https://telegram.me/empireoflies

دفاع جواسیس از جاسوسِ دستگیر شده

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کافیست تا فردی در ایران با هر نوع اتهام دستگیر شود تا رادیو فردا موج خبرسازی خود علیه نظام را آغاز کند. رادیو فردا با دسترسی به اجنه و ارواح همیشه قادر است نیت خوانی کند و قبل از برگزاری هر دادگاه صالحه ای دستگیرشده گان را تبرئه کند و خواستار منع تعقیب و آزادیست. رادیو فردا درحالی اینگونه عمل می کند که مدعی هم هست به طور همزمان اصلا هیچ خبرنگاری در ایران ندارد!

جیسون رضاییان جاسوسی است که از روز دستگیری اش تا کنون رادیو فردا مدعیست وی هیچ نوع جرمی را مرتکب نشده. باید از این رادیوی غیب گو پرسید چگونه می شود پذیرفت که آمریکا بزرگترین دشمن خود را ایران ببیند ولی هیچ جاسوسی در این کشور نداشته باشد، حال آنکه آلمان و فرانسه که همپیمانان این کشور می باشند، به دفعات (مانند همین مورد اخیر) از جاسوسی آمریکا از نهادهای مختلف در کشورشان ابراز انزجار کرده اند. رادیو فردا که بهتر از هر نهادی می داند رضاییان یک جاسوس است، در فرار رو به جلو از امکان اثبات جرم پرده برداشته و می نویسد ممکن است وی اعتراف کند! اما این اعتراف نه به خاطر ارتکاب جرم بلکه به خاطر فشارهایی است که بر این شخصیت لطیف وارد می شود:

پیشتر، علی رضاییان، برادر جیسون رضاییان در این مورد به رادیو فردا گفته بود:
«فشار روانی‌ای که روی [جیسون] اوست برای آنکه اعتراف به کاری بکند که انجام نداده‌است بسیار زیاد است. او تحت فشار است چون می‌داند که حقوقی را که باید در یک نظام قضایی داشته باشد، به او داده نمی‌شود
.»”

در صورتی که جرمی هم مشخص شود و حتی خود مجرم اعتراف به آن بنماید، رادیو فردا باز هم زیر بار نمی رود و برای بزک کردن هرچه بیشتر دولت مطبوع خویش اعلام می کند اعترافات بی اساس است چرا که تحت فشار انجام شده است! و جالب آنجاست که نمایندگان این دولت خون آشام که اگر طبق ادعاهای خویش نماینده رای مردم آن نیز هستند با دفاع از این جاسوس خواستار آزادی وی هستند. رادیو فردا در این زمینه می نویسد:

خرداد ماه گذشته، اعضای مجلس نمایندگان آمریکا، به اتفاق آرا، با تصویب قطعنامه‌ای خواستار آزادی سه زندانی آمریکایی در ایران شدند.”

باید مشخص شود که مگر این فرد چه اطلاعات مهمی دارد که نمایندگان یک کشور برای آزادی اش سرمایه گذاری می کنند و رسانه های متعدد وابسته برای وی سینه چاک کرده اند. اگر وی مجرم نیست اینقدر شیون چه مناسبتی دارد؟ فروش اطلاعات اقتصادی و صنعتی ایران در شرایط تحریم دقیقا مصداق فروش آذوقه به دشمن در شرایط جنگ را پیدا می‌کند و ایران تنها نمونه‌ای از جاسوسی آقای خبرنگار بود! به هر حال این نوع پوشش ها برای جواسیس آمریکایی امری طبیعی است و باید از ماموران امنیتی برای هشیاری و اقدام های به موقعشان قدردانی نمود چرا که جناب خبرنگار در یک فقره از خدماتشان مشغول فروش اطلاعات اقتصادی بوده اند.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو دیروز: از نگاه رادیو فردا هر کس که نظام جمهوری اسلامی به عنوان مجرم روی او دست بگذارد پاک است و هرکس هم که در مقابل نظام باشد، پاک و درستکار است!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme