https://telegram.me/empireoflies

دکتر ابراهیم دینانی: مسعود بهنود غلط کرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: استاد “غلامحسین ابراهیمی دینانى” فیلسوف برجسته، در آخرین شماره عصر اندیشه با این نشریه به گفتگو نشسته است.

در بخشی از گفتگوی وی با عصر اندیشه، از ایشان سوال شده: “چندی پیش مسعود بهنود (تحلیل گر شبکه بی‌بی‌سی فارسی) از قول شما نقل کرد که از اسلام فلسفه درنمى‌آید”…

دکتر دینانی واکنش تندی نسبت به تحریف اظهارات خود در رسانه دولتی انگلیس نشان داد و در پاسخ گفت: «بی بی سی غلط کرد؛ این کارها “پدرسوختگى” است. من گفتم دین فلسفه نیست و فلسفه هم دین نیست. دین، دین است و فلسفه هم فلسفه. آن جمله، یعنى اسلام فلسفه ندارد.»

وی افزود: «این‌همه فیلسوف بزرگ در اسلام وجود دارد. مؤمنِ مسلمان می‌تواند فیلسوف باشد. می‌توانیم با فلسفه، قرآن را بفهمیم.»

لازم به ذکر است که  چند روز پیش مسعود بهنود در پیام هایی در توئیتر خود سیاست انتخاباتی این شبکه را به مخاطبان خود در چند ماه آینده القا نموده و از آنان خواسته من بعد گوش به فرمان وی باشند تا بتوانند آتش فتنه ای دیگر را دوباره برافروزند.

مسعود بهنود در توئیتی خطاب به ایرانیان از آنان خواست با یک برنامه درست انتخابات اینده را به چالش حقوق بشر و قوه قضایی بیطرف تبدیل کنند و از مردم ایران خواست در انتخابات شرکت نکنند مگر این که خواسته های آنها که از بیرون ایران القا شده تامین شود.

سابقه دروغ بندی های مسعود بهنود به افراد مرده بسیار زیاد است تا جایی که وی چندی پیش مدعی شده بود که فروغ فرخزاد با ابراهیم گلستان ازدواج نموده است. این خبر هیچ گاه از طرف گلستان که هم اکنون زنده است تائید نشد و البته بسیاری از اعضای خانواده فرخزاد با این سخنان بهنود را مورد غضب قرار دادند تا جایی که پوران فرخزاد به دلیل عارضه قلبی و حواشی ناشی از این تهمت ها به بیمارستان منتقل شد و نهایتا دو هفته پیش از دنیا رفت.

فرخزاد در آخرین مصاحبه خود در خصوص بهنود گفته بود :”فروغ رفته و متاسفم که عده ای زندگی و خانواده اش را رها نمی کنند. من برای کسی که این ادعا را کرده متاسفم و به ایشان پیشنهاد می کنم اگر به این نتیجه رسیده که تمام شده، به جای آنکه به دیگران ضربه بزند، همان حرکتی را انجام دهد که همینگوی وقتی حس کرد رو به افول است، انجام داد و اسلحه را زیر گلویش بگذارد و شلیک کند”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. می بینم که از ادبیات انقلابی ها استفاده می کنید :))

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme