https://telegram.me/empireoflies
سازمان تروریستی منافقین در طول سال های گذشته با پرداخت مبالغ هنگفت به سیاستمداران غربی و دعوت از افراد بی خانمان در نمایش های تبلیغاتی خود تلاش دارد تا خود را بهترین گزینه برای فردای پس از براندازی عنوان کند.

دوستان پرسش ‌برانگیز واشنگتن به روایت یک نشریه بین المللی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسازمان تروریستی منافقین در طول سال های گذشته با پرداخت مبالغ هنگفت به سیاستمداران غربی و دعوت از افراد بی خانمان در نمایش های تبلیغاتی خود تلاش دارد تا خود را بهترین گزینه برای فردای پس از براندازی عنوان کند. فعالیت های گسترده اقتصادی سازمان در خارج از کشور می تواند علاوه بر تطمیع مقام های سیاسی غربی همزمان عملیات گسترده رسانه ای برای تهطیر چهره و تخریب جمهوری اسلامی ایران نیز انجام دهد، با این همه اما کشتار وحشیانه هزاران انسان بیگناه توسط سازمان تروریستی منافقین موضوعی نیست که بتوان با دلار آن را از بین برد.

در جستجوی گزینه‌ای دموکرات برای آینده ایران، برخی از سیاستمداران غربی به سازمان تروریستی منافقین روی آورده‌اند. نشریه «نویه تسورشر تسایتونگ» از تردید و تایید سیاستمداران غربی نسبت به این سازمان می‌نویسد.

نویه تسورشر تسایتونگ در شماره روز دوشنبه ۲۴ دی مطلبی با عنوان «دوستان پرسش‌برانگیز واشنگتن» در مورد سازمان تروریستی منافقین منتشر کرده است. در این مطلب از سازمان به عنوان گروهی بحث‌برانگیز با یک ایدئولوژی ضد و نقیض یاد شده که بیش از هر گروه اپوزیسیون دیگر ایران، منتقد دارد و همزمان بیش از هر گروه دیگری از حمایت سیاستمداران پرنفوذ برخوردار است. [۱]

روزنامه سوئیسی در بخشی از مطلب خود می‌نویسد: «زمانی‌که مسعود رجوی و طرفداران او فرانسه را ترک کردند، صدام حسین به آنها پیشنهاد کمک داد. صدام چند اردوگاه در مرز ایران در اختیار آنها قرار داد و آنها را به تانک و سلاح مجهز کرد و به جبهه نبرد با ایران فرستاد. پس از آتش‌بس میان تهران و بغداد، سازمان به امید راه‌ انداختن قیامی مردمی در ایران به دست به حمله نظامی علیه ایران زد».

روزنامه «نویه تسورشر تسایتونگ» در ادامه گزارش خود می افزاید: «سازمان نیروهای بسیاری دارد که در پارلمان‌‌های غربی لابی می‌کنند. اما واقعیت این است که این گروه در میان ایرانیان تبعیدی هم مناقشه ‌برانگیز است. بسیاری به دلیل اتحاد مجاهدین خلق با صدام، در تعهد آنها به دموکراسی و حقوق بشر تردید دارند. این گروه با ایدئولوژی خود به این تردیدها دامن می‌زند».

یرواند آبراهامیان‌، پژوهشگر تاریخ معتقد است که این گروه پس از انقلاب ایدئولوژیک [۲] خود بیشتر و بیشتر به یک فرقه‌تبدیل شده، و آن‌طور که در فیلم‌های تبلیغاتی مجاهدین خلق که خودشان تهیه کرده‌اند دیده می‌شود، زنان روسری‌های یک‌رنگ بر سر دارند، شعار می‌دهند، پا می‌کوبند. کسانی که موفق شده‌اند از این گروه خارج شوند، گفته‌اند که در جلسات عمومی مجبور به اعتراف در مورد رویاها و افکار جنسی خود بوده‌اند.

روزنامه سوئیسی «نویه زوریشه تسایتونگ» در بخش پایانی مطلب خود به تطمیع سیاستمداران غربی توسط سازمان منافقین اشاره می کند و می نویسد: « … عدم اطلاع می‌تواند یک دلیل حمایت از مجاهدین خلق باشد، اما دلیل دیگری هم وجود دارد: مجاهدین خلق به سیاستمدارانی که از آنها حمایت می‌کنند، پول می‌دهند. سیاستمدارانی مانند رودی جولیانی برای شرکت در هر نشست مجاهدین خلق حدود ۵۰ هزار دلار پول گرفته‌اند». [۳]

پی‌نوشت:

[۱] گفتنی است در سال‌های گذشته، دست‌کم سه تن از اطرافیان نزدیک رئیس‌جمهوری آمریکا جان بولتون، مشاور امنیت ملی او، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، و رودی جولیانی، یکی از وکلای ترامپ به صراحت از سازمان تروریستی منافقین حمایت و در نشست‌های آنان شرکت کرده‌اند.

[۲] منافقین پس از شکست در جبهه نبرد با ایران به اردوگاه اشرف در عراق عقب‌نشینی کرد و مسعود رجوی دستور انقلابی ایدئولوژیک را صادر کرد که در پی آن تمام اعضای مجاهدین خلق به تجرد متعهد شدند.

[۳] دانیل بنجامین هماهنگ کننده پیشین مرکز فعالیت‌های ضد تروریستی دولت آمریکا به نیویورک تایمز گفته است: «مجاهدین خلق تلاش می‌کنند هر کسی را که می‌توانند، بخرند؛ برای یک سیاستمدار بازنشسته کمتر پیش می‌‌آید که تلفن زنگ بزند و کسی آن‌سوی خط بگوید برای شرکت او در یک نشست ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار دلار پرداخت می‌کند.»

انتهای پیام/ما هستیم

سازمان تروریستی منافقین در طول سال های گذشته با پرداخت مبالغ هنگفت به سیاستمداران غربی و دعوت از افراد بی خانمان در نمایش های تبلیغاتی خود تلاش دارد تا خود را بهترین گزینه برای فردای پس از براندازی عنوان کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme