https://telegram.me/empireoflies

دلواپسی رادیو فردا از رشد جمعیت در ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو فردا همیشه از امور مثبت در ایران نگران می شود و آن را اعلام میکند تاشاید بتواند در راه انجام آن موانعی ایجاد کند.

رادیو فردا در گزارشی با عنوان “جمعیت ایران تا پایان سال جاری به حدود ۷۹ میلیون می‌رسد” نوشت:

“سیاست افزایش جمعیت و تلاش برای مجبور کردن زنان به فرزندآوری به‌ویژه با محدود کردن استفاده از وسایل پیگیری از بارداری انتقادهایی را به دنبال داشته است. از جمله عباس صداقت، رئیس اداره مبارزه با ایدز وزارت بهداشت، در دی‌ماه ۹۴ از اثر سوء طرح افزایش جمعیت و تاثیر کاهش استفاده از وسایل پیشگیری از بارداری بر افزایش انتقال ایدز در کشور ابراز نگرانی کرد. منتقدان همچنین به شمار بالای سقط جنین‌های غیرقانونی، تاثیر رشد سریع جمعیت بر افزایش بیکاری، کمبود امکانات آموزشی و بهداشتی و منابع آب و محیط زیست اشاره کرده‌اند. “

سپس برای تایید حرفهای خود از گفته های یک مقام بلندپایه جمهوری اسلامی سوء استفاده میکند و می نویسد:

“….آقای لاریجانی خواستار آن شد که به «بار مالی» افزایش جمعیت توجه شود و «سیاست های افزایش جمعیت نباید عجولانه اجرا شود بلکه اقدامات در این زمینه باید سنجیده باشد.”

اینگونه رادیو فردا و رسانه ها، سیاست های امریکاییها را مبنی بر تلاش بر کاهش جمعیت مسلمین دنبال می کند، با فرهنگ سازی، با بمبگذاری، جنگ، قحطی، و هر ابزاری که از عهده اش برآید.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو فردا همیشه از امور مثبت در ایران نگران می شود و آن را اعلام میکند تا شاید بتواند در راه انجام آن موانعی ایجاد کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme