https://telegram.me/empireoflies
المانیتور در گزارشی نوشت دولت ترامپ امیدِ بر سر قدرت آوردن گروهک تروریستی منافقین را در ایران در سر می‌پروراند.

دولت ترامپ به منافقین امید بسته است/مقامات آمریکایی با دریافت هزاران دلار برای مجاهدین خلق لابی‌گری می‌کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغالمانیتور با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، دیگر «مجاهدین خلق» (گروهک تروریستی منافقین) را از گزینه‌های جایگزینی نظام ایران مستثنی نمی‌کند.

در ادامه این گزارش آمده است مجاهدین خلق با لابی گری که برای این گروهک (تروریستی) هزینه مالی زیادی داشت، توانست سال ۲۰۱۲ میلادی نام خود را از فهرست تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا خارج کند. این در حالی است که این گروهک به دلیل همدستی با صدام (دیکتاتور معدم عراق) در جنگ سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۸ میلادی (۱۳۵۹ تا ۱۳۶۷) میان ایران و عراق، در داخل ایران منفور است.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است مقامات ارشد دولت ترامپ از جمله جان بولتون، مشاور امنیت ملی و رودی جولیانی، وکیل خصوصی رئیس جمهور آمریکا، تاکنون ده‌ها هزار دلار از منافقین برای لابی گری برای این گروهک تروریستی در میان متحدان واشنگتن و تلاش برای به قدرت رساندن مریم رجوی، سرکرده منافقین، پول دریافت کرده اند.

این گزارش می‌افزاید جولیانی ماه گذشته میلادی در گردهمایی منافقین در ورشو، پایتخت لهستان، در حاشیه یک نشست ضدایرانی (که آمریکا آن را ترتیب داده بود)، مدعی شد نظام جمهوری اسلامی ایران باید با حکومت (به سرکردگی) رجوی جایگزین شود.

این گزارش می‌افزاید وزارت خارجه آمریکا در گذشته اعلام می‌کرد دولت این کشور معتقد است گروهک تروریستی منافقین گزینه مقبولی برای جایگزینی نظام ایران است. اما این موضع کمی پیش از نشست ورشو تغییر کرد.

الیزابت استیکنی، سخنگوی وزرات خارجه آمریکا، سپتامبر گذشته در گفتگو با شبکه فارسی زبان دویچه وله، اظهار کرد: ما در گذشته گفته ایم و اکنون هم می‌گوییم که مجاهدین خلق (گروهک منافقین) در میان مردم ایران جایی ندارد. این در حالی است که یکی از سخنگو‌های این وزارتخانه چند روز پیش این موضوع را که دولت ترامپ مجاهدین خلق (گروهک منافقین) را به عنوان یکی از گزینه‌های جایگزینی نظام ایران می‌داند، رد نکرد.

در بخش دیگری از گزارش المانیتور آمده است رابرت جوزف، معاون سابق وزیر امور خارجه آمریکا در بخش کنترل تسلیحاتی و امنیت بین المللی این وزارتخانه، به استخدام منافقین درآمده است و برای لابی گری برای این گروهک تروریستی ماهیانه ۱۵ هزار دلار دستمزد دریافت می‌کند. رابرت جوزف در دولت جرج دابلیو بوش جانشین بولتون در وزارت امور خارجه آمریکا شده بود.

نگارنده مطلب همچنین فاش می‌کند مجاهدین خلق در طول سالیان گذشته، ده‌ها هزار دلار به مقامات جمهوری خواه و دموکرات آمریکا پرداخته است تا به نفع آن‌ها (در گردهمایی‌های این گروهک تروریستی) سخنرانی کنند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

المانیتور در گزارشی نوشت دولت ترامپ امیدِ بر سر قدرت آوردن گروهک تروریستی منافقین را در ایران در سر می‌پروراند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme