https://telegram.me/empireoflies

دلیل عصبانیت کامبیز حسینی مشخص شد!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب برنامه پولتیک که از ماهواره رادیو فردا پخش می‌شود، در برنامه اخیر خود بر اساس سیاست ابلاغ شده به رسانه‌های ضدانقلاب، از داشتن وسایل ارتباطی و تلفن همراه توسط زندانیان بند ۳۵۰ زندان اوین حمایت کرد.

وی با آنکه به ارتباط زندانیان امنیتی از داخل زندان به رسانه‌هایی مانند بی‌بی‌سی و صدای آمریکا اشاره کرد، در کمال تعجب نارضایتی خود را نسبت به بازرسی قانونی بند ۳۵۰ زندان اوین ابراز نمود. هرچند که دلیل نگرانی‌های امثال کامبیز حسینی و دیگر رسانه‌های ضدانقلاب از بازرسی بند ۳۵۰ زندان اوین واضح و روشن است. کامبیز حسینی و دیگر رسانه‌های ضدانقلاب در این موضوع به این دلیل ناراحت و عصبانی هستند به این دلیل که می‌دانند با کشف و ضبط وسایل ارتباطی راه ارتباط و کسب خبر از درون زندان و خبرسازی برعلیه جمهوری اسلامی برای آنها بسته می‌شود.

این مجری ضدانقلاب و ضددین همچنین نگفت که آیا در زندان‌های کشورهای غربی و آمریکا نیز زندانیان می‌توانند با خود وسایل ارتباطی به داخل زندان ببرند و با عوامل اپوزیسیون ارتباط داشته باشند؟! و آیا در زندان‌های آمریکا و بسیاری از کشورهای غربی زندانیان دارای امکانات رفاهی مانند تلویزیون رنگی، یخچال، کولر، رایانه و … هستند؟!

ما شما مخاطبین گرامی را به دیدن و مقایسه تصاویری از حقیقت و وضعیت فراتر از حد استانداردهای جهانی زندان اوین و مقایسه آن با زندان‌های کشورهایی مانند آمریکا دعوت می‌کنیم.

کتابخانه-زندان-اوین

کتابخانه زندان اوین

کتاب-زندان-اوین

کتابخانه زندان اوین

زندان-اوین

تصویر منتشر شده توسط رسانه‌های ضدانقلاب از زندان اوین

حیاط-زندان-اوین

حیاط زندان و وسایل ورزشی!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme