https://telegram.me/empireoflies

دلواپسی «علیرضا نوری‌زاده» برای آینده صهیونیست‌ها !

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، علیرضا نوری‌زاده همکار سرویس جاسوسی انگلیس و مدیر شبکه ماهواره‌ای ایران فردا، در سخنان عجیبی جمهوری اسلامی ایران را متهم اصلی جنگ اسرائیل در غزه معرفی کرد.

وی که نگرانی از وضعیت و آینده رژیم صهیونیستی در سخنان او مشهود بود، گفت: … اسرائیل با این کار برای خودش دشمنان زیادی درست می‌کند و تخم کینه را در ابعاد گسترده برای خودش می‌کارد و ثمره درخت کینه یک چیزی مثل همین حماس خواهد بود.

نوری‌زاده به صهیونیست‌ها توطیه کرد سیاست غلط جنگ در غزه را تمام کند، اما نه به سبب کشته شدن زنان و کودکان بی‌گناه فلسطینی، بلکه به سبب اینکه معتقد است اسرائیل با جنگ خود علیه مردم فلسطین درست در دستان جمهوری اسلامی بازی می‌کند و همچنین نفرت مردم دنیا از خود را روز به روز بیشتر می‌کند.

این ضدانقلاب لندن‌نشین، حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه را اشتباه دانست و ضمن متهم کردن جمهوری اسلامی و به ویژه سردار قاسم سلیمانی به عنوان مسببان اصلی جنگ مذکور، مدعی شد ایران به حماس کمک می‌کند تا با اسرائیل جنگ کند.

مدیر شبکه “ایران فردا” که تلویزیون خود را با حمایت‌های رژیم سعودی ایجاد کرده است، با بیان اینکه اسرائیل باید توسط افرادی مانند “شیمون پرز” اداره می‌شد، رئیس سابق رژیم صهیونیستی را یک یهودی واقعی دانست و گفت: … اکنون بسیاری از مقامات فعلی و قبلی اسرائیل با مدارک قلابی تواسته‌اند ثابت کنند یک یهودی هستند …

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme