https://telegram.me/empireoflies

دفاع مجری سلطنت‌طلب از تروریست تجزیه‌طلب

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر که شاهد ضعف و نابودی بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون بوده‌ایم، بسیاری از سلطنت‌طلبان طرفدار خاندان پهلوی، هویت ضدایرانی و تجزیه‌طلبانه خود را بروز داده‌اند.

«زینا تهرانی» یکی از مجریان رده‌خارج تلویزیون‌های سلطنت‌طلب است که پس از اخراج از تلویزیون لس‌آنجلسی «ایران آریایی» مدتی است که در تلویزیون «شهرام همایون» فعالیت می‌کند. وی که چندی پیش با تعریف و تمجید از ولیعهد پرحاشیه سعودی، «ربع پهلوی» را هم کپی او دانسته و از این دو تعریف و تمجید نموده بود.

این مجری تلویزیون‌های لس‌آنجلسی که در دوران جوانی سوابق زیاد فساد اخلاقی داشته، در یکی از برنامه‌های اخیرش به حمایت از یکی از اعضای گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله که اکنون در ایران بازداشت است و محکوم به اعدام شده پرداخت و این فرد را که دستش به خون بسیاری از بیگناهان آلوده است یک قهرمان نامید!

با روی کار آمدن دولت اخیر در آمریکا، یکی از سیاست‌های رژیم آمریکا در قبال کشورمان حمایت از گروهک‌های تجزیه‌طلب و پشتیبانی رسانه‌ای از اعضای آنها در پوشش حمایت از حقوق‌بشر بوده است. دفاع ماه‌های اخیر بسیاری از عناصر اپوزیسیون از اعضای گروه‌های تجزیه‌طلب نیز در این راستا قابل بررسی و تجزیه‌تحلیل است.

به هر حال، عناصر اپوزیسیون پناهنده به دولت‌های غربی، برای بدست آوردن دل آنها باید حتی از تجزیه‌طلبان حمایت کنند تا بتوانند در غربت به حیانتشان ادامه دهند.

 

انتهای متن/

در سالهای اخیر که شاهد ضعف و نابودی بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون بوده‌ایم، بسیاری از سلطنت‌طلبان طرفدار خاندان پهلوی، هویت ضدایرانی و تجزیه‌طلبانه خود را بروز داده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme