به شاهزاده‌های سعودی نیز در مطلبی با تیتر «حسین همدانی در عملیات شکت محاصره بزرگترین پیاده هوایی سوریه کشته شده است» به بازخوانی سابقه شهید همدانی پرداخت.

تصویر از وبسایت «العربیه»

تصویر از وبسایت «العربیه»

یکی دیگر از سایت‌های ضدایرانی که با ذوق‌زدگی به پوشش خبر شهادت سردار همدانی پرداخت، سایت سازمان منافقین است. سایت این گروهک جنایتکار و همپیمان با داعش، با عباراتی بی‌شرمانه درباره شهید همدانی نوشت: “وی سرکرده نیروهای متجاوز رژیم در سوریه بود و به کشتار مردم و آزادیخواهان این کشور اشتغال داشت که در کمین افتاد و بدرک واصل شد.”

تصویر از وبسایت «مجاهدین خلق» (منافقین)

تصویر از وبسایت «مجاهدین خلق» (منافقین)

انتهای پیام/

در حالی که در پی انتشار خبر شهادت سردار سرتیپ حسین همدانی در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب سوریه به‌دست تروریست‌های تکفیری تحت‌حمایت دولت‌های استکباری، آحاد مردم ایران داغ‌دار هستند، اما رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به شادی پرداخته‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.58 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. خدا ازشون نگذره
    از وقتی که با سایت شما آشنا شدم و خباثت این وطنفروشا رو دیدم
    تصمیم گرفتم تا ماهواره خونمون رو جمع کنم
    گور بابای همشون
    دمتون گرم

  2. حالا این آقا تو سال ۸۸ سمتش چی بوده و چیکار میکرده غربیا که ذروغ میگن شما بگین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme