https://telegram.me/empireoflies

بایکوت بانوان قهرمان ایرانی توسط خبرنگار مدعی حمایت از زنان!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی رستم‌پور» از جمله عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه ازجمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا» و امثالهم است که به دلیل کینه نسبت به اعتقادات ملت ایران و آرمان‌های نظام جمهوری‌اسلامی، از هر وسیله و بهانه‌ای استفاده می‌کند تا علیه وضعیت موجود در ایران سیاه‌نمایی کند.

رستم‌پور که پیش از فرارش از ایران، کارشناس کشتی بود، پس از فرار به اروپا، مرد همه‌چیز بلد(!) و کارشناس در همه رشته‌های ورزشی شد و با مخلوط کردن ورزش و سیاست و سوءاستفاده از حاشیه‌های ورزش ایران، در جهت تبلیغ علیه حکومت ایران و اعتقادات ایرانیان تلاش می‌کند.

این عامل رسانه‌های بیگانه که هر روز با انتشار دسته‌ای از خبرهای بی‌اهمیت و حاشیه‌ای به دنبال تامین اهداف کارفرمایان خود است و خبر پناهندگی یک دختر شطرنج‌باز را به بهانه حمایت از حقوق‌زنان در بوق و کرنا می‌کند، اما اگر خبری در جهت اهدافش نباشد، آن را سانسور می‌نماید. برای نمونه، چند روز پیش دو بانوی ایرانی به نام‌های «مهشاد عوض‌زاده» از سمنان و «دنیز هشتبران» از فارس با برد تیم هلند برای نخستین بار در تاریخ ورزش دارت ایران قهرمان جهان شدند.

اما موضوعی که باعث شد بسیاری از رسانه‌های اپوزیسیون و ازجمله «مهدی رستم‌پور» خبر مذکور را بایکوت کند، این بود که این دو بانوی ورزشکار ایرانی مدال خود را به شهید مدافع حرم «محسن حججی» تقدیم کرده و زمانی که روی سکوی قهرمانی رفتند، با حجاب اسلامی و پرچم ایران، عکس این شهید مدافع حرم را هم در دست گرفتند.

تقدیر از یک قهرمان ملی دلیل کافی‌ای است تا از سوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه سانسور شود. افرادی مانند رستم‌پور با آنهمه داعیه آزادی‌بیان در عمل نشان داده‌اند که نه‌تنها به اعتقادات ملت ایران باور ندارند، بلکه نسبت به قهرمانی ملی کشورشان که برای حفاظت از تمامیت ارضی و اعتقادات مردمش از جان خود گذشته و به جنگ با تروریست‌های داعشی رفته نیز دهن‌کشی کرده و حتی از انتشار تصویرش هم اجتناب می‌کنند.

گفتنی است، «مهدی رستم‌پور» متولد ۱۳۶۳ و اصالتا کرمانشاهی است. وی تحلیل‌گر و نویسنده ورزشی و مجری سابق برنامه‌های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، و هم‌چنین صاحب‌امتیاز و مدیر مسئول مجله ورزشی دنیای کشتی در ایران بود.

رستم‌پور از ابتدای تاسیس شبکه خبر ایران در سال ۱۳۷۸ تا سال ۱۳۸۸ با این رسانه همکاری داشت. او هم‌چنین پنج سال را به عنوان مجری برنامه‌های زنده در شبکه جهانی جام جم نیز مشغول به فعالیت بود. علاوه بر آن، مدت‌ها گوینده و گزارش‌گر در رادیو ورزش و شبکه‌های مختلف تلویزیون از جمله شبکه ۲و شبکه ۳ بوده است. وی هم‌چنین به عنوان تحلیل‌گر ورزشی در برخی روزنامه‌های چاپ ایران به ویژه روزنامه‌های اصلاح‌طلب از جمله روزنامه شرق، روزنامه اعتماد، روزنامه اعتماد ملی و برخی روزنامه‌های ورزشی مشغول به فعالیت کرده است.

«مهدی رستم‌پور» در پاییز سال ۱۳۸۸ به همراه تیم کشتی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی، به دانمارک اعزام شد، اما پس از پایان مسابقات به جای بازگشت به وطن، با ترک اردوی تیم ایران، از کشور دانمارک تقاضای پناهندگی سیاسی کرد و به یکباره به بیراه رفت. وی در مصاحبه‌ای با رادیو فردا به تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۸۸ برای بدست آوردن پناهندگی سیاسی از کشوری غربی، از هر راهی به انتقاد از حکومت جمهوری اسلامی پرداخت. بهانه‌های او برای انتقاد و ضدیت با جهوری اسلامی و کسب پناهندگی سیاسی، دلایلی مانند عدم مواجهه ورزشکاران ایرانی با نمایندگان رژیم صهیونیستی و حمایت از ملت فلسطین بود تا اینگونه با حمایت گروه‌های ضدانقلاب و صهیونیست مقیم دانمارک، پناهندگی این کشور را کسب کند.

رستم‌پور پس از کسب پناهندگی از دانمارک، سرمربی‌گری تیم ملی کشتی زنان این کشور که به قول خودش جایگاهی در کشتی جهان نداشتند را پذیرفت و هنوز هم علاوه بر فعالیت‌هایسی سیاسی-ورزشی ، به پرورش دختران و پسران کشتی‌گیر می‌پردازد. وی اکنون ساکن کپنهاگ است و به عنوان خبرنگار و مفسر ورزشی با بخش فارسی «بی‌بی‌سی» و «رادیو فردا» همکاری می‌کند.

انتهای متن/

«مهدی رستم‌پور» از جمله عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه ازجمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا» و امثالهم است که به دلیل کینه نسبت به اعتقادات ملت ایران و آرمان‌های نظام جمهوری‌اسلامی، از هر وسیله و بهانه‌ای استفاده می‌کند تا علیه وضعیت موجود در ایران سیاه‌نمایی کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme