https://telegram.me/empireoflies

دلسوزی جاسوس آمریکایی برای ارزش‌های مردم ایران !

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی در برنامه اخیر پولتیک که از ماهواره رادیو آمریکایی فردا پخش می‌شود، در راستای حمایت از سیاست‌های دولت آمریکا، از جان لیمبرت یکی از عوامل لانه جاسوسی آمریکا که در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) بازداشت شده بود، دعوت کرد.

حسینی با انتشار تصویر زیر در حال گرفتن گردن “جان لیمبرت” در صفحه فیسبوک خود، این جاسوسی آمریکایی را فردی مظلوم جلوه داد و دانشجویان تسخیرکننده لانه جاسوسی را افرادی خشن معرفی کرد.

کامبیز-حسینی

تصویر برگرفته از صفحه فیسبوک کامبیز حسینی.

کامبیز حسینی در این گفت‌وگو از جان لیمبرت خواست تا با افرادی که به گفته او در سال ۱۳۵۸ او را در سفارت آمریکا گروگان گرفته بودند صحبت کند. لیمبرت بدون اشاره به اسناد بدست آمده از سفارت سابق آمریکا در ایران درباره انجام فعالیت‌های جاسوسی و ضدایرانی در این مرکز، در کمال بیشرمی از جوانانی که لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند خواست تا در برابر این کار خود معذرت‌خواهی کنند!

کامبیز-حسینی---جان-لیبرمن

حضور جان لیمبرت جاسوس آمریکایی در برنامه پولتیک.

جان لیمبرت بدون اشاره به فعالیت‌های جاسوسی خود در پوشش فعالیت‌های علمی در دوران حضورش در ایران، تسخیر لانه جاسوسی کشورش در تهران در عملی ناپسند و شرم‌آور نامید. وی که خود را در ظاهر دلسوز ارزش‌های ایرانی و اسلامی درآمرده بود، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ را مغایر تمام ارزش‌های ملی، عرفی و مذهبی ملت ایران دانست!، اما نگفت که هر ملتی حق دارد در برابر رژیم‌های اساکباری که علیه استقلال و آزادی آنها فعالیت می‌کنند، واکنش نشان دهند و جلوی توطئه‌های آنها را بگیرند.

این همکار سابق سازمان جاسوسی آمریکا، همچنین با آنکه به فعالیت‌های امنیتی خود در ایران اذعان کرد، اما در دروغی دیگر بدون آنکه به پذیرایی ایرانی‌ها با غذاهای آمریکایی و ایجاد امکانات رفاهی برای آنها که متهم به جاسوسی بودند اشاره کند، ادعا کرد ایرانی‌ها با او بدرفتاری کردند.

در ذیل فیلمی از دیدار امام خامنه‌ای با جان لیمبرت که یکی از بازداشت‎شده‌های طی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود، آمده است. در این دیدار جان لیمبرت بر خلاف سخنان اکنون خود در استودیو برنامه پولتیک به صراحت به برخورد خوب ایرانی‌ها با او اذعان کرده بود.

http://www.farsi.khamenei.ir/ndata/news/8333/13890810_914.wmv

لینک این فیلم در سایت Khamenei.ir

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme