https://telegram.me/empireoflies

دل سوزی BBC برای تروریست‌هایی که می‌خواستند تهران را به خاک و خون بکشند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشب گذشته در مستندی که از رسانه ملی پخش شد، چگونگی شناسایی و دستگیری عناصر داعش در تهران توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) نشان داده شد.

این مستند مربوط به انهدام شبکه تروریستی، تکفیری به دست سربازان گمنام امام زمان بود که نحوه دستگیری و برخی از اعترافات این جنایتکاران را نشان می داد.

همچنین در این مستند تروریست ها اعتراف می کنند که مبالغ کلانی دلار و یورو برای انجام هر عملیات بمب گزاری در تهران دریافت می کرده اند تا جایی که این رقم تا یک ملیون دلار برای هر عملیات رسیده بود در ضمن این مبالغ از طرف کسانی که با سرویس های جاسوسی غربی ارتباط داشتند در اختیار این افراد قرار می گرفت.

در همین راستا تلویزیون های حامی تروریست ها از این دستگیری ها به خشم آمده و با بازگویی این عملیات ها و کم ارزش دادن این مقابله ها و از طرفی بی خطر بودن داعش برای ایران را مدام در برنامه های خود متذکر می شوند.

شبکه بی بی سی فارسی دیشب به محض پخش این مستند در سیمای جمهوری اسلامی در برنامه شصت دقیقه خود از بی خطر بودن پدیده داعش برای ایرانیان گفت!!! نکته جالب در این گزارش بی بی سی این بود که به رغم نشان دادن چهره این تروریست ها در مستند مورد اشاره بی بی سی فارسی چهره این افراد را شطرنجی نمود!

دلیل این کار بی بی سی را باید در حمایت این شبکه از داعش و تروریست های گروه های تکفیری جستجو کرد این شبکه حتی برای کسانی که با اقدامات تروریستی سعی داشتند صد ها نفر را در تهران به خاک و خون بکشند احترام گذاشته و چهره های آنها را شطرنجی میکند تا مبادا آبرویشان در نزد دوستان و اقوامشان به خطر بیافتد.

این شبکه ادعا می کند از آنجایی که داعش تا کنون هیچ عملیاتی در ایران انجام نداده بنابراین این دست مستند ها با هدف تبلیغات برای دستگاه های امنیتی ایران ساخته می شود و اساسا تهدیدی از جانب داعش متوجه ایران نیست مسئولان امنیتی ایران در حال بزرگنمایی این تهدیدات هستند.

مفسر بی بی سی البته اعتراف دارد که داعش برای ایران می تواند خطر آفرین باشد چرا که اطراف ایران جولانگاه گروه های مختلف تروریستی است ولی این تحلیلگر بی بی سی ادعا می کند که هم زمان با ظهور داعش فرصت تاریخی برای ایران فراهم شده تا در کشور های مختلف دخالت کند و نفوذ خود را به واسطه مبارزه با داعش در کشور های همسایه افزایش دهد.

البته امروز هم زمان با خبر پراکنی های بی بی سی در خصوص دستگیری تروریست ها در ایران خبری در این رسانه منتشر شده مبنی بر بمباران پایگاه منافقین در عراق که این شبکه  این حملات به گروه های وابسته به ایران نسبت داده است.

سابقه حمایت بی بی سی از داعش به سال های گذشته بر می گردد.در ماه گذشته از لحظه آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه از اشغال تروریست‌های داعشی در شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» با جوسازی‌های تبلیغاتی در نقش بازوی رسانه‌ای تروریست‌ها برای ایجاد جنگ روانی علیه رزمندگان عراقی ظاهر شد و تلاش کرد با پررنگ‌کردن اختلافات و تفاوت‌های مذهبی و فرقه‌ای، عملیات آزادسازی فلوجه را به ناکامی بکشاند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شب گذشته در مستندی که از رسانه ملی پخش شد، چگونگی شناسایی و دستگیری عناصر داعش در تهران توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) نشان داده شد. این مستند مربوط به انهدام شبکه تروریستی، تکفیری به دست سربازان گمنام امام زمان بود که نحوه دستگیری و برخی از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme