https://telegram.me/empireoflies

دورهمی براندازان در تلویزیون فارسی صدای آمریکا+تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحضور هیئت رسمی جمهوری اسلامی ایران در نیویورک که به منظور شرکت در مجمع عمومی سالانه سازمان ملل متحد صورت می گیرد، ضدانقلاب خارج نشین را به تکاپو و تلاش انداخته است. مطابق سال های گذشته اپوزیسیون برنامه های مختلفی را برای این منظور تدارک دیده؛ نکته قابل تامل اینکه برخی از رسانه های به اصطلاح خبری و مدعی برخلاف اصول حرفه ای عملا به عنوان بازوی رسانه ای جریان اپوزیسیون وارد عمل شده اند. در همین رابطه می توان به تلویزیون فارسی صدای امریکا اشاره کرد.

تلویزیون فارسی صدای آمریکا به عنوان بلندگوی تبلیغاتی ایالات متحده امریکا، با زیرپا گذاشتن اصول حرفه ای حاکم بر رسانه های خبری_بین المللی گفتمان براندازی را در برنامه های خود دنبال می کند، به عنوان نمونه می توان به برنامه امشب۳۶۰ و میهمانان ویژه آن اشاره کرد که با ایراد اتهام های بی اساس علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به لزوم براندازی تاکید کردند.

نقطه مشترک میهمان تلویزیون فارسی صدای امریکا در این است که جمهوری اسلامی ایران نماینده ملت ایران نبوده و نیست بنابراین نمی تواند در سازمان ملل متحده حضور یابد، کشورهای آزاد دنیا باید علیه یک چنین حکومتی اقدام قاطع نشان دهند!

الهه امانی از چهره های فعال در اموز زنان سازمان ملل متحد است که از سال ۲۰۰۵ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. انتشار گزارش های دوره ای و موردی درباره وضعیت زنان در ایران از جمله فعالیت های او در امور زنان سازمان ملل متحد است.

الهه امانی در بخشی از اظهارات خود در برنامه ۳۶۰ تلویزیون فارسی صدای امریکا توجه به شبکه های اجتماعی [که از طریق آن می توان با بسیاری از دختران و زنان ایرانی ارتباط برقرار کرد] مورد تاکید قرار می دهد، او برای خالی نبودن عریضه به ماجرای دختر آبی اشاره می کند و می گوید: «در ایران بسیاری از دختران و زنان قربانی رژیم شده اند که دختر آبی نمونه اخیر آن بود، اینکه دختری به جرم ورود به ورزشگاه آزادی این چنین دلخراش قربانی شود! در این باره ما باید در مجامع بین المللی اطلاع رسانی کنیم و بگوییم تا زمانی که زنان اجازه ورود به ورزشگاه را نداشته باشند باید هر اتفاق ورزشی در ایران متوقف شود».

الهه امانی با بهره بردای از ماجرای سراسر دروغ دختر آبی می افزاید: « خوشحال هستم که می بینم امروز کمپینی در شبکه های اجتماعی به این اسم راه افتاده … باید همه در این کمپین نه تنها به طریق مجازی بلکه به طریق فعال فیزیکی حضور پیدا کنیم تا رژیم از زوایای گوناگون تحت فشار قرار گیرد، امید دارم با همین اقدام های به ظاهر ساده روزی برسد که رژیم سقوط کند!».


پرویز دستمالچی، کنشگر سیاسی از المان میهمان دیگر برنامه ۳۶۰ تلویزیون فارسی صدای امریکا بود؛ او با زیر سوال بردن اساس مبانی دینی و ابنکه با آموزه های ۱۴۰۰ سال پیش نمی شود کشوری را اداره کرد، می گوید: « تجزیه نشان داده است که سیستم دینی در ایران  کفایت لازم برای حکومت بر مردم را ندارد چراکه آنها را از حقوق اساسی شان یعنی انتخاب آزاد محروم می کند، بنابراین برای اینکه مردم بتوانند رای مستقیم در سرنوشت خود داشته باشند باید حکومت دینی برچیده شود! امروز برخی اصلاح طلبان آشکارا و بقیه پنهان به این نتیجه رسیده اند که سیستم اسلامی ایران کفایت لازم برای حکومت را ندارد».

برخلاف تصور پرویز دستمالچی ذکر همین مطلب کفایت می کند که عموم ایرانی ها با اعتقاد به همین مبانی دینی [که مربوط به ۱۴۰۰ سال پیش است] توانستند با هشت سال مقاومت دشمن بعثی را از جغرافیایی سرزمینی بیرون کرده و همچنین در طول سال های گذشته دست هیچ متجاوزی به آن دراز نشود.  

دورهمی ضدانقلاب خارج نشین برانداز در تلویزیون فارسی صدای آمریکا با حضور حسن داعی تکمیل می شود! حسن داعی از جمله کسانی است که با طرح شکایت علیه یک لابی ایرانی به نام «نایاک» جنجال بسیاری در اپوزیسیون به پا کرد. وی علیرغم اینکه دم از آزادی بیان و عقیده می زند اما معتقد است که مقام های رسمی ایران باید مورد تحریم قرار گیرند!

نکته قابل توجه درباره برنامه ۳۶۰ تلویزیون فارسی صدای امریکا استفاده مکرر میهمانان برنامه از عنوان دیکتاتوری برای حکومت جمهوری اسلامی ایران است، این در حالی است که در نظام ج.ا.ا برای تمام سطوح قدرت رای مردم مدنظر قرار گرفته شده و انتخابات برگزار می شود.

حسن داعی با اشاره به فعالیت عناصر حامی فتنه در فضای سیاسی کشور می گوید: « ما در خارج از کشور باید صدای آن ۱۴ نفر در داخل کشور باشیم که شجاعانه از براندازی نظام ج.ا.ا سخن گفتند؛ ما یک رسالت در قبال این افراد داریم و اینکه راه آنها را پیگیری کنیم تا اینکه پیروز میدان شویم. دیگر جمهوری اسلامی اعتبار خود را از دست داده و شما می بینید که در انتخابات گذشته تعداد قابل توجهی از مردم شرکت نکردند! اینها [مردم] می دانند که عمر نظام تمام شده و امروز و فرداست که متلاشی شود!».

حسن داعی در بخش دیگری از اظهارات خود به برگزاری تجمعات اعتراضی باشکوه در طول مدت حضور مقام های ایرانی در نیویورک اشاره و خاطرنشان کرد که دولت امریکا نباید به ظریف و روحانی اجازه دهد به غیر از محل هتل و سازمان ملل امکان تردد به مکان دیگری را داشته باشند، باید به بهترین وجه آنها را محدود کرد تا نتوانند آزادانه با سران کشورها دیدار و ملاقات داشته باشند.

اشاره حسن داعی به تظاهرات اعتراضی باشکوه در نیویورک، منظور همان تجمعات چند صد نفری عناصر اجیر شده توسط سازمان منافقین است که حتی زبان فارسی هم بلد نبودند! گفتنی است در تظاهرات اعتراضی ضدانقلاب در نیویورک همواره بحث و درگیری های سیاسی مطرح بوده به نحوی که در هیچ کدام از این تظاهرات هیچ گروه و یا سازمان سیاسی حاضر نشده با پرچم دیگری حضور داشته باشد!

انتهای پیام/ما هستیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme