https://telegram.me/empireoflies

دلالی دختران ایرانی به دبی، توسط حامی “ربع پهلوی”

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، حمید شب‌خیز مدیر شبکه ITN علاقه زیادی به آوردن همکاران “زن زیبا” دارد و حیات شبکه‎اش به تبلیغاتش است. وی چند وقتی‌ست به افشاگری‌هایی علیه دوستان سابق خود دست زده است.

شب‌خیر درباره یکی از دوستان سابقش به نام نادر رفیعی (مدیر شبکه ماهواره‌ای امید ایران) در صفحه فیسبوک خود نوشته است:

نادر رفیعی قبل از مهاجرت به آمریکا و اقدام به تاسیس شبکه امید ایران با همدستی “مصطفی افشاروند” برای کسب درآمد بیشتر به دلالی دختران ایرانی در دبی مشغول شد. خیانتی که هیچگاه قابل بخشش نیست. رفیعی دخترهای جوان ما را در ایران اغفال کرده و با وعده کار و درآمد زیاد و مهاجرت به آمریکا به دبی می‌برد و بعد از بی‌حیثیت کردن ، آنها را به عنوان برده جنسی در اختیار کاباره‌ها و عربهای متمول قرار می‌داد و یا در ازای پول هنگفتی آنان را در اختیار خوانندگان قرار می‌داد تا در موزیک ویدئوها مورد استفاده قرار بگیرند.

حمید شب‌خیز با اشاره به شکایت‌های فراوان خانواده‌های دختران قربانی و اقدامات پلیس امارات علیه “نادر رفیعی”، علت فرار وی به آمریکا را همین امر دانست و در ادامه نوشت:

… وی با کمک پدرش و روابطی که داشت به عنوان کارمند، چند سال در کانال ۵۶ و ۴۶ آمریکا کار کرد. رفیعی مدتی بعد برای پاک کردن تصویر سیاهی که از وی در نزد مردم و به ویژه خانواده‌هایی که دخترانشان را اغفال کرده بود باقی‌مانده بود، فعالیتش را برای ایرانیان داخل کشور با برنامه‌های ویژه نوروزی در سال ۱۹۸۵ با همکاری چند وطن‌فروش دیگر آغاز کرد. مدتی بعد برنامه “میت نایت شو” و بعد از آن “پنجمین روز هفته” را به روی آنتن فرستاد و نهایتا با استفاده از حق دلالی‌هایش در دبی، شبکه امید ایران را تاسیس کرد …

گفتنی است، نادر رفیعی چند سالی نیز فعالیت سیاسی داشته و یکی از انتقادهایی که همواره به او وارد می‌باشد، این است که وی قبلاً برنامه‌های سیاسی داشته، اما اکنون به برنامه‌های فرهنگی روی آورده است.

نادر رفیعی در پاسخ به این سوال خبرنگاران که چرا دیگران فعالیت یا برنامه سیاسی ندارد گفته بود:

… من در ۶ سال، ۶ مصاحبه با شاهزاده و رضا پهلوی داشته‌ام که اکثر تلویزیون‌ها نتوانستند این کار را بکنند. حتی پای سفره هفت‌سین با خانواده پهلوی مصاحبه کرده‌ام و با تمامی رهبران اپوزیسیون مصاحبه کرده‌ام. اما کسانی که در شبکه‌های سیاسی فعالیت می‌کنند عمدتاً تریاکی، عیاش و یا قمارباز هستند و به تنها چیزی که فکر نمی‌کنند ایران است …

این در حالی است که رفیعی فراموش کرده خودش در گذشته نچندان دور به دلالی دختران ایرانی در دبی مشغول بوده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme