https://telegram.me/empireoflies

دلسوزی منافقانه BBC برای کودکان افغان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حمایت های بی دریغ بی بی سی فارسی از گروه های تروریسیتی فعال در خاورمیانه در طول ۵ سال گذشته برای تمامی مخاطبان این شبکه امری بسیار کشهود بوده است. این شبکه خبری وابسته به دربار سلطنتی انگلستان حتی ابایی از لو رفتن این موضوع ندارد که از گروه های تروریستی مثل داعش و جبهه النصره حمایت می کند.

حال که جنگ با داعش و نابودی این گروهک تروریستی که غربی ها برای بالغ شدنش زحمات زیادی کشیدند بسیار نزدیک است این شبکه خبری داعشی مسلک شروع به جنگ روانی کرده و در حال القا این موضوع است که در جنگ با تروریست ها نیروهای مقاومت از کودکان به اجبار استفاده می کنند.

برای مخاطبین این شبکه مشخص است مراسم عزاداری BBC برای “اطفال!!” افغانستان که به لشکر فاطمیون پیوسته و یا شهید شده اند، ناشی از کودک دوستی یا افغان دوستی این رسانه داعشی نیست، که اگر چنین بود برای کودکانی که مدام در خدمت طالبان و داعش قرار می گیرند و یا حتی در گروهک تروریستی غرب ایران آموزش می دیدند برنامه تولید می شد.

اما وقتی بی بی سی دیدبان حقوق بشر افغانستان و شادی صدر از انجمن تولیدی “عدالت برای ایران” را شارژ می کند که “نوجوانان و جوانان” افغانستان را تحت عنوان “اطفال-کودکان” مطرح کند، تا حضورشان درسوریه را محکوم نماید، دقیقاً ناشی از این مسئله است که با آغاز پایان گرفتن پروژه داعش در سوریه و عراق، مسئولین BBC فارسی که از مسببان اصلی بحران و کشتار در افغانستان و از مولدین داعش در خاورمیانه بوده اند، امروز نگران بازگشت دلیرمردان مسلح فاطمیون به افغانستان و قدرت گرفتن و پایان دادن به جنایت گسترده تروریستی در این کشور شده اند.

صاحبان صهیونیستی بی بی سی بخوبی می دانند که قدرت گرفتن فاطمیون در افغانستان به معنای پایان گرفتن پروژه تروریسم در این کشور است به همین خاطر پیش از این نیز نگران سینه زنی شیعیان در افغانستان هم بودند و در ماههای قبل هم تلاش می کردند کشتار شیعیان در افغانستان را تحت این عنوان که چرا در شرایط خطرناک افغانستان باید تظاهرات براه بیندازند، توجیه می کردند و کینه توزی خود را به نمایش می گذاشتند.

اینکه اساساً دیدبان حقوق بشر افغانستان چرا به کودکان تحت ستم طالبان و یا حتی تحت ستم فرهنگ حاکم بر این کشور رسیدگی نمی کند و نگران اعزام جوانان و نوجوانان افغانستان توسط ایران به سوریه شده است خود جای تأمل دارد بخصوص که مسئول مربوطه خودش هیچ اطلاعی ندارد و فقط استناد به چند خبر در فضای مجازی می کند!!!.
از آن گذشته هنوز این معما که این وسط شادی صدر که قرار است به دلیل نفرتی که از ایران دارد برای ایرانیان عدالت به ارمغان بیاورد، چه ارتباطی به کودکان افغانستان دارد؟

طی ۱۵ سال گذشته آمریکا خیلی از ایرانیان مقیم آمریکا را به عنوان سرباز جنگی به عراق و حتی افغانستان اعزام کرده است که من خودم حداقل دو سرباز ایرانی را در عراق دیدم که جزء ارتش آمریکا بودند، هیچکس اعتراضی به آمریکا ندارد که چرا ایرانی تباران را به عراق و جنگ اعزام می کند، اما گویا ایران اجازه ندارد سرباز داوطلب افغانستانی تبار را به #سوریه اعزام کند.

برگرفته از فیس بوک حامد صرافپور

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme