https://telegram.me/empireoflies

دیدار «ربع پهلوی» با روحانی افراطی فرقه شیرازی! + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همین چند ماه پیش بود که پس از وقوع سیل در چند استان کشورمان، نیروهای حشدالشعبی (بسیج مردمی) عراق در کنار نیروهای ایرانی به کمک روستاهای سیل‌زده استان خوزستان شتافتند. اما در آن زمان رسانه‌های ضدانقلاب با ایجاد جنجال و ژست وطن‌پرستی ادعا کردند که ایران توسط عراقی‌ها اشغال شده است!

در سالهای اخیر نیز رفتارهای ضدعرب و نژادپرستانه زیادی از سوی عناصر ضدانقلاب و مخالفان جمهوری‌اسلامی بخصوص سلطنت‌طلبان و حامیان خاندان پهلوی بروز کرده که نمونه‌های زیادی از آن منتشر شده است. این رفتارهای در حالی انجام شده که چند روز پیش تصویری از دیدار «ربع پهلوی» شاهزاده آواره پهلوی با یک روحانی افراطی از فرقه شیرازی رسانه‌ای شد.

«محمد توحیدی» فرد روحانی‌نمایی است که دارای اصالت عراقی است، اما در ایران متولد شده و اکنون در استرالیا زندگی می‌کند و به ترویج افکار انحرافی فرقه شیرازی و در یک کلام اسلامِ آمریکایی می‌پردازد. میزان رفتارهای افراطی این روحانی‌نما به حدی زیاد بوده که گروه‌های اسلامی در برخی کشورهای اسلامی از جمله اندونزی علیه رفتارهای او موضع گرفته‌اند و رسانه‌های غربی نیز از او در جهت نشان دادن چهره‌ای انحرافی از اسلام استفاده می‌کنند.

دستبوسی «محمد توحیدی» از صادق شیرازی در قم – چند سال پیش

این فرد روحانی‌نما در حالی خود را فردی دموکرات و حامی سیاست‌های کشورهای غربی می‌داند که طرفدار عمل وحشیانه قمه‌زنی نیز است و با تبلیغ این عمل به ایجاد تصویری خشن از اسلام در دید مردم کشورهای غیراسلامی کمک می‌کند. در عین حال او به تازگی روابطی با برخی از اعضای گروه موسوم به فرشگرد که تحت رهبری «ربع پهلوی» نیز قرار دارد، برقرار کرده است.

انتهای متن/

همین چند ماه پیش بود که پس از وقوع سیل در چند استان کشورمان، نیروهای حشدالشعبی (بسیج مردمی) عراق در کنار نیروهای ایرانی به کمک روستاهای سیل‌زده استان خوزستان شتافتند. اما در آن زمان رسانه‌های ضدانقلاب با ایجاد جنجال و ژست وطن‌پرستی ادعا کردند که ایران توسط عراقی‌ها اشغال شده است!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.63 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme