https://telegram.me/empireoflies

دلواپسی فخرآور برای سلطان سکه!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این موضوع به یک عادت در بین عناصر اپوزیسیون تبدیل شده که پیش از برخورد با یک متجاوز، قاتل یا مفسد اقتصادی خواهان برخورد با او هستند و عدم برخورد توسط دستگاه قضایی با اختلاس‌گران را نشانه فساد کل حکومت می‌دانند، اما زمانی که با افراد مجرم در هر زمینه‌ای برخورد جدی می‌شود، عناصر اپوزیسیون تغییر رنگ می‌دهند به آه و ناله و مظلوم‌نمایی برای آن مجرمان می‌پردازند.

یکی از این نمونه‌ها مربوط به «امیرعباس فخرآور» ضدانقلابِ معلوم‌الحال و مواجب‌بگیر سرویس جاسوسی آمریکا است که تا چند روز پیش نظام جمهوری‌اسلامی را به دلیل عدم برخورد با مفسدان اقتصادی و اختلاس‌گران شماتت و کل نظام را هدف حملات خود قرار می‌داد. اما پس بررسی سریع و کامل به پرونده دو تن از مجرمان اقتصادی یعنی «وحید مظلومین» ملقب به «سلطان سکه» و «محمد اسماعیل قاسمی» توسط قوه قضائیه ایران و ابلاغ و اجرای حکم قصاص این دو مفسد اقتصادی، بسیاری از عناصر اپوزیسیون ازجمله فخرآور مانند دیگر پرونده‌ها و موارد به آه و ناله پرداختن و مدعی شدند که فردی بیگناه اعدام شده و او مظلوم بوده و با مجازات این افراد در واقع جنایتی انجام شده است!

فخرآور که خود را عالم همه‌چیزدان می‌داند و در همه زمینه‌ها نظر کارشناسی می‌دهند، در چند ماه گذشته و بخصوص پس از شروع مرحله‌ای جدید از تحریم‌های ضدایرانی آمریکایی‌ها، وعده داده بود که قیمت دلار در ایران حتی به ۵۰ هزار تومان برسد، اما برخلاف وعده او قیمت ارزهای مختلف بخصوص دلار کاهش هم یافت. از این رو این ضدانقلاب شیاد و کلاه‌بردار، در توجیه کاهش قیمت دلار در ایران مدعی شد که دخالت دستگاه‌های دولتی در بازار ارز و برخورد قضائی با برخی فعالان اقتصادی (منظورش امثال وحید مظلومین معروف به سلطان سکه است) سبب کاهش قیمت ارز و سکه شده است. وی همچنین گفت که اگر حکومت راست می‌گوید در بازار ارز و سکه دخالت نکند تا ببیند قیمت‌ها کاهش می‌یابد یا افزایش! در اینجا این سوال پیش می‌آید که مگر دشمنان ملت ایران که اتفاقا اربابان امثال فخرآور هم هستند به طور مستقیم یا توسط عوامل خود در بازار ارز و سکه ایران دخالت نمی‌کنند و قیمت‌ها به صورت طبیعی بالا و پایین می‌رود که دستگاه‌ها و سازمان‌های اقتصادی ایرانی در بازار ارز و سکه دخالت ننمایند؟!

فخرآور که سابقه طولانی در بین سخنان شاذ و ابلهانه دارد، در یکی دیگر از اینگونه سخنان قصارش، مدعی شد که «وحید مظلومین» ملقب به «سلطان سکه» و همکارش چند روز پیش اعدام نشده‌اند و افرادی به او اطلاع داده‌اند که این فرد زنده است. این ضدانقلابِ فراری در بیان دلیلی برای ادعایش تنها پوشیدن شلوار لی توسط دو مجرم مذکور در زمان پیش از اعدام را دلیلی بر اعدام نشدن این دو دانست. او همچنین با انتشار تصویری مبهم ادعا کرد که «وحید مظلومین» هنوز زنده است. این در حالیست که مراسم تشییع و خاکسپاری این مفسد اقتصادی روز بعد از اعدامش با حضور خانواده‌اش در بهشت زهرای تهران انجام شده و گویا تنها کسی که از اعدام نشدن «وحید مظلومین» مطمئن است خود فخرآور می‌یاشد.

البته ما به بیان اینگونه اراجیف توسط امثال فخرآور عادت کرده‌ایم و او در سالهای اخیر سخنان شاذ بسیاری بر زبان آورده که مهمترین آنها کتابی سراسر دروغ و سفارشی علیه انقلاب اسلامی و جمهوری‌اسلامی بود که در آن با نادیده گرفتن نقش مردم در وقوع انقلاب‌اسلامی ادعا کرد که سرویس جاسوسی شوروی در ایران انقلاب ایجاد کرده است!

همان‌طور که قبلا گفته شد این چیز عجیبی نیست که یک ضدانقلاب فراری از مفسدی اقتصادی حمایت کند. او و امثالش در سالهای گذشته نیز بارها از افرادی مانند تروریست‌ها، تجزیه‌طلبان، مفسدین اخلاقی و متجاوزین به نوامیس و امثالهم حمایت کرده بودند و آنها را فعال مدنی نامیدند!

انتهای متن/

این موضوع به یک عادت در بین عناصر اپوزیسیون تبدیل شده که پیش از برخورد با یک متجاوز، قاتل یا مفسد اقتصادی خواهان برخورد با او هستند و عدم برخورد توسط دستگاه قضایی با اختلاس‌گران را نشانه فساد کل حکومت می‌دانند، اما زمانی که با افراد مجرم در هر زمینه‌ای برخورد جدی می‌شود، عناصر اپوزیسیون تغییر رنگ می‌دهند به آه و ناله و مظلوم‌نمایی برای آن مجرمان می‌پردازند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme