https://telegram.me/empireoflies

دُم خروس رابطه ربع و سعودی بیرون زد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای گذشته بخصوص در یک سال اخیر خبرهایی بسیاری درباره ارتباط نزدیک «ربع پهلوی» با شاهزادگان و مقامات سعودی منتشر شده است.

این شایعات بخصوص از زمانی به واقعیت نزدیکتر شد که فرزند منتسب به شاه مخلوع سال گذشته در مصاحبه با روزنامه «الوطن» عربستان در برابر به‌کار بردن واژه‌ای جعلی به جای «خلیج فارس» سکوت کرد. وی حتی پا را فراتر گذاشت همچون پدر و پدربزرگ وطن‌فروشش در برابر ادعای مالکیت جزایر سه‌گانه ایرانی سکوت را ترجیه داد.

«ربع پهلوی» که ادعا دارد بازگشت به ایران و رسیدن به حکومت حق اوست، در موضوعات بین‌المللی و به‌ویژه خاورمیانه در سالهای اخیر کاملاً در جهت منافع دولت‌های استعماری و ارتجاع عرب سخن گفته و گام برداشته است. او که تقریبا هر هفته چند بیانیه به دلایل مختلف درباره موضوعات داخل ایران صادر می‌کند تا ابراز وجود کند، در موضوعات منطقه‌ای سکوت را به نفع خود دیده است و در برابر جنایت متعدد تروریست‌های مورد حمایت کشورهای غربی-عربی در عراق و سوریه و یمن و … لال شده است.

چند روز پیش شازده ناکام سلطنت‌طلب که چند روز پیش با استعفایش از «شورای ملی ایران» شورایی که آن را آخرین تیر در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی می‌دانست، عملاً دست‌های خود را در راه رهبری اپوزیسیون نظام اسلامی بالا برد و اعلام شکست کرد. در این شرایط ، او پس از مدتها درباره این موضوع خارج از ایران موضع‌گیری کرد. البته موضع‌گیری وی بر خلاف همیشه به‌صورت تعریف و مدح بود. در واقع «ربع پهلوی» موضوع حضور تعدادی از زنان در استادیومی ورزشی به مناسبت سالروز استقلال کشور عربستان سعودی را دست‌مایه بیانیه جدید خود قرار داد تا در آن به تعریف از رژیم جنایتکار آل‌سعود بپردازد.

«ربع پهلوی» که دو سال پیش در زمان وقوع فاجعه عظیم منا ساکت بود و به‌دلیل کشته شدن بیش از ۴۶۰ حاجی ایران بیانیه‌ای صادر نکرد و اعتراضی ننمود، در این بیانیه نوشت: “… دیروز دولت عربستان سعودی به خواست زنان برای حضور در استادیوم‌های ورزشی برای تماشای مسابقات احترام گذاشت و از حضورشان ممانعت به عمل نیاورد. ولی در میهن ما هنوز زنان ایرانی تنها به خاطر ترس و وحشتی که فرقه تبهکار حاکم از قرار گرفتن آنها در کنار مردان و با هم در استادیوم ورزشی دارد چنین اجازه‌ای را نیافته‌اند. در چنین شرایطی حکومت به مردم میگوید، تنها راه گرفتن حق زور است و بس، بدین معنی که بار مبارزات آزادیخواهانه تا اکنون بیشتر به دوش زنان بوده و اینجا است که مردان نباید زنان را در مبارزه حق‌طلبانه‌شان تنها گزارند، لذا مردان در این راه نیز با محرومیت زنان باید همراه شوند و از ورود به استادیوم‌ها خودداری کنند و به دنیا نشان دهند که مردم ایران از رفتن به استادیوم‌های ورزشی محرومند …”

ربع در حالی به دروغ ادعا کرد که زنان عربستانی مجاز به حضور در استادیوم‌های ورزشی برای دیدن مسابقات ورزشی مردان هستند که در واقع زنان عربستانی برای شرکت در مراسم روز استقلال این کشور به‌طور محدود در استادیوم مذکور حاضر شدند. اما همون اتفاق می‌توانست بهانه‌ای باشد تا فرزند منتسب آخرین شاه رژیم سرنگون‌شدن پهلوی به حمایت از رژیم سعودی و حمله به حکومت ایران بپردازد.

انتهای متن/

«ربع پهلوی» که ادعا دارد بازگشت به ایران و رسیدن به حکومت حق اوست، در موضوعات بین‌المللی و به‌ویژه خاورمیانه در سالهای اخیر کاملاً در جهت منافع دولت‌های استعماری و ارتجاع عرب سخن گفته و گام برداشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme