https://telegram.me/empireoflies

دُم خروسِ منافقین از دهان خواننده هتاک بیرون زد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شاهین نجفی» پس از آنکه در ماه‌های گذشته با بی‌توجهی رسانه‌ها و مردم مواجه شده، در روزهای اخیر کمپینی با عنوان «خاوران» ایجاد کرده است.

خاوران نام گورستانی است که در بخشی از آن جسد تعداد از اعضای گروه‌های تروریستی و ضدانقلاب بخصوصی منافقین که در سال ۱۳۶۷ اعدام شدند، در آن دفن شده است.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه و گروه‌های ضدانقلاب به‌ویژه گروهک مجاهدین خلق (منافقین) در طول سالهای اخیر با انتشار آمارهای نجومی، تعداد اعدامی‌های شهریور سال ۱۳۶۷ را تا بیش از ۵ هزار نفر اعلام کرده‌اند، در حالی بر اساس آمار رسمی و واقعی تعداد اعدامی‌های شهریور ماه ۱۳۶۷ بیشتر از ۵۰۰ نفر نبوده است.

رسانه‌های معاند همواره بدون اشاره به سوابق و جرائم افراد اعدام شده، آنها را افراد بیگناهی معرفی می‌کنند که تنها “فعالیت‌های سیاسی مسالمت‌آمیز” داشتند.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری و عوامل آنها، در طول این سالها همواره می‌گویند نباید افرادی را که هزاران نفر از مردم کوچه و بازار ایران را ترور کرده و در مردادماه سال ۱۳۶۷ طی عمیاتی با عنوان «فروق جاویدان» به همراه رژیم بعث عراق به ایران حمله نمودند یا از آنها هواداری کرده و به آشوب در شهرها پرداختند، اعدام می‌شدند.

بر اساس اسناد موجود، در پی عملیات «فروق جاویدان» گروهک منافقین در مردادماه سال ۱۳۶۷ که با حمایت رژیم صدام‌حسین و با همکاری دولت‌های استکباری انجام شد، زندانیان وابسته به این گروهک تروریستی که طی سالهای گذشته به‌سبب انجام اقدامات تروریستی دستگیر شده بودند، پس از آنکه از حمله منافقین به غرب ایران خبردار شدند، به جشن و پایکوبی پرداخته و بدون آنکه از گذشته خود ابراز ندامت کنند، تلاش نمودند از زندان‌ها فرار کرده و به حمایت از منافقین بپردازند. عناصر زندانی منافقین قرار بود پس از فرار از زندان و اشغال هر شهر، به نیروهای منافقین که از غرب کشور در حال حرکت به‌سمت تهران بودند، پیوسته و در فتح تهران شرکت کنند. از این رو، این عناصر زندانی به‌سبب انجام اقدامات تروریستی، حمایت از دشمن در حال جنگ و خیانت به کشور به‌عنوان محارب، بر اساس قانون اعدام شدند. عملیات «فروق جاویدان» منافقین نیز در دم با هوشیاری نیروهای ایرانی مشتمل بر ارتش و سپاه طی عمیاد غرورآفرین «مرصاد» از هم پاشین و صدها عضو گروهک تروریستی منافقین به هلاکت رسیدند.

بر این اساس، «شاهین نجفی» در سالگرد اعدام اعضای گروهک تروریستی منافقین در سال ۱۳۶۷ ، بدون اینکه به مخاطبینش چیزی از جنایات منافقین در طول ۳۷ سال اخیر بگوید، تنها از آنها خواسته تا با ارسال کلیپ‌های کوتاهی کلمه “خاوران” را بر زبان بیاورند. برخی از مخاطبین این خواننده هتاک هم بدون آنکه از ماجرا خبر داشته باشند و بدانند دارند از گروهک تروریستی منافقین حمایت می‌کنند، بر اساس خواست او عمل کردند.

«شاهین نجفی» در صفحه فیسبوک خود نوشت: ” … خاوران قلب زنده‌ی تاریخ معاصر ایران. اول فکر کردم چند نفر از رفقای نزدیک رو به این کار دعوت کنم، اما الان از همه‌ی رفقای نازنینم می‌خوام تا فارغ از هر نوع نگاه و جریان و مرام، فقط و فقط برای خاوران دوستانشون رو به این چالش زیبا دعوت کنن. خاوران رو فریاد بزنید.”

تصویر از صفحه فیسبوک «شاهین نجفی»

تصویر از صفحه فیسبوک «شاهین نجفی»

گفتنی است، «مرتضی نجفی‌پور مقدم» معروف به «شاهین نجفی» خواننده هتاک به ارزش‌های اسلامی، پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع)، از اواخر دهه ۷۰ فعالیت خود را در عرصه موسیقی زیرزمینی در شمال کشور و تهران آغاز کرد. وی «همجنس‌باز» است و به سبب اشاعه فحشا و فساد، با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شده بود. «شاهین نجفی» از ترس مجازات جرایم جنسی‌اش در ایران، سال ۸۴ از کشور گریخت و به آلمان پناهنده شد.

در سال ۱۳۷۸ که گروه‌های مارکسیستی و تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای گروه‌های تروریست‌ها از جمله منافقین را داشت، اما آن زمان برخی رسانه‌ها پشت‌پرده این پروژه را فاش کرد.

«شاهین نجفی» پس از خارج شدن از ایران کم‌کم با گروهک‌های مارکسیستی که همه به نوعی اقمار و یا شاخه‌های فرعی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) محسوب می‌شدند، حشر و نشر بیشتری گرفت. وی پس از فرار از ایران، به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه موسیقی «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» سوئد و «اسن» آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

چند وقت بعد از جنجال‌های پیش آمده پیرامون آهنگ موهن «نقی»، توسط «شاهین نجفی» کلیپی‌ با نام شعبان منتشر شد. «شعبان» نام کارگری است که مصاحبه‌شونده یکی از کانال‌های تلویزیون ایران در دهه شصت بوده و نجفی در آن کلیپ با نشان دادن چهره شعبان او را امام خود می‌خواند. افکار شعبان دقیقا مطابق با ایده‌های مکتب مارکسیسم است که مدینه فاضله آن با دیکتاتوری پرولتاریا محقق می‌شود و پرولتاریا یعنی همان طبقه «دهقان-کارگر» که در پرچم رژیم شوروی هم با علامت داس و چکش نمادینه شده است. «شاهین نجفی» جدیداً نیز آهنگی با عنوان «پرولتاریا» منتشر کرده تا بیش از پیش اعتقاد خود به تفکرات مارکسیستی و گروهک منافقین را ابراز کند.

با تفکرات و اعمال «شاهین نجفی» در حمایت علنی از گروه‌های تروریستی بخصوصی منافقین، بهتر است از این پس او را «شاهین رجوی» خطاب کنیم.

انتهای پیام/

«شاهین نجفی» پس از آنکه در ماه‌های گذشته با بی‌توجهی رسانه‌ها و مردم مواجه شده، در روزهای اخیر کمپینی با عنوان «خاوران» ایجاد کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.23 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme