https://telegram.me/empireoflies

ذائقه‌سازی برای دختران ایرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هنوز چند ماهی از گزارش جنجالی تلویزیون «بی‌بی‌سی فارسی» درباره «شوگر ددی»ها نمی‌گذرد که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه پروژه ذائقه‌سازی برای دختران و زنان ایرانی را وارد مرحله جدیدی کرده‌اند.

«شوگر ددی» در فرهنگ غرب به مردان ثروتمند و بولهوسی اطلاق می‌شود که به برکت تمکن مالی، زنان یا دختران جوان را به‌صورت توافقی و در ازای صیانت مالی از ایشان مورد بهره‌برداری جنسی و عاطفی قرار می‌دهند. گزارش چند ماه پیش «بی‌بی‌سی فارسی» نیز ناظر به رواج این رفتار نزد دانشجویان دختر در آمریکا به‌منظور تامین هزینه‌های تحصیل بود و می‌کوشید تا دختران و زنان ایرانی را با اینگونه رفتار و شیوه‌های کسب درآمد(!) آشنا کند.

رسانه‌های امثال «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو» و دیگر رسانه‌های مبلغ افکار فمینیستی هر روزه با شیوه‌ای جدید به دنبال انحراف دختران و زنان ایرانی هستند.

رسانه‌های ضدفرهنگی این روزها از «روسپیگری و خودفروشی» با عنوان «فروشندگی س.ک.س مجازی» یاد می‌کنند. برای نمونه، وبسایت تندروی «فمینیست روزمره» چند روز پیش در گزارشی برای تبلیغ و ترویج “فروشندگی س.ک.س مجازی” و عادی‌شدن آن در کشورهای غربی، نوشت: “در حالی‌ که بسیاری از انتقاد‌های کوبنده این صنعت اینترنتی را غیراخلاقی‌ و بدنام می‌دانند، تعداد رو به افزایشی از مردم به شکل پنهانی در لحظات تنهاییشان نگاهی‌ به اینها می‌اندازند. آمار و اعداد این ادعا را ثابت میکنند. س.ک.س از طریق دوربین سریعترین رشد را در میان دیگر انواع صنعت سکس آنلاین داراست. اگر شما هیچوقت آن را روی اینترنت ندیده‌اید باید بدانید که بسیار عظیم است …”

این وبسایت ضداسلامی و فمینیستی در ادامه برای جلب توجه زنان و دختران، نوشت: “رشد سریع صنعت وبکم (س.ک.ی مجازی) بزرگسالان همچنین صدها هزار شغل پر درآمد در اقتصاد اینترنتی جدید ایجاد کرده. بسیاری از افرادی که در این بازار کار ظهور کرده‌اند، زنان جوان و مادران مجردی هستند که استقلال مالی‌ به دست می‌آو‌رند در حالی‌ که در محیط امن خانه‌هایشان کار میکنند … بسیاری از دختران کالج از این طریق راهشان را برای ادامه تحصیل باز میکنند، و بسیاری از مادران اکنون قادر هستند که از پس تامین مخارج خانواده به راحتی‌ برآیند و زمان بیشتری را با کودکانشان بگذرانند … این توانمندسازی زیادی است. آنها آنچه که انجام میدهند را تحت کنترل دارند و اگر هرگونه چیزی برایشان بیش از حد ناراحت‌کننده شود، آنها خیلی ساده می‌توانند لپ‌تاپ را ببندند و بروند (!)”

این رسانه فمینیستی در گزارش خود با وقاحت «خودفروشی مجازی» را شغلی پردرآمد معرفی کرده و آن را به‌عنوان روشی برای استقلال مالی به زنان و دختران ایرانی توصیه می‌کند، تا دختران جوان بتوانند هزینه‌های تحصیل و مادران بتوانند هزینه‌های زندگی خود را از این شیوه کثیف تامین کنند. در پایان هم می‌گوید هرگاه از این شغل ناراضی شدید می‌توانید خیلی ساده لپ‌تاپ را ببندید و بروید!

گفتنی است، اینگونه اخبار و گزارش‌ها از نظر «رسانه‌ای» و «محتوائی» قابل بررسی است. از منظر رسانه‌ای اهتمام و اصرار و بلکه اشتیاق رسانه‌های بیگانه در تمرکز بر چنین گزارش‌هایی برای مخاطب فارسی‌زبان که از فرهنگی متفاوت و بلکه متضاد با چنین بی‌پروائی‌هائی برخوردار هستند، چنین امری قبل از آنکه کار خبری باشد عمدتاً یک ذائقه‌سازی نامحسوس محسوب می‌شود. در دنیای رسانه یک واقعیت به‌رسمیت شناخته شده و آن اینکه به همان اندازه که «واقعیت» سازنده و ملات «خبر» است، متقابلا «خبر» نیز می‌تواند سازنده «واقعیت» شود.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، می‌کوشند برای مخاطب فارسی‌زبان شبهه و ذائقه از جنس «چرا که نه!؟ چه اشکالی داره!؟ بد فکری هم نیست! لااقل میشه درباره‌اش فکر کرد!» را القاء و ایجاد کرده، و به‌صورت نامحسوس انتقال‌دهنده این راهکار غلط نزد مخاطبانشان شود.

به‌عبارت دیگر، این کار رسانه‌های بیگانه و وابسته به دولت‌های استکباری یعنی به تاراج بردن باقی‌مانده غیرت و شرف و شعور و حُجب و نجابت مخاطبان در کنار به لجن کشیدن حرمت علم و دانش و فضیلت و دانشگاه و تحصیلات.

از منظر محتوائی نیز این مسئله (کسب درآمد از طریق وقت‌گذرانی با شوگرددی یا خودفروشی مجازی) بازتاب واژگونگی و خارج‌شدن مفاهیم از جایگاه واقعی خود در نظام فکری لیبرالیستی است که فاقد سازوکار لازم جهت ارزش‌گذاری بر رفتارهای فردی و اجتماعی است.

لذا، طبیعی خواهد بود، وقتی در فرهنگ غربی رفتن به دانشگاه و تحصیل دانش با هدف ارتقای معرفت توام با فضیلت انجام نشود و صرفاً در مقام راهی برای کسب شغل و درآمد در آینده معنا شود، بصورت طبیعی خروجی قطعی چنین رویکردی پدیده‌های مذکور را نتیجه خواهد داد که ماهیت‌اش ناظر بر این واقعیت است که: «فاحشگی کن تا در آینده مجبور به فاحشگی نشوی!»، چیزی قرینه آن دزدی که اموال مسروقه را به‌منظور باقیات الصالحات، خیرات می‌کرد!

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در سالهای اخیر به‌طور ممتد و مکرر با انعکاس آراسته و شیک برخی رفتارها و پدیده‌های اجتماعیِ عمدتاً مغایر با فرهنگ اسلامی-ایرانی به مردم ایران بخصوص دختران و پسران جوان، به‌ دنبال ترویج بی‌بندوباری و فساد اخلاقی و در نهایت استحاله فرهنگی و تغییر باورها و ارزش‌های دینی و ملی در جهت منافع دولت‌های استکباری و سلطه‌گر هستند.

انتهای پیام/

هنوز چند ماهی از گزارش جنجالی تلویزیون «بی‌بی‌سی فارسی» درباره «شوگر ددی»ها نمی‌گذرد که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه پروژه ذائقه‌سازی برای دختران و زنان ایرانی را وارد مرحله جدیدی کرده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

 1. غربی ها سخت در حال خراب کردن فرهنگ ما و نفوذ هستند و ما
  در پی موقعیت اجتماعی بهتر شغل بیشتر ..
  البته ما که نه مسئولان ما ..
  میدونی چرا ؟ چون اونا دقیقا مسئولانشون را از کسانی انتخاب میکنند که تعصب روی دین تحریف شده و جعلی خودشون داشته باشند ..
  اما ما افرادی رو انتخاب میکنیم به عنوان رئیس و .. که ریاء بیشتر باشن الکی و دروغ بیشتر باشن ..
  اگر این نبود و مسئولان درد داشتن الان این وضع حجاب و خیانت و رابطه ها نبود ..
  اونا اصل هستند ما نیستیم .. ما ریاء هستم.

 2. نوشتید که شوگر ددی ها توافقی پول میدن حمایت مالی میکنن و بجاش بهره برداری جنسی میکنن آها پس یعنی شوگر ددی بده اونوقت صیغه یا همون عقد موقت خوبه که یه کلاه شرعی فقط روی همین عمل گذاشتن
  بهانه صیغه هم اینه که در ازای حمایت وکمک مالی و معنوی به زنان اوناهم باید مدت دار خواسته های شوهر موقتشون از جمله مسایل جنسی رو برآورده کنن پس عملا هیچ فرقی با شوگر ددی نداره فقط این توجیح شرعی شده اون نشده اونوقت بی بی سی داره زنا رو منحرف میکنه اما اینایی که ترویج و تشویق صیغه میکنن دارن به زنا لطف میکنن البته شکی نیست بی بی سی خیلی کثیف و مکاره و دروغگو و غیر قابل اعتماده اما رسانه شماهم دقیقا دروغگو و غیر قابل اعتماد و مکاره و به شکل زیرکانه ای اهدافتون رو دنبال میکنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme