https://telegram.me/empireoflies

تغییر دین؛ عامل دریافت پناهندگان برای اقامت در اروپا

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی ادعا کردند که برخی پناهجویانی که به کشورهای اروپایی رفته‌اند، برای بالا رفتن شانس پذیرفته‌شدن پناهندگی آنها، تغییر دین داده و مسیحی شده‌اند.

صدای آمریکا، در سایت خود در گزارشی از انبوه پناهجویانی که خواهان تغییر دین خود هستند، خبر داده است.

همچنین این سایت به نقل از روزنامه گاردین تاکید کرد که اگر چه هنوز آمار معتبری از شمار مسلمانان مسیحی شده در دست نیست، اما شواهد عینی حاکی از حضور رو به افزایش مسلمانانی مسیحی شده گریخته از جنگ، اختناق و دشواری‌های اقتصادی در آئین‌های مذهبی کلیساهاست.

در ادامه روزنامه گاردین در ادامه تاکید کرد که تغییر دین از اسلام به مسیحیت، تاثیر قابل توجهی در پذیرفته شدن درخواست پناهجویی دارد.

استکبار جهانی و در راس آن‌ها کشورهای اروپایی از فرصت ایجاد تفرقه در بین کشورهای مسلمان با راه‌اندازی گروهک‌های تروریستی مانند داعش بیشترین بهره را در حال بردن هستند و با تحت فشارگذاشتن پناهجویانی که در جریان هجوم این گروهک‌های وحشی به سرزمین‌شان خانه و کاشانه خود را از دست داده‌اند به این شیوه در حال اسلام‌هراسی هستند.

اما بنا به گزارش برخی رسانه‌های مستقل، پناهجویان با فشارهای غیر مستقیم دولت‌های اروپایی مجبور به تغییر دین، هرچند به طور ظاهری، می‌شوند. نمی‌توان از این حقیقت چشم پوشید که دولت‌های غربی به افرادی که تغییر دین می‌دهند راحت‌تر پناهندگی می‌دهند.

صدای آمریکا

انتهای پیام/

صدای آمریکا، در سایت خود در گزارشی از انبوه پناهجویانی که خواهان تغییر دین خود هستند، خبر داده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme