https://telegram.me/empireoflies

دلواپسی عوامل BBC برای جاسوس موساد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه یاد داریم که چندی پیش و قبل از سفر اخیر وزیر امور خارجه انگلیس به ایران، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و بخصوص «بی‌بی‌سی فارسی» چه موج رسانه‌ای و تبلیغاتی را در حمایت از «نازنین زاغری» جاسوسه بازداشت‌شده انجام دادند و او را فردی بیگناه و تنها یک گردشگر دوتابعیتی معرفی کردند. اما با بررسی و تحقیقات مقامات اطلاعاتی و امنیتی و بعدها با اعتراف ناخواسته وزیر امور خارجه انگلیس، مشخص شد که او جاسوسی بود که علاوه بر دراختیار قرار دادن اطلاعاتی از کشورمان در اختیار عناصر خارجی، از طرف دولت‌های متخاصم مامور بود تا به افراد نزدیک به یگانگان که در رسانه‌های داخل ایران فعال هستند، آموزش‌های بدهد و آنها برای برای فعالیت در راستای اهداف دشمنان ایران‌اسلامی آماده کند.

پس از فروکش کردن ماجرای «نازنین زاغری»، حال رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه فردی دیگر به نام «احمدرضا جلالی» را دستمایه سیاه‌نمایی و دروغ‌پراکنی خود قرار داده‌اند و مدعی هستند که دستگاه‌های امنیتی او را با اتهام واهی دستگیر کرده و به اعدام محکوم کرده‌اند.

اما «احمدرضا جلالی» واقعا کیست!؟ اردیبهشت ماه سال ۹۴ این فرد توسط دستگاه اطلاعاتی کشور بازداشت می‌شود. جلالی که دکترای عمومی خود را در ایران گرفته بود، دوره تخصصی پزشکی هسته‌ای را در کشور سوئد گذرانده بود. وی به دلیل تخصصش، به پزشک امین در پروژه‌های خاص تحقیقات هسته‌ای کشور دعوت به همکاری می‌شود. وی درسال ۸۷ برای ادامه تحصیل به سوئد و بلژیک می‌رود  و به علت تدریس در دانشگاه‌های اروپایی و شرکت در مجامع علمی به شهرت می‌رسد. جلالی درباره فعالیتش درخارج از کشور می‌گوید: “پس از مقطع دکترا با یک شرکت اروپایی همکاری می‌کند و در ادامه نیز با شرکت‌هایی در آمریکا و اروپا همکاری می‌کرده است. همچنین در پروژه‌های اروپایی که گاها بین ۷ کشور اروپایی انجام می‌شده است به عنوان مسئول پروژه به ایفای نقش می‌پرداخته است.”

«احمدرضا جلالی» به دلیل ارتباط نزدیک با دانشمندان هسته‌ای کشور فهرستی از اطلاعات آنان را به موساد تحویل می‌دهد و این اطلاعات به مبنای اصلی موساد برای ترور دانشمندان کشورمان می‌شود. جلالی که در پوشش همکاری با آژانس امنیتی اتحادیه اروپا اقداماتش را انجام می‌داده است، درباره درخواست‌های موساد گفته است: “آنها در ابتدا عکس‌هایی از مراکز هسته‌ای به من نشان می دادند و از من می‌خواستند اطلاعاتی از این مراکز در اختیار آنها قرار بدهم. پس از آن اطلاعات جدیدی از من درباره دانشمندان هسته‌ای کشور می‌خواستند که این افراد دقیقا چه اقداماتی را انجام می‌دهند …”

وی همچنین درباره توصیه‌هایی که عوامل موساد به او می‌کردند، عنوان کرد: “آنها به من می‌گفتند درباره ارتباط با ما چه در قالب دوستی، چه در قالب همکاری با اتحادیه اروپا هیچ مطلبی در داخل کشور عنوان نکنم”. موساد سیستم ارتباطی خاصی را در اختیار جلالی قرار داده بود و طبق اظهارات وی، در زمانی که می‌خواستند صحبت‌های مهمی با او انجام دهند ابتدا یک تماس با گوشی همراه او برقرار می‌کردند و سپس از او می خواستند در ساعت مشخصی از گوشی همراه مخصوصی که موساد در اختیار او قرار داده است استفاده کند. وعده ارائه اقامت در یکی از کشورهای اروپایی و کار در آن کشور از جمله دلایل اصلی گرفتاری جلالی در دام اطلاعاتی موساد بوده است. از دیگر آثار اقدامات جلالی بهانه تراشی های جدید اژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران آنهم با اطلاعاتی است که توسط این جاسوس به دشمن داده شده‌ است.

دکتر احمدرضا جلالی – جاسوس موساد

با اینهمه خیانت، اما عناصر اپوزیسیون و فعالان رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با گرایش‌های مختلف و در ظاهر متضاد، از لیبرال و شیعه انگلیسی تا مارکسیست و آتئیست، از جلالی حمایت می‌کنند و او را بیگناه معرفی کرده و اعترافات او که اخیرا از یکی از شبکه‌های تلویزیون ایران پخش شد را اجباری و در حالت غیرعادی  می‌دانند. در این میان، قابل تامل است که عناصر فعال در «بی‌بی‌سی فارسی» حساسیت بیشتری روی این جاسوس دارند و بدون اشاره به خیانت او، نامبرده را یک پزشک بیگناه معرفی می‌کنند، اما نمی‌گویند دستگاه‌های امنیتی باید یک فرد بیگناه را بگیرند و اعدام کنند.

افرادی مانند «بهمن کلباسی»، «نیوشا صارمی»، «پناه فرهاد بهمن»، «نعیمه نامجو»، «فرزاد فرحزاد»، «نیما اکبرپور» و … از جمله عناصر بخش فارسی بی‌بی‌سی بودند که از «احمدرضا جلالی» جاسوسی که به رژیم صهیونیستی برای ترور دانشمندان هسته‌ای کمک نمود، حمایت کردند.

 

انتهای متن/

پس از فروکش کردن ماجرای «نازنین زاغری»، حال رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه فردی دیگر به نام «احمدرضا جلالی» را دستمایه سیاه‌نمایی و دروغ‌پراکنی خود قرار داده‌اند و مدعی هستند که دستگاه‌های امنیتی او را با اتهام واهی دستگیر کرده و به اعدام محکوم کرده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. حالا کاری به درست و غلط ماجرایی که نقل کردید نداریم میشه بگید اون اسامی که آخر آوردید کجا از کسی حمایت کردند ؟ همین طور دیمی برای خودتان خبر تنظیم میکنید ؟ لینکی یا اسکرین شاتی از حمایت آنها منتشر نمیکنید ؟
    این نظر را هم که منتشر نخواهید کرد اگر حرف حساب سرتان میشود منتشر کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme