https://telegram.me/empireoflies

دورهمی فعالین اپوزیسیون در استانبول با حمایت سازمان اطلاعات ترکیه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از برگزاری دو کنفرانس ناموفق در بهار امسال که توسط اپوزیسیون خارج کشور در برلین و آنکارا برگزار شد دوباره قرار است کنفرانس دیگری در ترکیه چند روز بعد برگزار شود که افرادی مشترک از دو کنفرانس قبلی در آن شرکت دارند.

کنفرانس قبلی که از آن به عنوان «گام دوم، بازگشت به مردم سالاری» تعبیر می شد و در اردیبهشت ماه در کشور همسایه مان ترکیه برگزار شد.

برگزارکنندگان همایش آنکارا معجونی عجیب از عده‌ای خائن متواری و تعدادی مارکسیست فراموش شده بودند، افرادی چون رجبعلی مزروعی، علی‌اصغر رمضانپور، فرخ نگهدار، شاهین دادخواه، رضا حقیقت‌نژاد و… همچنین سخنرانی‌ها و موضوعاتی که برای پنل‌ها عنوان شده بود نشان از توهم دوباره اپوزیسیون داشت که قصد دارند برای آینده ایران دوباره برنامه ریزی کنند و دست به آشوب بزنند.

کنفرانسی که مقرر بود ۷ سخنران داشته باشد مطابق ویدیوها و تصاویر منتشر شده از آن، تقریباً به همین تعداد شرکت کننده داشت! به عبارت دیگر، هیچکس بجز تیم برگزارکننده و سخنرانان که در مجموع تعدادشان به زحمت به تعداد انگشتان دو دست می‌رسید در این به اصطلاح کنفرانس شرکت نکردند.

علاوه بر ضدیت ایدوئولوژیک جریان های شرکت کننده در باصطلاح «کنفرانس آنکارا»، نکته مضحکتر  این بود که اساساً بین دموکراسی با کمونیست هیچ گاه اشتراک نظر و عقیده ای مشترک وجود نداشته و اپوزیسیون خارج نشین متمایل به چپ ظاهرا قصد داشتند یا از اعتقادات کمونیستی خود کوتاه بیایند و یا اینکه اصلاح طلبان و دموکراسی خواهان ایرانی را به کمونیسم دعوت کنند و روش های مبارزه کمونیستی اعم از شورش‌های خیابانی یا کودتاهای نظامی را به اصلاح طلبان دروغین بیاموزند.

حال هفت ماه بعد از این کنفرانس تجمع دیگری روز ۱۳ آذر در ترکیه این بار در استانبول با عنوان “نشست فعالان حقوق بشر با نگاهی به علل مهاجرت ایرانیان به ترکیه ” برگزار می شود که بیشتر سخنرانان آن همان افراد شرکت کننده در کنفرانس قبلی در آنکارا هستند.

هنوز تبلیغات این کنفرانس شروع نشده اختلاف ها بین ضد انقلاب شروع شده و همدیگر را به جنسیتی کردن و وابسته بودن متهم می کنند.

مثلا شادی صدر حامی منافقین و یکی از زنانی که در فعالیت های حقوق بشری از مشاوران احمد شهید بوده و سال گذشته به واسطه توهین به مقدسات شیعه از طرف علمای اسلام به ارتداد محکوم شد از آنجایی که در این کنفرانس کسی از وی دعوت نکرده این نشست را جنسیتی دانسته و اعتراض کرده چرا هیچ کدام از سخنرانان از میان زنان نیستند و تنها مردان در این نشست ها سخنرانی می کنند.

وی در متنی که در فیس بوک خود منتشر کرده گفته برگزار کنند گان باید از برگزاری این کنفرانس بدون حضور زنان احساس شرم کنند.

در همین زمینه یکی از تحلیل گران و کارمندان بی بی سی فارسی که در بین اپوزیسیون به واسطه واقع نگری های خود به مزدور مشهور است برگزاری این نشست و کنفرانس آنکارا را همکاری سازمان اطلاعاتی ترکیه دانست که مسئولیت برگزاری این نشست ها را دارد.

علی علیزاده در توئیتی نوشته” ظاهرا این دو کنفرانس اپوزیسیون را سازمان جاسوسی ترکیه میت برگزار کرده. حتی اگر شایعه، کاش اشکوری و مزروعی به اقتضای حساسیت ملی انصراف دهند”

وی که علاقه ای به برخی از اصحاب فتنه دارد آرزو کرده که دو نفر نامبرده در این کنفرانس شرکت نمی کردند تا هم پیاله با مزدوران ایران بر روی یک میز نباشند.

لازم به ذکر است که رضا حقیقت نژاد از اپوزیسیون مقیم ترکیه اعلام کرده که در کنفرانس قبلی شرکت نکرده در حالی که وی از اعضای سخنران در آن کنفرانس بوده ولی زمانی که عدم استقبال از این کنفرانس را مشاهده کرد هر گونه حضور در این نشست را منکر شد.

اما علیزاده بهتر می داند که کسانی که بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به پاخواسته اند هیچ خط قرمزی را برای فعالیت از هم نشینی با فسیل های اپوزیسیون تا خوردن از آخور کشورهای استعماری قائل نیستند و این افراد برای رسیدن به مطامع نامشروع خود باید هم چون غلام حلقه به گوش سلب الاختیار  هر کجا که اربابانشان دستور دادند حاضر شوند و در جهت اهداف آنها اقدام نمایند.

پیش بینی می شود این کنفرانس هم چون کنفرانس قبلی که در آنکارا برگزار شده با استقبال بسیار محدودی مواجه شود. در خصوص این نشست در روز های آینده اخبار بیشتری منتشر خواهیم نمود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme