https://telegram.me/empireoflies

دلارهای بادآورده منافقین در جیب لابی‌های آمریکایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کار گروهک تروریستی «منافقین» به جایی رسیده که برای جمع‌کردن افراد عمدتاً خارجی و ایجاد یک تجمع چند صد نفری ضد جمهوری اسلامی ایران باید ده‌ها و صدها هزار دلار خرج کنند.

یکی از اعضای جدا شده گروهک تروریستی منافقین در صفحه فیسبوک خود از دریافت مبالغ بسیار زیاد توسط سخنرانان مراسم‌های نمایشی این گروهک تروریستی در خارج از کشور خبر داد.

«حامد صراف‌پور» که اکنون در فرانسه ساکن است، «پاتریک کندی» از اعضای سابق مجلس نمایندگان آمریکا به گفته خود برای لابی‌گری و یک ساعت سخنرانی در مراسم نمایشی اعضای گروهک تروریستی منافقین مبلغ ۲۵ هزار دلار (۸۷ میلیون تومان) دریافت کرده است.

«پاتریک کندی» در قبال دریافت این مبلغ هنگفت به تعریف و تمجید از «مریم رجوی (قجر عضدانلو)» پرداخته و سرکرده منافقین را “چالشی جدی در برابر زن‌ستیزی بنیادگرایی” خطاب کرده است!

تصویر از صفحه فیسبوک «حامد صراف‌پور»

تصویر از صفحه فیسبوک «حامد صراف‌پور»

البته این تنها مورد از ولخرجی‌های منافقین در نمایش‌های تبلیغاتی آنها نیست.

استفاده گسترده منافقین از لابی‌های غربی-عربی، چیزی نیست جز نداشتن پایگاه اجتماعی در بین مردم ایران و نفرت روز افزونی که گریبان فرقه رجوی را گرفته است.

مسلماً این افراد نه از سر دلسوزی و حمایت از یک گروه شناخته شده تروریستی، که تنها برای پر کردن هرچه بیشتر جیب‌هایشان در ایام بازنشستگی (و نیز برای سیر و سیاحت و سرگرمی در کشورهای مختلف با استفاده از حساب‌های بانکی مریم رجوی) به چنین فعالیت‌هایی دست می‌زنند.

کافی است به گفته‌های همین افراد توجه شود که بارها رو در روی رسانه‌های مختلف به این موضوع اقرار کرده و گفته‌اند که ما برای هر سخنرانی مبالغ متعارفی از گروهک تروریستی منافقین (فرقه رجوی) دریافت می‌کنیم.

لابیگری امر جدیدی در فرقه منافقین نیست. از ابتدای ورود این گروه به فعالیت‌های تروریستی در ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۰ که با ریزش شدید نیرویی و از دست دادن پایگاه اجتماعی همراه بود، و همزمان با فرار مسعود رجوی از ایران به فرانسه، منافقین تلاش‌های وسیع خود برای جذب برخی از سیاستمداران غربی را آغاز کردند، اما پس از سقوط صدام حسین (به عنوان حامی اصلی منافقین)، نیاز به داشتن لابی‌های غربی شدیدتر شد و از آن پس نه تنها شاهد رشد گام به گام جذب شخصیت‌های سیاسی-نظامی پیر و منفور در کنفرانس‌ها و گردهمایی‌های منافقین هستیم، که اجیر کردن «سیاهی لشکر» از پناهجویان و افراد بی‌خانمان اروپایی، آفریقایی و آسیایی نیز بخشی از فعالیت منافقین برای پر کردن سالن‌های سخنرانی بوده است.

حامیان سیاه‌پوست منافقین!

حامیان سیاه‌پوست منافقین!

در این میان می‌توان از «جان بولتون»، منفورترین چهره جنگ‌طلب آمریکایی نام برد که برای شرکت در هر برنامه و سخنرانی در تجمعات منافقین بین ۴۰ تا ۶۰ هزار دلار (علاوه بر هزینه‌های سفر) از منافقین دریافت می‌کند. به‌جز اینها، «استرون استیونسون» و «آلخوا کوادراس» و … را هم باید اضافه نمود که از لابی‌های شناخته شده منافقین در اروپا هستند و نقش برگزار کننده بسیاری از برنامه‌های نمایشی منافقین را بر عهده دارند.

سرهنگ «وسلی مارتین» و سرهنگ «فیلیپس» نیز دو جنایتکار جنگی هستند که شکنجه و آزار جمعی صدها عضو جدا شده از منافقین در خاک عراق (اردوگاه تیف واقع در شمال قرارگاه اشرف) بخشی از پرونده سیاه آنان در سالهای ۲۰۰۴-۲۰۰۵ است.

حامیان آمریکایی منافقین

حامیان آمریکایی منافقین!

همچنین می‌توان از افرادی همچون «رودی جولیانی»، «طاهر بومدرا»، «سرهنگ لئومک کلاسکی»، «اد رندل»، «لی همیلتون»، «مایکل موکیزی»، «باکر»، «نیوت گینگریچ»، «تام ریج» و «خاخام دانیل زوکر» اسرائیلی نیز نام برد که در بسیاری از گردهمایی‌ها و کنفرانس‌های منافقین شرکت دارند. نمونه‌های ذکر شده تنها معدودی از ده‌ها لابی ثابت منافقین هستند که معرفی شدند.

نیاز به یادآوری است که حضور هر کدام از این شخصیت‌ها با گرایش صهیونیستی در برنامه‌های منافقین، مخارجی بین ۲۵ تا ۶۰ هزار دلار بودجه را بر دوش رجوی سرریز می‌کند، لذا می‌توان در یک برآورد سرانگشتی حساب و کتاب نجومی آن‌را تخمین زد.

به‌طور قانونمند هر حزب و گروهی که پایگاه اجتماعی خود را از دست داده باشد، لاجرم راه به سوی وابستگی خواهد برد. این اقدامات خاص منافقین هم نیست. در طی ربع قرن گذشته شاهد بودیم که تمامی گروه‌های اپوزیسیون که به جنگ مسلحانه و اعمال تروریستی روی آوردند، در مدت کوتاهی همگی سر از سازمان‌های امنیتی و استخباراتی بیگانه در آورده و به بیماری «وابستگی» دچار شدند.

اکنون دیگر هیچ گروه ضدانقلاب خارج‌نشینی را نمی‌توان یافت که وابسته به یکی از کشورهای عربی-صهیونیستی و غربی نباشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme