https://telegram.me/empireoflies

دور جدید تبلیغات پهلوی در شبکه‌های فارسی زبان+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از تجربه تلخ سال های گذشته، گویا پهلوی بار دیگر به رسانه های فارسی زبان خارج از کشور اعتماد کرده است، این موضوع البته یک دلیل بسیار مهم دارد! بدون تردید روی کارآمدن دولت دونالد ترامپ و اعمال سیاست های خصمانه علیه نظام ج.ا.ا بی ارتباط با این موضوع نیست. در این رابطه باید گفت که نه تنها پهلوی بلکه تمام اپوزیسیون به ترامپ دل بسته اند، او شاید آخرین شانس باشد!

پهلوی ها تاکنون چندین بار با صرف هزینه های بسیار با رسانه های فارسی زبان ارتباط برقرار کرده اند که در اغلب موارد این ارتباط به قطع رابطه ختم شده است؛ آخرین آن همین چندسال پیش بود، زمانی که مدیران تلویزیون کانال وان و تلویزیون پارس و از همه مهمتر تلویزیون فارسی بی بی سی به پهلوی خیانت کردند!

پهلوی با سرمایه ای که از غارت اموال متعلق به ملت ایران بدست آورده بود، به سراغ شبکه های فارسی زبان رفت و سفارش ساخت برنامه داد. در این آشفته بازار، افراد با عناوین مختلف در شبکه های ماهواره ی به جیب بری از مخاطبان مشغول شدند! به هر روی تجربه تلخی برای پهلوی بود.

این روزها با روی کار آمدن دونالد ترامپ، پهلوی از ترس اینکه نکند از غافله جا بماند بار دیگر به تلویزیون های فارسی زبان اعتماد کرده است. پس از شکست مفتضحانه پهلوی در ماجرای پخش مستند تلویزیوین «ملکه و من» از تلویزیون بی بی سی فارسی [در زمان مدیریت صادق صبا]، پهلوی بار دیگر به مدیران جدید این به اصطلاح رسانه اعتماد کرده است. علی همدانی، مجری تلویزیون بی بی سی فارسی از پخش یک فیلم جدید از پهلوی در این شبکه تلویزیونی خبر داده است.

تلویزیون من و تو نیز که از آغاز تاکنون همواره حامی پهلوی ها بوده و مستندهای بسیاری در این رابطه تهیه و تولید کرده است در تلاش است تا به بهانه های مختلف در برنامه های تلویزیونی خود یاد پهلوی را در ذهن مخاطب زنده نگاه دارد. شاید برنامه «تونل زمان» با اجرای پانته آ مدیری را بتوان مصداق بارز این موضوع عنوان کرد.

علاوه بر رسانه های معاند فارسی زبان، کارشناسان اجاره ای [۱] نیز نقش بارزی در برنامه تبلیغاتی برای خانواده پهلوی ایفا می کنند. با توجه به مبالغ قابل توجه که به این افراد پرداخت می شود، حجم تبلیغاتی که برای پهلوی می شود بسیار گسترده است. به عنوان مثال می توان به «رضا تقی زاده» اشاره کرد، او این روزها برخلاف گذشته با تمام توان برای درنظر گرفتن جایگاه سیاسی ویژه برای رضا پهلوی تلاش می کند.

با اینکه حرف و حدیث ها درباره براندازی بسیار است و ایالات متحده امریکا با توسل به روش های مختلف تلاش می کند تا شرایط برای این امر مهیا شود اما باید خاطرنشان کرد که دولت های قبل او نیز همین آروز را داشتند نتیجه اینکه همچنان جمهوری اسلامی ایران به مسیر خود ادامه می دهد و نقشه های امریکا را نه تنها نقش برآب می کند بلکه در رویارویی سیاسی و نظامی بر آن غلبه می کند. اپوزیسیون امروز دل خوش به اظهارت ترامپ است چراکه او وعده براندازی می دهد.

[۱] کارشناسان اجاره ای عنوان افرادی است که تحت عناوین مختلف از قبیل کارشناس مسائل سیاسی و یا فرهنگی با حضور در رسانه های دیداری و شنیداری مطالب مورد درخواست برنامه ساز را بیان می کنند.

انتهای پیام/ما هستیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از تجربه تلخ سال های گذشته، گویا پهلوی بار دیگر به رسانه های فارسی زبان خارج از کشور اعتماد کرده است، این موضوع البته یک دلیل بسیار مهم دارد! بدون تردید روی کارآمدن دولت دونالد ترامپ و اعمال سیاست های خصمانه علیه نظام ج.ا.ا بی ارتباط با …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme