https://telegram.me/empireoflies

دنیس آژیری؛ زندگی با دوست پسر صهیونیست!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، دنیس حسن‌زاده آژیری فرزند شهباز و متولد ۲۸ تیرماه ۱۳۶۲ به شماره شناسنامه ۳۴۳۶ است. وی در خانواده‌ای غیرمذهبی در تهران متولد شد و در همین شهر هم بزرگ شد. وی به گفته خود فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته انسان شناسی است.

او از پاییز سال ۱۳۸۷ از ایران خارج شد ، به جمهوری چک رفت و در رادیو آمریکایی فردا مشغول به کار شد. وی به گفته خود، طراح وب سایت‌های رادیو فردا و رادیو آزادی اروپا است.

دنیس در حال حاضر ۵ سال است که در این رسانه متعلق به سازمان سیا فعالیت می‌کند. جالب توجه است که او به همراه خواهرش «رزا حسن‌زاده آژیری» در رادیو فردا کار می‌کرد که در پاییز سال ۱۳۸۸ خواهرش به همراه دو نفر دیگر از عوامل رادیو فردا در یک حادثه رانندگی حوالی شهر پراگ و به علت سرعت بالای خودرویشان کشته می‌شوند.

نامبرده اکنون در بخش وب سایت رادیو فردا کار می‌کند. وی در چند سال اخیر به سبب خوش‌خدمتی به این رسانه آمریکایی چند جایزه دریافت کرده است!

شهباز حسن‌زاده آژیری نام پدر اوست و مادرش هم ژولیت نام دارد. حاصل زندگی مشترک شهباز و ژولیت دو دختر به نام‌های «رزا» و «دنیس» بود. مادر و پدر دنیس با وجود آنکه چندی پیش قرار بود از یکدیگر طلاق بگیرند، هنوز با یکدیگر در آمریکا زندگی می‌کند، اما در واقع از هم طلاق عاطفی گرفته‌اند!

دنیس-آژیری-2

دنیس در حال حاضر با پسری به نام «مایک» طرح دوستی ریخته تا شاید روزی با او ازدواج کند!!. «مایک» یک یهودی صهیونیست آمریکایی است و در آمریکا سکونت دارد. دنیس هم که از کار کردن در رادیو فردا خسته شده و در صدد است تا مقدمات سفر خود به آمریکا را فراهم نموده و برای همیشه فعالیت در رادیو را ترک کند. شرایط هنوز برای او مهیا نیست. اما برای آن روز لحظه شماری می‌کند.

دنیس علاقه زیادی برای برقراری ارتباط با دیگران ندارد و دوستانش در رادیو فردا حداکثر ۵ نفر هستند. وی ترجیح می‌دهد با هانا کاویانی و مهرداد میردامادی دو تن از عوامل دیگر رادیو فردا ارتباط بیشتری داشته باشد.

دنیس دارای تفکرات فمینیستی است. نامبرده به گفته خود مترجم کتاب «قدرت زن» که دارای تفکرات فمینیستی است، می‌باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme