https://telegram.me/empireoflies

دفاع از شهید حججی در شبکه من‌وتو

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی شهادت مظلومانه شهید محسن حججی که به دست شقی ترین سربازان استکبار جهانی در مرز عراق و سوریه به شهادت رسید بسیاری از ایرانیان در اقصی نقاط جهان در برابر شجاعت و اقتدار این سرباز اسلام سر تعظیم فرود آوردند و در شبکه های اجتماعی موجی از تقدیر و احترام به راه افتاد.

اما برخی از افراد که دچار گمراهی شده اند و در پی هر حادثه ای فقط خود را می بینند و راحتی و آسایش را همواره بدون هیچ زحمتی از حکومت طلب می کنند در فضای مجازی شروع به فرافکنی کردند و این اقدام شجاعانه شهید را که دنیا را مبهوت خود کرد را بی ارزش تلقی نمودند.

این افراد تا جایی پیش رفتند که یک سخن همسر شهید را که گفته بود این شهید برای حفظ حجاب در جامعه جانش را تقدیم نمود را بهانه ای قرار دادند تا به وی حمله ور شوند. در واکنش به این توهین ها در فضای مجازی هم #نمک_نشناس راه اندازی شد و موجی از هشتگ ها راه افتاد که به این افراد یادآوری می کرد که باید قدر شهدایی را که برای تامین امنیت به جنگ وحشی های داعشی رفته اند را بدانند.

یک کارشناس شبکه من وتو در برنامه ای که تحت عنوان “روبه رو”در این تلویزیون هر هفته برگزار می شود به مجریان این شبکه گفت” :مدافعان حرم نبودند داعش به زنان شما تجاوز میکرد “کارشناس شبکه من و تو هم چنین به دفاع از شهید محسن حججی پرداخت.

نجاح محمدعلی، کارشناس شبکه من و تو از شهید محسن حججی در برابر وطن فروشانی که در این شبکه ماهواره‌ای فعالیت می‌کنند، دفاع کرد.
این کارشناس شبکه من وتو که اصالتی عراقی دارد در همه برنامه های این شبکه همواره در حال دفاع از ارزش ها و قدرت نرم ایران در دنیا است و در اکثر اوقات در حال جدل با دیگر میهمانان این برنامه که همگی از ضد انقلاب رادیکال ساکن اروپا هستند می باشد.

در آخرین برنامه رو به رو این کارشناس عراقی در دفاع از مدافعان حرم خطاب به دیگر میهمانان این برنامه گفت که شما جرات ندارید به کسی که خون خود را در راه وطن و دینش تقدیم کرده شهید بگوید و می گویید کشته شده و به کسی که برای انساینت کشته شده حمله می کنید.

وی در ادامه در خصوص این شهید مظلوم گفت وی همیشه برای محرومین کار می کرد و حامی فقرا و مستضعفین بوده و شماهایی که در این جا از حضور ایران در سوریه و عراق ناخشنود هستید بدانید که ایران با دعوت دولت سوریه به این کشور رفته و اگر مدافعان حرم در آن کشور نبودند داعش به زنان شما در همین اروپا تجاوز میکرد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme