https://telegram.me/empireoflies

دوزیست‌هایِ سیاسیِ طرفدارِ غزه !!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، سال ۸۸ پس از اینکه حامیان فتنه با استفاده از دروغ تقلب و طبق فرمول ارائه شده از جانب تئوریسین‌های غربی انقلاب‌های مخملی انتخابات ملت ایران را کودتای بزرگ نامیدند و به امید استحاله نظام اسلامی هر روز در کف خیابان‌ها به جان سطل‌های زباله می‌افتادند و با آتش زدن اماکن عمومی و مساجد و حسینیه‌ها در حال خوش خدمتی به اربابان آمریکایی بودند، عده‌ای در خارج کشور با دیدن این وطن‌فروشانِ حلقه به گوش برای زیر سوال بردن تمامی آرمان‌های این انقلاب شعار صهیونیستی «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را از تل آویو برای پیاده نظام خود در ایران تعرفه کردند تا در روز جهانی قدس که ملت ایران یکپارچه به دفاع از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها می‌آیند برخی افراد روزه‌خوار برای خوشایند اربابان اسرائیلی خود این شعار را در گوشه کنار راهپیمایی روز قدس سال ۸۸ سردهند.

بر اساس اسناد موجود در آن روزها، سران فتنه با تمامی اصحاب خود در کشور به حمایت از این حرکت انحرافی در روز قدس پرداختند و حتی برخی از اصلاح‌طلبان پا را فراتر نهاده و حمایت از مقاومت فلسطین را ماجراجویی توصیف کردند. خوش‌خدمتی‌های افراطیون فعال در فتنه سبز به صهیونیست‌ها به حدی بود که “شیمون پرز” و “بنیامین نتانیاهو” از سبزها به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل و پیاده نظام این رژیم در جنگ نیابتی با ایران یاد کرده بودند.

یکی از این افراد “ن.س” فعال به اصطلاح حقوق بشر و حقوق زنان بود که بر اساس اعترافاتش طبق خطی که از سوی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه می‌گرفت، وکالت محکومان و منافقین را در فتنه ۸۸ بر عهده گرفته بود. وی از سال ۸۵ که به کمپین یک میلیون امضا (بخوانید کمپین گسترش فحشا) پیوست، همزمان از حقوق زنان نیز به زعم خود حمایت می‌کرد، اما در نهایت بر اساس اعترافاتی که برخی از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین پس از دستگیری کرده‌اند «ن.س» در پوشش کلاس‌های آموزش حقوق شهروندی آموزش‌های فرار و فریب از دست ماموران قضایی و امنیتی را به آن‌ها می‌داده است و این اقدامات سبب دستگیری او در سال ۸۹ شد و در دادگاه به جرم اقدام علیه امنیت ملی و همکاری با گروهک تروریستی منافقین به ۶ سال حبس محکوم شد، اما در شهریور سال ۹۲ با رافت نظام پس از تحمل ۳ سال زندان آزاد شد.

البته اقدامات فرد مذکور در زندان به جهت خبرسازی برای رسانه‌های بیگانه نیز جالب توجه است. وی یک بار در یک انتحار اخلاقی و طی یک سناریو از یکی از ماموران زندان درخواست عمل منافی عفت می‌نماید و در همانجا وی را تهدید می‌نماید که در صورت عدم اجابت خواسته‌اش، ادعا خواهد کرد که کارمند زندان قصد تجاوز به وی را داشته است که این توطئه شوم و منافقانه  “ن.س”  به دلیل وجود دوربین‌های مدار بسته در محل، خنثی شده و وی به خواهش و التماس می‌افتد تا مسئولان قضایی این موضوع را به فراموشی بسپرند.

اینک پس از ۵ سال از خوش خدمتی‌های این پیاده نظام اسرائیل در روز قدس سال ۸۸، وی و یکی از برندگان ایرانی جایزه سیاسی اسکار در اقدامی مشترک دست به راه‌اندازی کمپینی تحت عنوان «کشتن هم نوعان خود را متوقف کنید» زده‌اند و ادعا می‌کنند که این کمپین را در حمایت از مرده غزه ایجاد کرده‌اند، اما از آنجا که تا به حال تمامی اقدامات این فرد و حامیان وی با نسخه پیچیده شده اربابان آمریکایی و اسرائیلی آنان اجرایی شده، این بار نیز گمان می‌رود این اقدام برای کسب آبروی از دست رفته‌شان نزد ملت ایران و هم‌صدایی با رسانه‌های جهانی در محکومیت جنایات اسراییل باشد.

البته لازم به ذکر است که این کمپین از طرفداران کارزار “لغو گام به گام اعدام” نیز می‌باشد که توسط برخی از محکومان امنیتی در ماه‌های اخیر راه‌اندازی شده است و در راستای لغو حکم قصاص که بر اساس نص صریح قرآن کریم بر آن تاکید شده است، در حال مقابله می‌باشند.

در ادامه این تغییر موضع منافقانه یکی از این مدعیان اصلاحات در حمایت از غزه چند روز پیش پس از ۵ سال سکوت درباره شعار صهیونیستی «نه غزه، نه لبنان» که از طرف رادیو اسرائیل یک هفته پیش از راهپیمایی روز قدس سال ۸۸ برای طرفداران فتنه تعرفه شده بود، در گفت‌وگو با یک روزنامه گفته بود: «من معتقدم وظیفه هر دولتی در ایران این است که به لبنان و فلسطین، غزه و سوریه کمک کند، حمایت از آنها برای ما حیاتی است. اگر به همبستگی اسلامی و انسانی هم، کسی معتقد نباشد ولی برای حفظ امنیت خود باید از آنان حمایت کنیم… بحث فلسطین برای نظام ما یک مسئله اساسی است. از همان آغاز فعالیت انقلاب در سال ۴۱، امام درباره اسرائیل صحبت کرد. باید عمیق بود و نباید بی‌مطالعه و احساساتی تحت تاثیر قرار گرفت. امروزه یکی از خط قرمزهای توده مردم ما، بحث اسرائیل است».

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme