https://telegram.me/empireoflies

دعوت کنگره آمریکا از یک تروریست برای سخنرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به گفته رسانه‌های غربی، «مریم قجر عضدانلو» سرکرده و رئیس‌جمهور خودخوانده گروهک تروریستی منافقین قرار است روز چهارشنبه این هفته (۹ اردیبهشت) از طریق ویدئو کنفرانس در یکی از جلسه‌های استماع کنگره آمریکا شرکت کند.

آنچه در این میان تعجب‌برانگیزتر است، اقدام تامل‌برانگیز کنگره آمریکا در دعوت از سرکرده گروهک تروریستی منافقین با عنوان “رییس جمهور منتخب” به این نشست است!

سرکرده گروهک تروریستی منافقین در حالی قرار است در نشستی با عنوان «داعش: تعریف دشمن» در کمیته فرعی «تروریسم، منع اشاعه و تجارت» کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا شرکت کند، که چند ماه پیش این گروهک طی بیانیه‌ای به‌طور رسمی از گروهک تروریستی داعش حمایت کرده بود.

گروهک منافقین تا سال ۲۰۱۲ (۱۳۹۱) از سوی دولت آمریکا در لیست گروه‌های حامی تروریست قرار داشت، اما اکنون سرکرده این گروهک از سوی نمایندگان کنگره آمریکا برای سخنرانی دعوت می‌شود.

«مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین در میان حامیان اروپایی و آمریکایی.

«مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین در میان حامیان اروپایی و آمریکایی.

در سالهای اخیر خبرهای متعددی از ارتباط نزدیک منافقین با اعضای ارشد کنگره آمریکا و حمایت دلاری آمریکا از فرقه رجوی منتشر شده است. «رابرت منندز» که اخیرا در ارتباط با یک پرونده سوءاستفاده مالی، مجبور به کناره‌گیری از سمت خود در کمیته روابط خارجی سنا شد، از جمله سناتورهایی‌ست که از گروهک منافقین حمایت می‌کند.

«تد پو» رئیس کمیته میزبان این نشست و از جمله ضدایرانی‌ترین نمایندگان کنگره که در سالهای اخیر مبالغ هنگفتی از منافقین برای حمایت سیاسی از آنها دریافت کرده، با حمایت از گروهک تروریستی منافقین که دستانش به خون بیش از ۱۷۰۰۰ ایرانی آغشته است، گفت: “آن‌ها دیگر در فهرست گروه‌های تروریستی خارجی نیستند و باید طوری با آن‌ها برخورد شود که در لیست گروه‌های تروریستی خارجی نیستند.”

همزمان با هجوم تروریست‌های چندملیتی به سوریه و تشدید اوضاع این کشور، برخی خبرگزاری‌های بین‌المللی از حضور اعضای گروهک تروریستی منافقین در جنگ علیه مردم سوریه و در کنار تروریست‌های داعش خبر داده بودند.

نکته جالب توجه اینجاست که سخنرانی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در بین نمایندگان کنگره آمریکا، درست در زمانی برگزار می‌شود که وزیر امورخارجه ایران نیز در موسسه «آمریکای نو» وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا، قرار است سخنرانی کند و به‌ سوالات خبرنگاران پاسخ دهد. قرار دادن این دو موضوع در کنار هم نشان‌دهنده عدم‌صداقت و غیرقابل اعتماد بودن مسئولان آمریکایی در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران و مسئولان کشورمان است که دقیقا در زمان حضور مسئولان ایرانی در آمریکا، از سردسته جنایت‌کارترین گروهک تروریستی در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی برای سخنرانی در کنگره این کشور دعوت می‌کنند.

مسلما مردم ایران جنایات و خیانت‌های گروهک تروریستی منافقین را نه می‌بخشد و نه فراموش خواهد کرد؛ با این حال دلیل دعوت از سرکرده منافقین آن هم با عنوان “رییس جمهور منتخب” را باید نشانه‌ای دیگر از دشمنی رژیم آمریکا با ملت ایران دانست.

لازم است مسئولان کشورمان نیز در مذاکره با مقامات آمریکایی در جریان مذاکرات هسته‌ای همواره به یاد داشته باشند که آمریکا همواره دشمن جمهوری اسلامی ایران بوده و نمی‌توان به آنها اعتماد کرد. مسئولان ایرانی مذاکره‌کننده باید از مسئولان آمریکایی دلیل حمایت از سرکرده گروهک تروریستی منافقین را بخواهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme